"הקופסא" שוב כאן!

TheRasmus

New member
איזה יופי Stuck נכנס ל6!!!!

אבל רק תסבירו לי איך עדיין אפשר לדרג את אוונסנס ודיידו?? די כבר השירים האלו יצאו מכל החורים!!! תעשו לי טובה תכניסו את מיסי אליוט ווייקליף ג'אן גבוה בשבוע הבא! מגיע להם!!

א ו ח נ ה

New member
חלאס עם דידו!!!!!!

אני אדרג השבוע רק כדי לנסות להעיף את השיר הזה מהמקום הראשון

TheRasmus

New member
כבר החלטתי מזמן ש..

אני לא אדרג את דיידו למצעד השנתי כדי שהיא לא תזכה בשיר השנה. מה אתכם?

NiKi†a

New member
../images/Emo45.gif

באמת דיי, היא כל הזמן מקום ראשון, זה דיי נמאס וגם השיר מתחיל להיות מאוס וחרוש

stereo4me

New member
אני מדרג כל שבוע את דידו ../images/Emo3.gif

כי אין משהו יותר טוב הדירוג שלי לשבוע 01.OutKast - Hey Ya 02.Muse - Time Is Running Out 03.Dido - White Flag 04.The White Stripes - Don´t Know What To Do With Myself 05.Wyclef Jean & Missy Elliott - Party 2 Damascus

NiKi†a

New member
ושלי....../images/Emo3.gif

1.MUSE- time is running out 2.Linkin park- Numb 3. Travis 4.Nickleback 5. ולא זוכרת מה עוד בחרתי....

אריה31

Member
מנהל
אני מדרג לפי הטעם שלי

בלי להתחשב במיקום הסופי. אם כולם אמיתיים, אז התוצאה גם אמיתית וזה חשוב. לגבי דידו, במצעד השבועי אני מדרג אותה. במצעד השנתי אני משער גם נכון לעכשיו היא בתוך העשירייה שלי.

א ו ח נ ה

New member
תסבירו לי איך אפשר לדרג אותו עוד???

השיר הזה הפך אחרי חודש לשיר משעמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כל העורכים המוזיקלים ניסחפים כמו איזה עדר אחרי גלגל"צ ומשדרים ללא הרף את השיר הזה, וזה ממש מסוג המיקרים שגורמים לי לשנוא את הזמר בסופו של דבר על לא עוול בכפו. ממש כמו מה שעופר נחשון עשה בשנות ה-90 עם הקטשופ בויז. מה כל כך מיוחד בו שהוא שוהה כל כך הרבה שבועות בראש המצעד? אם אנשים מורידים שיר מקאזה ושומעים אותו בדיוק יומיים שלושה ונימאס להם, אז איך אפשר לדרג שיר כזה במשך חודשיים וחצי?

למעלה