הקטנת חזה

putzik2

New member
הקטנת חזה

שלום רב אז ככה,זה שהחזה שלי מאוד גדול וכבד ביחס לגב הצר שלי אני יודעת כבר שנים.המידה שלי היא באמת מבורכת יתר על המידה (70GG).אני כבר מעל גיל 30 והגב כבר מתחיל לכאוב,אני כבר לא יכולה לעמוד זקוף וגם לא לשבת זקוףהם פשוט מושכים אותי למטה,שלא לדבר על פעילות ספורטיבית שאני נמנעת ממנה כי הם פשוט מפריעים.את כל ההיבטים של ניתוח להקטנה כבר עשיתי. לפני כשנה הלכתי לאורתופד בקופ"ח והתלוננתי על כאבי גב ועל כך שאני לא יכולה לזדקף ואני כפופה יותר מבעבר ואני חוששת שזה מכובד החזה.האורתופד לא הסתכל עליי בכלל,לא בדק את העניין וישר שלח אותי לרנטגן.הוא כמובן ביטל את התלונות שלי בהינף יד.מיותר לציין,שהחזה שלי מאוד גדול ואי אפשר כל כך להתעלם ממנו.אבל הוא בחר שכן. מאחר ויש לי ביטוח רפואי פרטי ואני זכאית לניתוח הקטנת חזה שנובע מבעיה בריאותית,ואני יודעת שחברת הביטוח שלי עובדת עם מספר מנתחים פלסטיים,רציתי לדעת איך אני מגיעה לאורתופד מומחה שבאמת ייתן לי את המידע,יבדוק כהלכה את התלונות שלי וייתן לי המלצה אובייקטיבית.אני באמת רוצה לדעת האם בהיבט הרפואי מצבי בהחלט דורש לעבור ניתוח לא פשוט שכזה ומה הם הבעיות שצופה לי העתיד בנשיאת משקל שכזה. תודה רבה וחג שמח.

למעלה