הקלה

הקלה

טוב, זהו אחרי מלחמה בלתי פוסקת בגנון (אעלק פורום "בוגר") אחרי שלא משנה מה קרה, נזרק בוץ על המנהלת או על האדומה אחרי שלא משנה אם מחקתי או לא מחקתי, אם שרשרתי או לא שרשרתי, אם פרסמתי או לא פרסמתי, אם הגבתי או לא הגבתי- תמיד היתה מי שהתלוננה, ובצעקות ועלבונות אחרי שפעם בכמה זמן (חודש-חודשיים) נכנסה מישהי חדשה שלא הסכימה עם כללי הפורום וערערה מחדש על הכללים אחרי שבכל פעם כזאת פתאום יצאו מהחורים כל אלו שעד אז לא תרמו כ-ל-ו-ם לפורום והצטרפו למתקפה אחרי שבכל סערה מופיעות כל מני כותבות שרק כשרע יש להן מה לכתוב, ועם הרבה השקעה, אבל כשהפורום סתם מתנהל על מי מנוחות ויש סתם שיחות מעניינות אז הן לא טורחות להגיב אחרי שביקשו מספר פעמים לפתוח את הפורום לכוכביות ואז כמובן השתוללו עם הכוכביות וגם טרחו על הדרך לכתוב שאני (לא פחות ולא יותר) היא כל הכוכביות אחרי שלמדתי עד כמה נמוך אפשר לרדת אני פורשת. מחזירה את המפתחות. שולחת מסר מרגש למנהלת האשכול שלי והודעת פרישה בפורום. ולא צריכה לסבול את זה יותר אבל החלק הכי יפה הוא שפחות משעה אחרי הודעת הפרישה שלי, כל אלו שתקפו אותי לפני רגע פתאום נלחצו, ומתחילות להתחנף. שיא השיאים היתה אחת שבמהלך כל היום כתבה 6 הודעות שונות שתוקפות את הניהול שלי או אותי אישית, אבל כשפרשתי פתאום כתבה שאני צריכה להישאר וגולשת אחרת שאני יודעת בוודאות ששלחה מסרים אישים לגולשות בהם הסיתה נגדי, אבל בפורום כתבה כמה אני חשובה טעיתי, מתברר שיש יותר נמוך מנמוך. לא יודעת אם אהיה פה בסביבה אם וכאשר תגיבו. כבר ביקשתי מהמנא"שית היקרה שלי שתוריד אותי מההכחלה. בכל מקרה, רציתי לפרוק. מאחלת לכל המנהלות והמנהלים שיהיו פה רק טוב והצלחה בפורומים שלכן ושלכם!

מה לא ברור?

רוצים שתישארי ואת חשובה כי אחרת על מי יצעקו? בכל מקרה -יכולה להבין את ההקלה. דרך צלחה!!

למעלה