הקמת פרויקט חדש

דיתה א

New member
הקמת פרויקט חדש

שלום לכולם, סיימתי לימודים ממש עכשיו וקיבלתי הצעת עבודה שבה אני צריכה להקים ריפוי בעיסוק בתוך מרכז שמעניק טיפולים לאנשים בעלי מוגבלויות (בקהילה). כרגע מתוכנן לתת מענה לאנשים בגילאי 50 +/- לאחר שברים אורטופדיים, שיתוק, CVA, MS, ניוון שרירים, פרקינסון וכו'. במקום קיימת מדריכת אומנות אך ללא רקע מקצועי. אין שם עוד מרב"ע. המטרה בשלב הראשון היא שמי שמגיע למרכז יוכל להגיע למחלקה למצוא שם פעילות שיקומית כלשהי שמתאימה לרצונותיו. מעין מקום שבו מתקיימות כל מיני פעילותיות תחת קורת גג אחת שאותה אתאים לכל משתתף עפ"י יכולותיו ועפ"י רצונותיו. אין התחייבות של הלקוח להגיע למספר פגישות, אין פעילות קבוצתית סגורה ואין פעילות פרטנית. אין לי הרבה מושג מה אני צריכה לדרוש בבקשה לציוד ובבקשה התקציבית בשלב הזה איזה אבחונים, איזה ציוד וכו'. כמו כן אני אמורה לתת דגשים על תכנון החדר שנמצא כרגע בבנייה ומעבר לנגישות לכ"ג אני לא בטוחה מה עוד לדרוש.בעתיד התכנון שזה יגדל ואפשר יהיה לקלוט עוד עובדים ולקיים קבוצות מובנות. אשמח לשמוע כל הצעה.. אני רוצה לעשות זאת באופן מקצועי וכרגע אני די חסרת בטחון. דבר אחרון נוסף אם אתן מכירות מישהי שאוכל לפגוש להדרכה (בתשלום) זו תהיה ברכה גם כן. איפה עושים ביטוח מקצועי? דיתה

תהיי בקשר

אני ממליצה לך להיות בקשר עם השיקומון של יד שרה. נשמע שאת מנסה להקים מסגרת שדומה למסגרת שלהם. תתקשרי ליד שרה בירושלים 026444444 בשעות הבוקר(9:30 עד 13:00) ותבקשי שיעבירו אותך לאחראית על הריפוי בעיסוק של השיקומון. בהצלחה!

למעלה