הקמת תורן

RoboTech

New member
הקמת תורן

מה הם השבים הפורמאליים להקמת תורן? מדובר על 12 מ' במקסימום

RoboTech

New member
תודה אבל

בקובץ שהבאת מדובר על איכות הסביבה. אני יותר מתכוון על היתר הבניה לגבי התורן (ברזלים) עצמו. איך עושים דבר כזה ומה השלבים שצריך לעשות ומה העלויות כמובן

zukik

New member
היתר בנייה

מטפלת בזה העריה למיטב ידיעתי ... נדמה לי שאתה צריך להביא תוכנית .... מאושרת עיי מהנדס ..... בדיוק כמו כל בנייה שאתה עושה על ביית ....

מימתי על התקנת אנטנה של 12 מטר צריך

הייתר בנייה .?? יש עשרות אנטנות של טלויזיה יתומות שעומדות היום מימי הזוהר שלהם . ואני בניתי כאלה ללא הייתר .בימים ההם

4Z7DHD

New member
היתר בנייה

לא צריך ליהיות דיקן הפקולטה למשפטים כדי להבין שעצם בניית האנטנות האלה בצורה לא חוקית - ממש לא הופכת את העניין לחוקי. נדמה לי אבל שהאכיפה פשוט איננה - וזה מה שאיפשר את הברדק לאורך השנים. אני מנחש שבעניין הזה הכל תלוי בשכנים - אם אין לך איזו נשמה טובה בסביבה שדואג לקוטר החור באוזון באנטרקטיקה - הרווחת.

zukik

New member
אתה צודק ... אבל

זה החוק זה שלא מישמים אותו זה בעייה אחרת אבל אם מישהוא יתלונן ויגלו שאין היתר זה עילה טובה לדרישה לפרק אותו ....

4Z7DHD

New member
חוק

זה מזכיר את הסיפור הידוע עם הנהג והשוטר נהג עובר באדום מלא. שוטר עוצר אותו אחרי הצומת ושואל: תגיד, לא ארית שיש שם רמזור והוא אדום ???? הנהג עונה - את הרמזור ראיתי, אותך לא..........................

4Z7CBF

New member
עזבו חוקים ...

תתקין אנטנה על תורן בצורה בטחותית ומקצועית ולאחר מכן שיחפשו אתך. על כול גג מסתובבות עשרות אנטנטת טלוויזיה ככה שאף לא ידע מהי האנטנה שלך.

4Z7DHD

New member
חוק

אמת ויציב - כל מילה בסלע. אני רק מציע לשואל המקורי - רד קצת למטה בפורום ותרים טלפון לבחור שמוכר את כל התחנה כולל התורן, בגלל שופט רשע שלא קרא את הפורום שלנו................. בכל מקרה - אני מניח שהבחור ישמור היטב את העצה שקיבל ממך בכתב - שיוכל לאמר לשופט שיש לו גם אישור וגם מימון להגנה המשפטית...

למעלה