הקמת תחנת מועדון

oded73av

New member
הקמת תחנת מועדון

שלום לכל חברי הפורום, שמי עוד סלע, 4X6AV. לאחרונה חזרתי לפעילות אחרי כ-25 שנות שתיקה (קחו בחשבון שהתחלתי מאוד צעיר בגיל 10 ובגיל 12-13 כבר הייתה לי דרגה ב' של אז). בין שאר הדברים בהם אני עוסק, אני חבר בצוות המנהיגות של הרוח הישרלאית. הרוח הישראלית, גוףהתנדבותי לחלוטין מייסודה של הסוכנות היהודית. צוות המנהיגות, בין שאר פעולותיו,תומך בפרוייקטים שונים בכפרי נוער בסיכון (יש מספר כפרי נוער כאלה ברחבי הארץ, והמפורסם שבהם הוא הדסה נעורים ליד בית ינאי). ליד טבעון, שוכן כפר נוער בשם רמת הדסה http://rh.ios.st/Front/Tools/homepage.asp בו לומדים וגרים בתנאי פנימיה כמה מאות בני נוער. מנהל הכפר הוא משה צין, אשר בין היתר, שימש בעבר כמפקד חטיבת גולני והינו איש חינוך מדהים שהביא את תלמידי הכפר לכך שכ-92% מהם מתגייסים לצהל וליחידות קרביות (הרבה מעבר לממוצע הארצי) ושכ-50% מהם זכאין לתעודת בגרות עיונית מלאה, וזו רק ההתחלה. הכפר שוכן בבמקום הכי גבוהה בסביבה והנהלת הכפר הגיע לחמקנה שמועדון חובבי רדיו יכול לקדם מטרות שונות בכפר (וגם יכול לשרת את תושבי הסביבה). המקום יפיפה, מטופח, ממוקם גבוה ונוח להגהה. לא מיותר לציין שמדובר בבני נוער נפלאים. כמו שאני רואה זאת, כדי להקים תחנת מועדון צריך: בעבור מועדון חובבי הרדיו: 1. מדריך שייקח על עצמו את נושא הרישוי. 2. חדר מתאים. 3. ציוד. נושא מספר 2 קיים ומה שצריך בעצם זה את 1 ו-3. אם למישהו מכם יש רעיון, מוכן להתנדב ולתרום בנושא (הדרכה, ציוד או כסף שייועד למטרה זו בלבד "וייצבע" לעניין), אשמח מאוד לכל הצעה, תרומה ורעיון. תודה ו-73, עודד

4Z7CBF

New member
רעיון מצויין !

אך עם מי תדברו בקשר ? מי יעזור לכם לבנות את התחנה ? אנחנו חיים בתקופה קפיטליסטית ואף אחד ממש לא מעניין לתרום מזמנו ללא תרומה נאה. אתה מוזמן להגיע לאגודה ולנסות לעניין את החבר'ה. כן זמנים ישתנו לצערי הרכב

למעלה