הקנס על שימוש בשרותי זנות -דעתכם?

מיכל203

New member
לא כל אונס מתקיים מכוונה תחילה לאנוס

זה יכול להתחיל מהסכמה של 2 הצדדים לסקס, מתישהו היא התחרטה ואמרה לא בא לי, או שאמרה בצורה לא ברורה, הוא המשיך, והופ... אונס.
לא כל אונס מתרחש בסימטה חשוכה ע"י אדם זר שמתנפל על בחורה מתוך כוונה לאנוס אותה.

big ass blue

New member
תמיד אפשר להתחרט. קיום יחסי מין זה לא חוזה.

עצם הכוונה, היא הבעיה.
כמו שבמערכת המשפט, יש הריגה, ויש רצח בכוונה תחילה... התוצאה היא שיש מת, הדרך היא לא תמיד אותה דרך.

איך אפשר לאכוף אותו? ומה זה זנות?

קודם כל מכיוון שיש הסכמה בין הצדדים למשטרה יהיה קשה לאכוף, הרי הסקס והתשלום יהיו בסתר.
ואיך מגדירים זנות, כל בחור שהזמין מישהי לצימר וארוחה על חשבונו צריך לשלם עוד קנס?
&nbsp

big ass blue

New member
זו ההגדרה.

קריאה מהנה.

https://he.wikipedia.org/wiki/זנות

אם אתה חושב, כשאתה נמצא בזוגיות, ואתה מזמין את הבת זוג שלך לצימר או משהו אחר, כשאתה מצפה לטובות הנאה בתמורה, אז בעיניי החשיבה שלך בעייתית.
אם אתה מזמין בחורה שבזה הרגע הכרת, לצימר או כל דבר אחר, בתמורה לטובות הנאה, אז זה סוג של זנות ועל פי חוק עלייך להיענש, כן. מבחינה מוסרית, עלייך להיענש, כי זה ניצול, אפילו שיש הסכמה.

גם כשעושים משהו בסתר, בסוף זה מתגלה, אפילו שקר כמו בגידה מתגלה בסוף, כך זה.

lynn carpenter

New member
^עכשיו אני מגדיר זנות מהי, וגם מוקיע אלמנטים שלה

לפני מסך וקצת חירטטתי שורות על בעייתיות מובנית באי צריכת שירותי זנות ובתגובתי הטריה לעיל הצגתי סתירה והיא מהות הבעיה שבכלל מקורה בניצול. תחילה טענתי שגברים שימנעו מהליכה לזונה תחסר להם אינטרקציה מינית ויחפשו אותה במקום אחר כלומר אי לכך אחוז ההטרדות והאונס יעלה ויווצר סיבוך---לא ללכת לזונה-- יוצר סיבוך. אבל פתאום אני מטפטף כאן חצי קלאץ' הסתייגות בעמדתי, הרומזת לגינוי תופעת הזנות.
בקיצקץ אני לא ממש יודע מה אני כותב או אומר או מסביר. באסוש לי.
&nbsp

אין, אין, אין...

אין מצב בחיים שלא אנסו אותך קבוע כשהיית ילד
קוקסינל מביך כמוך זה באמת משהו שלא רואים כל יום
צריך לתת לך משאית מיוחדת במצעד התועבה

איזה תחת אתה!
פשוט בנאדם תחת!
כמו הכינוי הדפוק שלך. תחת כחול. אחרי שאבא שלך פירק לך אותו בילדות הוא עשה לך אותו נפוח וכחול

yolexo2991

New member
מכירת סרטי סקס שלנו ! אנחנו כמה בנות שמוכרות סרטי סקס

סרטי סקס מתאימים לכולם. היכנסו עכשיו לאתר הפורנו הגדול במדינה

האם לצאת עם מישהי לדייט לשלם עליה ובסוף לשכב איתה זאת זנות?

להזמין ידידה לצימר על חשבונך?
לשלם למישהי על עגלה מלאה במוצרי סופר?
ואם יצאת אם מישהי חודש ושלמת 60% במקום חצי חצי,

למעלה