הקשבה לאלבום החדש ושאר ברכות

The Girl Who

New member
הקשבה לאלבום החדש ושאר ברכות../images/Emo140.gif

חזרתי הרגע מלונדון כפי ששמתם לב. מאוכזבת שלא יצא לי לפחות לקנות את האלבום החדש שיוצא ב-29, אבל גם להיתקל בפרסומות ובשלטי החוצות הענקיים של האלבום ברכבת התחתית היה מרגש.
גם יצא לי לשמוע מספר פעמים שירים מ-TBWNN.
ניתן כעת לשמוע את השירים מהאלבום החדש במייספייס של טראוויס, וכל כמה ימים הוא יתעדכן בשירים חדשים נוספים. יש מישהו שמתאפק יחד איתי? מקווה שהיה לכם שבוע טוב, ומאחלת לכל מי שטס עכשיו שיהנה(!!) בהופעות של טארוויס כמובן וינצל כל רגע... גם ברוכה הבאה ללבנת שהצטרפה לפורומינו הקט. מקווה שתהני יחד איתנו, ביחוד בתקופת התחייה של טראוויס..:) שיהיה לכולם סופשבוע נעים. תוכלו לכתוב איך עבר עליכם השבוע בהודעה הזאת...המלצות, על הטוב ועל הרע...

sok777

New member
אני קיבלתי היום את דה בוי וויט' נו ניים

מתנה ממשפחה חמודה שניגנתי איתם בבר-מצווה של אחד מהם.

sok777

New member
לא

ת'אמת? אני בעד קניית דיסקים. בין היתר כי אני מוזיקאי בעצמי.... לא שהוצאתי דיסק, אבל אני ארצה שיקנו אותו, כשאוציא אחד כזה. אצל טראוויס יש 3 אלבומים שאני אוהב שזה: Good Feeling The Man Who The Boy With No Name ופשוט לא יצא לי לקנות אף אחד מהם.. שמחתי שקיבלתי אחד. יש לי עוד דיסק שקיבלתי מהם של הוורו, שאני מעריך אבל פחות מתחבר. יש סיכוי שאני אחליף לטראוויס..... אגב, אבא שלי נדלק על My Eyes וכבר אמר לי שהדיסק הזה הולך לאוטו

The Girl Who

New member
לא נורא

אני פשוט גם אוהבת להרגיש שיש לי את האלבומים בבית. אני אוהבת להרגיש\לראות\לדפדף בהם.
אני אוהבת כשההורים שלי מתחברים למוזיקה שלי ומבקשים עותק לאוטו.

למעלה