הקשר הטורקי-סיפור אהבה שנגמר

הקשר הטורקי-סיפור אהבה שנגמר

אני קוראת המון מהפורום שלכם, ואני נהנת לקרוא כל הודעה והודעה זהו פורום חשוב , אולי כי הייתי מעורבת אישית כזוג מעורב אולי כי היה לי סיםור אהבה שכזה אולי כי הייתי בתוך סיפור שכזה ואני רוצה לספר לכם אותו, הוא נגמר לפני 3 שבועות, אבל אותו אדם נפלא ישאר תמיד בליבי,,,, והנה אני כותבת לכם, לפני שנה בדיוק, החלטתי לטוס לסופ"ש בחו"ל, פעם ראשונה בחו"ל,,ופעם ראשונה של חופשה מהעבודה אחרי המון זמן חיפשתי משהו קרוב וזול, ות עיניי לכדו הודעה על נופשון בטורקיה, אז יאללה הודעתי לחברתי קנינו כרטיסים ותוך זמן קצר כבר היינו על המטוס, שבועעים לקח לנו להתארגן על הטיסה הזאת, וזהו הגענו לטורקיה,תיכננתי פשוט לטייל לבלות להנות מכל רגע לא תיכננתי להכיר לא תיכננתי להתאהב, אבל זה קרה, הוא בעל חנות,אנחברה שלי נכנסה לקנות ממנו משהו , אני חיכיתי בחוץ אבל התסכלנו אחד על השני, בקיצור אחרי שהלכנו משם היא סיפרה לי שהם קבעו שנצא הוא היא דוד שלו ואני הוא התקשר לחדר המלון באותו היום, ואני עניתי לו ,ווכששמעתי את קולו משהו בתוכי התעורר דיברנו שעות, קבענו לצאת בערב, הוא בא לאסוף אותנו עם הרכב שלו הוא פתח לי את הדלת ג´נטלמן מושלם ישבנו בפאב , הוא הזמין אותי לא נתן לי לשלם ואז הלכנו לטייל שנינו במרינה שלהם, ממש זוג יונים הולכים יד ביד, הרגשתי בעננים. היינו עד הבוקר יחד,לא רצינו להגיד שלום , למחרת גם היינו כל היום יחד,אבל אז הגיעה שעת חזרתי כשחזרתנו מהיציאה באותו יום הוא ליווה אותי למלון ואז חיבק אותי עם דמעות בעיניו ביקש שאני אשאר אמר שהוא אוהב, ואני בוכה שם כמו ילדה שטנה לא יכולתי להגיד לו להתראות ,ונשארתי, נשארתי שבועיים איתו שהיו חלום, אבל הייתי חייבת לחזור ,עבודה התחיבויות קודמות אני לא אשכח את היום הזה לפני שחזרתי ישבנו בכינו ממש ככה, ואז הוא ירד על ברכיו והתחננן שאני אשאר הוא רצה להתחתן הוא רצה שאני אשאר איתו אבל ההלבטות היתה קשה אני לחיות בארץ זרה,שפה שאני לא מבינה ארץ די פרמטיבית היה לי קשה אבל חזרתי, חודש שלם ישבתי ובכיתי פה בארץ כל יום דיברתי איתו בטלפון, הוא לא יכול היה להגיע לפה, אבל אחרי תקופה שלא יכולתי בלעדיו ,ושיחות כל יום בטלפון נסעתי שוב ושוב אליו הןא רוב המקרים שלח לי כסף כדי שאני אבוא. היינו מאוהבים ,זה היה סיפור מדהים, אבל משהו פתאום התעורר אצלי וזה קרה לפני חודש כשנסעתי אליו, היה הכל נפלא בילינו טיילנו היה מושלם ואז ביום האחרון הגענו לשיחה רצינית, ואני הרגשתי שקשה לי כך להישרר שם לא יכולתי ,התנאים, הוא בארץ לא היה מוכן לחשוב על מגורים פה, הוא רצה לחזור לגרמניה-אמא שלו גרמניה,אבל אבא שלו טורקי. לא ידעתי מה לעשות ההבדל התנאים הלחץ האפשרויות,בחנתי חשבתי, אבל הייתי חייבת לסגור את המעגל הזה, רציתי להיות איתו אבל כנראה הפחד שלגור בארץ אחרת גבר עליי, השוני ,הכל, האהבה פה לא ניצחה וזה נגמר שנינו כאבנו שנינו בכינו , זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי אי פעם, היום שאנחנו כבר לא בקשר ,לא ביחד כבר חודש בערך כשאני חושבת על זה לפעמיים אולי זה ככה צריך היה להיות אבל לפעמיים אני חושבת אולי הייתי צריכה כן לנסות, אהבה פה לא ניצחה על הפערים,, אבל אהבה לא פוסחת על שום אחד ואין באהבה הבדל של גזע מין ועור, האהבה היא הכוח שמרים אותנו..... חוקרת פרטית

carolin

New member
מצטערת לשמוע!!

אני מקווה שאת שלמה עם ההחלטה ,אני מרגישה מדברייך שבאמת אהבת אותו! הלוואי ושיהיה לך רק טוב! נכון שבמקרה שלך האהבה לא ניצחה אבל כמו שהבנתי נלחמת כמו שצריך ולפעמים צריך לדעת לעזוב,זה דבר קשה ואני מורידה בפנייך את הכובע שהצלחת. באמת מכל ה
שיהיה לך רק אהבה!

קרולין יקרה

אני מצד אחד שלמה עם ההחלטה אבל מצד שני קצת קשה לי אהבנו אחד את השני ניסינו וזה היה קשה, אבל ממשיכים הלאה, ממש כמו סרט טורקי
אבל את צודקת לפעמים צריך לדעת מתי לעזוב... תודה חמודה... חוקרת פרטית

הי לכלם ובפרט לחוקרת

הצתמרתי מהסיפור חבל שנגמר מקווה בכל זאת יחזור. ואני חושבת שזה יכול להיות סיפור השבוע אף אל פי שניגמר. בי ברוריה

מרגוט

New member
תמיד כואב כשאהבה נגמרת

אבל אני באמת מאמינה שעדיף לאהוב ולאבד מאשר לא לאהוב בכלל.

יש משהו בדברייך,

אני לא מצטערת שהכרתי אותו הוא אדם נפלא ומקסים שאהב אותי מאוד וגרם לי לרגעים קסומים.... אהבה היא הרבה והכל חוקרת

ברוריה יקרה

תודה, אבל שנינו החלטנו לגמור עם זה שנינו החלטנו שעדיף לשתינו כי ככה מרחוק יחסים מעבר לים זה קשה היינו חייבים לסגור מעגל. וזה מה שעשינו....... אני ממשיכה הלאה, אבל צמיד הוא היהי איתי, וגם את יודעת הוא אמר לי לפני שחזרתי לארץ, שאת האהבה הזאת הוא לא יישכח האהבה שלנו תישאר תמיד בליבו ואני תמיד אהייה איתו עוברים הלאה ממשיכים חוקרת

~Gal~

New member
שלום חוקרת פרטית

ברוכה הבאה לפורום
אני חושבת שלעשות החלטה כזאת - במיוחד כשעוצמת הרגשות היא כל-כך גבוהה - זה רק כשרואים שבאמת קשר כזה לא יכול להצליח בחיים האמיתיים. ולכן אני מאמינה שההחלטה שעשיתם היא חיובית, וכל הכבוד - לדעתי צריך הרבה כוח לכך. וכמו שאומרת מרגוט - עדיף לאהוב ולעזוב מאשר לא לאהוב בכלל. אז קחי את הנסיון הזה כחוויה חיובית, שלא תישכח לעולם אני מניחה ,ותלווה אותך בחיפוש אחר אהבה יותר אפשרית מבחינתך. בהצלחה.

שלום לך גל

תודה על קבלת הפנים החמה החלטתי נבעה אולי מפחד אולי מחפד לנסות , אין לי מושג אם זה היה מצליח או לא, אנ חושבת שקשר של זוג מעורב יכול להצליח עם שניים רוצים מאוד מאוד לוקחת כנסיון הכי חיובי שאפשר, אהבה היא שווה לכל בן אדם ובכל מצב חוקרת

~Gal~

New member
היי חוקרת

אני באמת מאמינה גדולה באהבה. אבל אני גם מציאותית ויודעת שלא מספיק ששני בני-הזוג מאד מאד רוצים שהקשר יצליח. לפעמים יש מצבים שעם כל הרצון הטוב - אין את הכוחות המתאימים להתמודד עם המצב. המציאות עולה על כל הפנטזיות שלנו. אני בטוחה שאת יודעת בדיוק על מה אני מדברת. אז השאיפה היא תמיד לנסות לממש את החלומות, לעשות הכל בשביל זה. אבל לפעמים זה גוזל מאיתנו כל-כך הרבה, שצריך לדעת להרים ידים, לבכות קצת, ובסוף לשמוח שלפחות למדנו מזה משהו. כי מי שלא מעז ולא ומנסה, גם לא עושה טעויות. ומי שפוחד מטעויות - פשוט לא ממש חי את החיים.

גל יקרה

אין לי מילים את פשוט צודקת, אני לא יכולה להגיד שלא ניסיתי, ניסיתי, ואת צודקת לפעמים שאוהבים צריך לדעת מתי לפרוש מהמערכה המציאות היא החיים שלנו ולא החלום, טורקיה תמיד תהייה הדובדבן שעל הקצפת בשבילי חוקרת

למעלה