הרבה זמן ללא תמונות הנה פיצוי

מצב
הנושא נעול.

tp535

New member
היום בבוקר

באיזה יום צילמת?
באיזה שעה? נראה לי שאנחנו צילמנו את אותם מערכים במיקומים שונים בהפרש זמני הנסיעה
היום בבוקר
בדרכי חזרה מים המלח לדעתי סביבות 11 בבוקר

tp535

New member
עוד אחת של הגבר

קטן אחרי שלושה ימים בים המלח ימי מנוחה בדרכי חזרה אני מזהה בכביש 40 בערך בסביבות הישוב להבים רכבת משא לפני כשבוע קניתי עדשה חדשה אמרתי אולי נספיק לתפוס אותה הזדרזתי לפגש בכניסה ללהב והרי הוא לפניכםכמו שאביתר מכנה אותו המלך מוקדש לכל חברי בפורום בלי יוצא מן הכלל
עוד אחת של הגבר

k 1 1

New member
../images/Emo51.gif, תמונות מעולות!

קטן אחרי שלושה ימים בים המלח ימי מנוחה בדרכי חזרה אני מזהה בכביש 40 בערך בסביבות הישוב להבים רכבת משא לפני כשבוע קניתי עדשה חדשה אמרתי אולי נספיק לתפוס אותה הזדרזתי לפגש בכניסה ללהב והרי הוא לפניכםכמו שאביתר מכנה אותו המלך מוקדש לכל חברי בפורום בלי יוצא מן הכלל
, תמונות מעולות!

תמונות משובחות ../images/Emo45.gif

תמונות משובחות

ישר כח!

ארזS

New member
גלעד, כל הכבוד , תמונות מעולות

גלעד, כל הכבוד , תמונות מעולות

raminec

New member
תודה על התמונות

תודה על התמונות
אם אפשר רק לתת לך טיפ קטן לגבי העלאת התמונות לפורום: 1. רוב הגולשים צופים במסך ברזולוציה של 768*1024. נצל את גודל המסך והעלה תמונות ברוחב של 1000 פיקסלים או בגובה של עד 700 פיקסלים לתמונות אנכיות. 2. תפוז מאפשרת העלאת קבצים בגודל של עד 500KB. אין שום סיבה להעלות תמונות כל כך איכותיות בגודל כל כך נמוך. נצל את נפח האיחסון של השרת, זה בחינם. שמור תמונות בגודל של 300-400KB. חוץ מזה, התמונות מאוד יפות. נחמד לראות קצת תמונות מהמרחבים הפתוחים של ארצנו.

levikon

New member
תודה רבה, תמונות נהדרות!

תודה רבה, תמונות נהדרות!
DSLR זה העתיד. (חבל שהוא רחוק ממני כל כך
)

tp535

New member
תודה לכולם על התגובות

תודה רבה, תמונות נהדרות!
DSLR זה העתיד. (חבל שהוא רחוק ממני כל כך
)
תודה לכולם על התגובות
פעם ראשונה שאני שומע לגבי הגודל של 500KB בתפוז מבטיח לנצל את זה לעתיד לרוב כולם מבקשים שאני אקטין תמונות :) מבטיח להגדיל אותן להבא :))) ושוב תודה לכולם על התגובות בראבו אם אתה רואה את התמונות אשמח לעזרה להעלות לאתרים אני לא מצליח

צלם ברזולוציה גדולה יותר...

תודה לכולם על התגובות
פעם ראשונה שאני שומע לגבי הגודל של 500KB בתפוז מבטיח לנצל את זה לעתיד לרוב כולם מבקשים שאני אקטין תמונות :) מבטיח להגדיל אותן להבא :))) ושוב תודה לכולם על התגובות בראבו אם אתה רואה את התמונות אשמח לעזרה להעלות לאתרים אני לא מצליח
צלם ברזולוציה גדולה יותר...
תמיד ניתן להקטין תמונה.

לב !!! אני מת עליך כוס אוחתק! כל

וולף, עם כל הכבוד.
אין צורך לתת לגלעד הוראות איך לצלם... חבל להרוס צילומים נהדרים...
לב !!! אני מת עליך כוס אוחתק! כל
פעם שאני נזכר איך רבנו בעבר, אני רואה איזה אידיוט מדופלם הייתי !!! חמור אמיתי ! אהבתי מאוד את ההודעה האחרונה שלך !

מצב
הנושא נעול.
למעלה