הרבה זמן ללא תמונות הנה פיצוי

מצב
הנושא נעול.

R0ckF0rD

New member
אכן, גם אני נמנה מבין בעלי ה D70S

ציוד מצויין !
רק אני הטמבל-
מצלם עדיין עם אנלוגי.... בקרב זה יהיה עם ה- F6 המעולה של ניקון, אך עדיין סרט...
המאוד מרוצים של ניקון. יופי של גוף. ואבייתר, יום יבוא (והוא לא ממש רחוק) ואתה תעבור לדיגיטלי. וכשזה יקרה, אשמח אם תוריש לי את ה F6.

הזמנתי את ה-F6 - אני אולד פשן:

המאוד מרוצים של ניקון. יופי של גוף. ואבייתר, יום יבוא (והוא לא ממש רחוק) ואתה תעבור לדיגיטלי. וכשזה יקרה, אשמח אם תוריש לי את ה F6.
הזמנתי את ה-F6 - אני אולד פשן:
לא מחליף את מסך המחשב לצג דק. לא מתאים לי דק - רק בומבה בגלל הגרפיקה.

euronitzan

New member
יום יבוא וכולם יידעו

יום יבוא וכולם יידעו
שהמצלמות החד-פעמיות זה ההה-דדבבבררררר!!11שתיים

orensaab

New member
ציוד נהדר

התמונות ברזולוציה
2008 על 3000 זה כבר אחרי הקטנה לגבי המצלמה Nikon D70S עדשה Tamron 24-135
ציוד נהדר
בדקתי D70S לפני שקניתי דיגיטלית ונהניתי מאוד מהתוצאה, אולם בסוף נשארתי נאמן לאולימפוס וקניתי E300 Kit בתוספת פלאש מקורי. כל זה הצטרף ל OM10 עם עדשות ה VIVITAR Series 1 ומאקרו 50 המקורית של אולימפוס, וכמובן פלאש 32 מקורי של סדרת OM. את ה OM1 שקיבלתי מתנה מאמא שלי (בת 30 במצב חדש למעט מד אור לא תקין), נתתי לאוסף של נח סלוצקי. אוסף המצלמות נמצא בבית אגד ול במוזיאון.

fireman

New member
אורן יש סיכוי שתראה לנו כמה צילומים

ציוד נהדר
בדקתי D70S לפני שקניתי דיגיטלית ונהניתי מאוד מהתוצאה, אולם בסוף נשארתי נאמן לאולימפוס וקניתי E300 Kit בתוספת פלאש מקורי. כל זה הצטרף ל OM10 עם עדשות ה VIVITAR Series 1 ומאקרו 50 המקורית של אולימפוס, וכמובן פלאש 32 מקורי של סדרת OM. את ה OM1 שקיבלתי מתנה מאמא שלי (בת 30 במצב חדש למעט מד אור לא תקין), נתתי לאוסף של נח סלוצקי. אוסף המצלמות נמצא בבית אגד ול במוזיאון.
אורן יש סיכוי שתראה לנו כמה צילומים
מהאולימפוס E300?

Golf Bravo

New member
אכן תמונות אחת, אחת!

קטן אחרי שלושה ימים בים המלח ימי מנוחה בדרכי חזרה אני מזהה בכביש 40 בערך בסביבות הישוב להבים רכבת משא לפני כשבוע קניתי עדשה חדשה אמרתי אולי נספיק לתפוס אותה הזדרזתי לפגש בכניסה ללהב והרי הוא לפניכםכמו שאביתר מכנה אותו המלך מוקדש לכל חברי בפורום בלי יוצא מן הכלל
אכן תמונות אחת, אחת!
תרומת הציוד המשובח בהחלט ניכרת. עם קצת עריכה (בהנחה שהתמונות במקור צולמו ברזולוציה גבוהה) הייתי בהחלט נותן לחלק מהן צ'אנס ב- RP. תפסת אולי את 701 יחד עם כל הרכבת שסחב באותה תמונה (חוץ מהתמונה עם ה- IC)?

אכן 701 הוא מלך הקטרים הלא מעורער!

קטן אחרי שלושה ימים בים המלח ימי מנוחה בדרכי חזרה אני מזהה בכביש 40 בערך בסביבות הישוב להבים רכבת משא לפני כשבוע קניתי עדשה חדשה אמרתי אולי נספיק לתפוס אותה הזדרזתי לפגש בכניסה ללהב והרי הוא לפניכםכמו שאביתר מכנה אותו המלך מוקדש לכל חברי בפורום בלי יוצא מן הכלל
אין שום קטר בישראל ברמה שלו. החזק והטוב מכולם - 3300 כו"ס. חיה!

701 היפה מכולם ! נראה כמו קטר ולא

אין שום קטר בישראל ברמה שלו. החזק והטוב מכולם - 3300 כו"ס. חיה!
701 היפה מכולם ! נראה כמו קטר ולא
כמו הדרעקס הספרדים בובוס וקוקוס - גרוטאות....שנראות כמו קונטיינר מכוער שחיברו לו גלגלים...

mucool2

New member
../images/Emo51.gif מצטרף למתפעלים מהתמונות

מצטרף למתפעלים מהתמונות

נצל"ש

נצל"ש
לצערי הרב המון זמן לא הזדמן לי לבקר בפורום אבל השירשור הזה (וסליחה שאני מחזיר את ההיסטוריה) מזכיר לי סיפור משעשע שהייתי עד לו. בקו מסוים בארץ היתה נוסעת קבועה שהיתה עולה על אותו אוטובוס בכל יום באותה השעה עם אותו הנהג ובכל יום כמנהגה שילמה בשטר של 100 ש"ח על תעריף נסיעה של פחות 5 ש"ח. נהגנו שלפי דעתי הוא אחד האדיבים והנחמדים יותר שמועסק באגד (כן ירבו) בפרט ובתח"צ בישראל בכלל בכל יום מחזיר לה באדיבות עודף ומקלל אותה בשקט בלי שאף אחד ישמע (ובאמת אף אחד לא שומע כי הוא לא מוציא החוצה את מה שהוא חושב רק הבעת פניו אומרת הכל) מתחת לשפמו העבות. יום אחד ידידנו הנהג חשב על פתרון יצירתי הוא הכין מראש בשקית עודף מוכן במטבעות של 10 אג' וביקש באדיבות מהגברת שתשמור את שקית העודף בתיקה ומעתה ועד שתכולת השקית תסתיים היא תשלפ לו רק במטבעות שבשקית. המסר אכן עבר ומאז אותו היום היא השתדלה לבוא עם סכום מדויק או עם מטבעות\ שטרות קרובים יותר לתעריף הנסיעה. לכל המפקפקים האירוע אכן קרה ואני הייתי עד לאירוע של מסירת השקית!!!! (לא הייתי נוסע באוטובוס על בסיס יומי אך במשך מס' שנים נסעתי באוטובוס על בסיס דו שבועי כך שאני מכיר את הנפשות הפועלות)

מצב
הנושא נעול.
למעלה