הרבה מדי זמן לא דחפתי לפה שאלון:)

hitchhiker218

New member
הרבה מדי זמן לא דחפתי לפה שאלון:)

הוותיקים יודעים שהייתי ה-ספאמרית,אז בא לי לחזור לסורי! וגם משעמם לי
שם: תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? גר עם ההורים/לבד/עם שותף? חיות מחמד: גובה: העדפה מינית: צבע עיניים: צבע שיער: צבע ציפורניים: צבע קיר בחדר: צבע מצעים: צבע מקלדת: צבע טלפון: צבע פלאפון: צבע חולצה: צבע מכנס: צבע תחתונים: צבע גרביים: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לקחת פעם סמים? אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? על מה היית רוצה לנגן? ההופעה הכי טובה שראית: אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? האם יש לך: חיית מחמד: טלוויזיה בחדר: מחשב בחדר: חדר משלך: 2 הורים: חתולים בחצר: מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אכלת? התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת? בכית? היית בהופעה? קנית משהו? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? קנית בגד? ישנת עם מישהו/י? מה הדבר האחרון.. שאכלת? קנית? שתית? בכית עליו? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? רצית? האם אי פעם.. התנשקת? צרפתית? שכבת עם מישהו/י? עישנת? הייתה לך חיית מחמד? אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? שמת כובע מרצון? היה לך פלאפון? היית בהופעה? התאהבת בידיד? קנית קונדום סתם בשביל הכיף? הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? מישהו ממש ממש פגע בך? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה אכלת דבר ראשון? האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? (נלקח במרמה מפורום סקרים ושאלונים
)

hitchhiker218

New member
התכוונתי להגיד בערמה!

שם:אביה תאריך לידה:21.8 מקום מגורים:קרית אונו כמה אחים/אחיות? שתי אחיות גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים חיות מחמד:2 אוגרים סיבירים..חחח של אחותי גובה:1.58 העדפה מינית:סטרייטית גאה!חח צבע עיניים:חום צבע שיער:חום צבע ציפורניים:צבע של ציפורניים... צבע קיר בחדר:לילך צבע מצעים:סגול(זה מקרי לחלוטין!) צבע מקלדת:שחור וכסוף צבע טלפון:כחול צבע פלאפון:כחול וכסוף צבע חולצה:אפורה צבע מכנס:חצאית משובצת בגוונים של חום צבע תחתונים:שחור צבע גרביים:אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?לא מתעסקת בזה כרגע עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?0..כן אני ממש קלה:) האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?נופ יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?ממש..רק לי יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?אין לקחת פעם סמים?לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה?גיטרה על מה היית רוצה לנגן?גיטרה בס...חלום שלא יתגשם ההופעה הכי טובה שראית:לא הייתי בהרבה לכן אגיד שהופעת מחווה לאליס אין צ'יינס אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?דניאל גילדנלאו מה מתנגן עכשיו?Prophets Of War-Dream Theater עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?מסנג'ר ואייטונס מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יחיד איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?ניו יורק... האם יש לך: חיית מחמד:כן,האוגרים!!חח טלוויזיה בחדר:לא-מבחירה:) מחשב בחדר:לא-מבחירה:) חדר משלך:כן 2 הורים:ב"ה, בלי עין הרע=] חתולים בחצר:לא מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?אתמול אכלת?לפני שעתיים התנשקת?לפני יותר מדי זמן! התאהבת?הממ נשבר לך הלב?לפני שנה צחקת?לפני 10 דקות בערך בכית?שלשום או אתמול...משהו כזה היית בהופעה?לפני שלושה חודשים קנית משהו?אתמול,שוקו אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?לפני כמעט שנה מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?גם... חיבקת מישהו/י?היום,את אחותי
עישנת?מעולם לא שתית משקה אלכוהולי?מזמן השתכרת?חחח מזמן שכבת עם מישהו/י?מעולם לא קנית בגד?לפני חודש ישנת עם מישהו/י?מזמן מה הדבר האחרון.. שאכלת?טוסט קנית?שוקו שתית?נס קפה בכית עליו?הטימטום שלי
מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אמא חשבת עליו?הממ התקשרת אליו?חברה התקשר אלייך?חברה פגע בך?דוד שלי שימח אותך?לא זוכרת רצית?אותו הממ חח האם אי פעם.. התנשקת?כן צרפתית?כן שכבת עם מישהו/י?שום דבר לא השתנה מהפעם האחרונה שהשאלה נשאלה! לא! עישנת?לא הייתה לך חיית מחמד?כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?בטח שמת כובע מרצון?חח כובעים של חורף אני אוהבת,אז כן היה לך פלאפון?כן היית בהופעה?כן התאהבת בידיד?כן קנית קונדום סתם בשביל הכיף?חח לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו?בטעות כן.. מישהו ממש ממש פגע בך?כן היום: באיזו שעה התעוררת?11:08 מה/מי העיר אותך?יקיצה טבעית מה היה הדבר הראשון שאמרת?"בוקר בוקר" מה אכלת דבר ראשון?לוקח לי זמן עד שאני אוכלת משהו בבוקר...שתיתי נס קפה האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?שוב? כן... אם כן, כמה זמן?היה איזה אחד..שנתיים
ניסיתם להתחיל איתו?לא הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?ממש לא התנשקתם איתו?ממש ממש לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?אפשר להגיד זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?יו איזה שאלון איום!מה עבר עלי? לא! אם כן, כמה זמן?
אתם אוהבים אותו?
פעם בגדתם בו?
כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד?
מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?אני לא עונה על זה! ואיתו?די!!!!!! כמה אקסים יש לכם?1 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?לא ולא יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?לא אלוהים...זה נוראי!

Marg H

New member
../images/Emo192.gif

אביה תחזרי אלינו, אולי יהיה מעניין!
שם: הדר תאריך לידה: 17.10 מקום מגורים: ראשון כמה אחים/אחיות? 4 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים חיות מחמד: אין גובה: לא יודעת העדפה מינית: אין צבע עיניים: חום צבע שיער: חום צבע ציפורניים: בצבעם הטבעי צבע קיר בחדר: לבן עם לכלוך רב עליו, אז ניתן להגיד כמעט אפור לחלוטין. צבע מצעים: אין
צבע מקלדת: לבן אפור. צבע טלפון: אין צבע פלאפון: כחול כהה צבע חולצה: שחור צבע מכנס: יד חצאית צבע תחתונים: לא בודקת אפילו! צבע גרביים: אין עלי כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? בכלל לא עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? מממ.. יותר מכדי שאוכל לספור. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא לקחת פעם סמים? לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? ניסיתי גיטרה, אין לי זמן. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה
ההופעה הכי טובה שראית: לא היתה עדין. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? don't know מה מתנגן עכשיו? כלום. חוץ מ. פפפפפפפפזזזזזזז עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? none. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? windows medis player, torrent, MSN, ועוד 4 דפי אינטרנט נוספים. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? קומותיים. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בבית הקודם לשלי. האם יש לך: חיית מחמד: לא טלוויזיה בחדר: כן מחשב בחדר: כן חדר משלך: לא 2 הורים: כן חתולים בחצר: של הבניין, כן. מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אתמול בבוקר אכלת? אתמול בבוקר התנשקת?
התאהבת?
נשבר לך הלב?
צחקת?
בכית?
היית בהופעה?
קנית משהו?
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?
מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?
חיבקת מישהו/י?
עישנת?
שתית משקה אלכוהולי?יום שישי, לא, לפני יומיים. השתכרת?
שכבת עם מישהו/י?
קנית בגד?
ישנת עם מישהו/י?
מה הדבר האחרון.. שאכלת?הרבה דברים. קנית?
שתית?קולה בכית עליו?
מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אחותי חשבת עליו? חברה שלי התקשרת אליו? היא התקשרה אלי. התקשר אלייך? חברה שלי
פגע בך?
שימח אותך?
רצית? קנקן תה כשרשרת
האם אי פעם.. התנשקת?
צרפתית?
שכבת עם מישהו/י?
עישנת?
הייתה לך חיית מחמד? פעם. אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?
שמת כובע מרצון? כה. היה לך פלאפון? כה. היית בהופעה?כה. התאהבת בידיד?
קנית קונדום סתם בשביל הכיף? לא. הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? כה. מישהו ממש ממש פגע בך? כה. היום: באיזו שעה התעוררת? 9 בבוקר מה/מי העיר אותך? הפאלפון? מה היה הדבר הראשון שאמרת? "הלו?" מה אכלת דבר ראשון? כלום. האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?
אם כן, כמה זמן?
ניסיתם להתחיל איתו?
הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?
התנשקתם איתו?
האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?
זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?
אם כן, כמה זמן?
אתם אוהבים אותו?
פעם בגדתם בו?
כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד?
מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?
ואיתו?
כמה אקסים יש לכם?
האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?
האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?
יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?
האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?
זה אביה למה אני לא עונה בטח כלל לשאלונים שאת שמה
אבל ניסיתי!

hitchhiker218

New member
אין עלייך...

אני חושבת שמעתה והלאה,אני אקרא את השאלון לפני שאני אעלה אותו! יחסוך לנו הרבה אי נעימות ושאלות פולשניות!חחחח תודה על ההשתדלות

../images/Emo103.gifאני ../images/Emo9.gif

שם: אורְנית תאריך לידה: 9/3 מקום מגורים: מבשרת כמה אחים/אחיות? 2 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים חיות מחמד: נון גובה: ממוצע העדפה מינית: אדם רודריגז
צבע עיניים: חום כהה צבע שיער: שחור צבע ציפורניים: תכלת צבע קיר בחדר: תכלת צבע מצעים: אין לי כוח לשים אז בזמן האחרונה אני ישנה בלי
צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: שחור כסוף צבע פלאפון: כנ"ל צבע חולצה: חום צבע מכנס: לבן צבע תחתונים: ורוד צבע גרביים: - כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבהההה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אני שומרת את פרח בתוליי לאדם רודריגז האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? עדיין לא
יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? רק באוזניים בינתיים לקחת פעם סמים? לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? לא על מה היית רוצה לנגן? פסנתר או תופים ההופעה הכי טובה שראית: אוונסנס ביוני 2007
אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? איימי לי
מה מתנגן עכשיו? כלום, ערוץ הילדים בזכות אחשלי עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? יעל איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנג'ר מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בת"א :] האם יש לך: חיית מחמד: לא טלוויזיה בחדר: לא מחשב בחדר:לא חדר משלך: כן 2 הורים: כן חתולים בחצר: לא, אבל בבניין יש הרבה אם זה עוזר מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אתמול
אכלת? לפני שעתיים, יוגורט התנשקת? יותר מדי ממזמן התאהבת? אני קצת עכשיו... נשבר לך הלב? לפני שנה בערך. צחקת? אתמול בכית? לא זוכרת היית בהופעה? באוגוסט הייתי ביהודים.. בפסטמבר הביאו לבצפר שלנו להקה ממש ממש גרועה שתשיר שיריי ראש השנה אם זה נחשב
קנית משהו? לא זוכרת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא זוכרת מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? בזמן האחרון :) חיבקת מישהו/י? לפניי כמה ימים עישנת? נוור שתית משקה אלכוהולי? יין לפני כמה ימים השתכרת? נוור שכבת עם מישהו/י? נוור קנית בגד? סביר להניח שבזמן האחרון
ישנת עם מישהו/י? לא בזמן האחרון מה הדבר האחרון.. שאכלת? יוגורט קנית? - שתית? מים בכית עליו? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אח שלי חשבת עליו? יעל התקשרת אליו? יעל התקשר אלייך? יעל פגע בך? אמא שימח אותך? לא יודעתתתתתתתת רצית? הקראש שלי, כמה שזה מקורי. האם אי פעם.. השאלות חוזרות על עצמן אז מחקתי היום: באיזו שעה התעוררת? 12 מה/מי העיר אותך? העולם
מה היה הדבר הראשון שאמרת? "מה??" לאבא מה אכלת דבר ראשון? ברנפלקס האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אממ.. אפשר לקרוא לזה ככה אם כן, כמה זמן? שנה + ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? כן התנשקתם איתו? כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? עכשיו זה מעין הוא אהב אותה היא אהבה אותי והם לא אמרו אחד לשני, אבל זה לא ישאר ככה לאורך זמן. תסמכו עליי
זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, כמה זמן? לא אתם אוהבים אותו?לא פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?

CSI לנצח

New member
חחח משעמם לי טירוףף..../images/Emo67.gif

שם: טליה:) תאריך לידה: 28/2 מקום מגורים: ישראל..XD כמה אחים/אחיות? 6. חבל באמת. מישו רוצה לאמץ?! גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים. חיות מחמד: חחח היו מיליון כולםמתו מהאחים המתעללים שלי..
גובה: 1.73 - אה!! אני גבוהה..!!
העדפה מינית: אין צבע עיניים: חום צבע שיער: שחור צבע ציפורניים: שחור! עשיתי אתמול.. חחח זה משתנה כל יום. צבע קיר בחדר: פנינה חלש. צבע מצעים: סגול צבע מקלדת: שחור-כסוף צבע טלפון: לבן צבע פלאפון: שחור כסוף צבע חולצה: לבן צבע מכנס: חצאית ג'ינס צבע תחתונים: חח שחור צבע גרביים: אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? שומדבר.
עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? חחח אפ'חד. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא:( יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? איןן יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא, אנ'לא בקטע של זהה..XD לקחת פעם סמים? לא
אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? חלילית ואני שונאת את זה. אז אני לא מנגנת.
על מה היית רוצה לנגן? גיטרה חשמלית.. ההופעה הכי טובה שראית: אאההממ.. קשה. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? דארין זניאר המלךך!!
וקאלי קלרקסוןןן!
מה מתנגן עכשיו? can you hear me?- Enrique Iglesias עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 2 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? אייסי, מסן. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מיאמייי!!! האם יש לך: חיית מחמד: כבר לא
טלוויזיה בחדר: לא מחשב בחדר: כן חדר משלך:כן 2 הורים: כן:) חתולים בחצר:חחח לפעמיםם
מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? היום. נדיר מאוד. אכלת? לפני שנייהXD התנשקת? אההממ..
התאהבת? לפני שבועיים. נשבר לך הלב? שבוע שעבר צחקת? לפני חצי שעה, ראיתי ת'הופעה של פרוזק...
בכית? אתמול. היית בהופעה? שבוע שעבר. קנית משהו? יום ראשון. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? שלשום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כנ"ל.:):) חיבקת מישהו/י? היום. עישנת? אפ'עם...:) שתית משקה אלכוהולי? כנ"ל. השתכרת?כנ"ל. שכבת עם מישהו/י? כנ"ל. חחח אני קטנה מידיי...XD קנית בגד? ראשון. ישנת עם מישהו/י?
מה הדבר האחרון.. שאכלת? שוקולד:) קנית? כרטיס לסרט...
שתית? מים. בכית עליו? לא זוכרת..
מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמ'שלי. חשבת עליו? אליאור. התקשרת אליו? ספיר. התקשר אלייך? צופ. פגע בך? חברה שלי. שימח אותך? ארבל:):) רצית? ג'ונתן טוגו, כרגיל. האם אי פעם.. חפירה, אינלי כוח! התנשקת? צרפתית? שכבת עם מישהו/י? עישנת? הייתה לך חיית מחמד? אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? שמת כובע מרצון? היה לך פלאפון? היית בהופעה? התאהבת בידיד? קנית קונדום סתם בשביל הכיף? הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? מישהו ממש ממש פגע בך? היום: באיזו שעה התעוררת? 12 וחצי. מה/מי העיר אותך? אמ'שלי. מה היה הדבר הראשון שאמרת? למה את חייבת להעיר אותי עכשיו?! מה אכלת דבר ראשון? עוגה... האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן!
אם כן, כמה זמן? שלוש שנים כבר. ניסיתם להתחיל איתו? חחח לא... הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?לא. התנשקתם איתו? הלוואי.XD האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? כןן..XD זוגיות: שוב חפירה, נראלי אני פורשת..
אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? **חחח אני אשכרה עניתי על זהה..!
**

MeItOsH

New member
אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה..

שם:מיתר תאריך לידה:20.6 מקום מגורים:נצרת עילית כמה אחים/אחיות?אחות ואח גר עם ההורים/לבד/עם שותף?עם ההורים [דהה אני רק בת 16!!] חיות מחמד:3 חתולים ו2כלבות גובה:1.60 העדפה מינית:סטיירטית צבע עיניים:חום צבע שיער:אדום צבע ציפורניים:ללא לק צבע קיר בחדר:2 לבנים,1 פוקסיה, 1 אפור עם אפקט פנינה צבע מצעים:כחול צבע מקלדת:שחור צבע טלפון:כסוף צבע פלאפון:שחור וכסוף צבע חולצה:אדום צבע מכנס:ורוד ותכלת צבע תחתונים:צבעונים..קומיקס כזה של מיקימאוס צבע גרביים:
כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?נופ יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? 2. של לב בפרק כף היד ושל פרפר בחלק הפנימי של הרגל יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?12. אף,טבור. 4 חורים רגילים באוזן ימין+טראגוס 3 חורים רגילים באוזן שמאל+הרחבה 5.5 מ"מ+הליקס קדמי לקחת פעם סמים?לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה?יודעת כמה אקורדים על גיטרה על מה היית רוצה לנגן?גיטרה חשמלית ההופעה הכי טובה שראית:
אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?קלי קלארקסון
מה מתנגן עכשיו?האח הגדול
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אפאחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?מסנג'ר ואייטונס מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגית איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?מנהטן האם יש לך: חיית מחמד:5 טלוויזיה בחדר:יאפ מחשב בחדר:הלפטופ היקר שלי
חדר משלך:אכן 2 הורים:יאפ חתולים בחצר:נופ.רק בתוך הבית מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?היום בצהריים אכלת?ב-18.00 התנשקת?יום ראשון לפנות בוקר התאהבת?מזמן נשבר לך הלב?יום חמישי צחקת?אמממ...נראלי שאחרי צהריים בכית?לפני כמה דקות.. היית בהופעה?מזמן קנית משהו?יותר מדי מזמן אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?לחברה שלי מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?שאלה טובה..
חיבקת מישהו/י?את חברה שלי עישנת?אתמול בלילה/לפנות בוקר שתית משקה אלכוהולי?ב11.00 בבוקר [הייתה שבת חתן..אז אממ..
] השתכרת?שבת שעברה/ראשון לפנות בוקר שכבת עם מישהו/י?
קנית בגד?מזמן ישנת עם מישהו/י?שבת מה הדבר האחרון.. שאכלת?טוסט קנית?לא זוכרת שתית?מים בכית עליו?ספר מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אח שלי חשבת עליו?הסולנית של פארמור התקשרת אליו?חברה שלי,שני התקשר אלייך?כנ"ל פגע בך?אח שלה..
שימח אותך?שפרה מהאח הגדול..
רצית?ממ..לא משנה..
האם אי פעם.. התנשקת?יאפ צרפתית?אכן כן שכבת עם מישהו/י?לא עישנת?כן הייתה לך חיית מחמד?יותר מדי אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?בערך שמת כובע מרצון?יאפ היה לך פלאפון?יאפ היית בהופעה?כן התאהבת בידיד?לא קנית קונדום סתם בשביל הכיף?ממש לא. הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו?בטעות כן.אימיול זה שיט. מישהו ממש ממש פגע בך?כן היום: באיזו שעה התעוררת?8.13 מה/מי העיר אותך?אמא שלי [*אאאאאאאאאארגגג*] מה היה הדבר הראשון שאמרת?*אאאאאאאאאאאאאררררג* מה אכלת דבר ראשון?קורנפלקס כריות וניל האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?סוג של אם כן, כמה זמן?יותר מדי זמן ניסיתם להתחיל איתו?יאפ הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?סוג של התנשקתם איתו?אכן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?לא אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?אני אשאר אתזה לעצמי
ואיתו? כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?כן,ובערך יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? לא

למעלה