הרגע הזה.....

matanp88

New member
הרגע הזה.....

שמישהי שהייתי איתה בקשר ארוך, מחליטה איכשהו לסיים ושולחת לי קישור של השיר של אלבניה עם פרצוף עצוב

וכל זה, בלי לדעת שזה השיר הכי אהוב עלי כבר תקופה ארוכה, שאני חורש עליו המון זמן מבלי שהיא יודעת והיא אומרת ששמעה לראשונה בשבת...
פתאום השיר מקבל משמעות אחרת ועכשיו אני צריך להיגמל ממנו כדי לא להיזכר

וכבר שנה שנייה ברציפות שאני נופל עם שיר מדהים בסטודיו

וכל כך מדהים שהוא בלתי ניתן לביצוע בלייב.
אלבניה 2015

אזרבייג'ן 2014

Brady

New member
על אזר

כמה צפוי שהשיר הכי טוב של אזר יפול בלייב

matanp88

New member
אהבתי את הביצוע לייב שלה בחצי. בגמר הייתה חלשה מאוד

ואז כבר הייתי מוכן לכישלון. אבל היי... מקום 8 בקהל זה לא צחוק! אז כנראה שאירופה שמעה אחרת ממני ואהבה בטירוף והעריכה את השיר המיוחד והמושלם הזה יחד עם הזמרת האדירה הזו!
שיר שיישאר איתי לנצח. פשוט מדהים! הזוכה של 2015!!!!

Mikey Weiss

New member
שמעת את הביצוע שלה בלייב בחצי עם אטמי אזניים?

היה מזעזע בטירוף, ממש בטופ של הביצועים הגרועים השנה.
&nbsp
את הביצוע בגמר עוד לא העזתי לשמוע בצורה נורמלית (ראיתי את הגמר במקום ציבורי, היה רעש).
&nbsp
ואני אומרת את זה בצער רב, כי השיר היה אצלי בעשיריה כל העונה והייתי בטוחה שהיא תביא בראש ותיקח את כל הצבעות השופטים ותסיים חמש בכללי.

matanp88

New member
אוי שימרית... די עם זה. טעם זה טעם ואני מאוד

אהבתי את הביצוע בחצי יותר מהגמר שהיה חלש בטירוף ולא בטון בכלל והבנתי שם את השופטים. היא מדהימה ויש לה יכולות אדירות. הזמרת הכי טובה השנה

matanp88

New member
ראיתי! מדהימה! אמרתי לכם שזה המנצח! ידעתי שהקהל יאהב!!

השופטים פשוט זוועה. מבחינתי השנה התוצאות לפי הקהל בלבד. איטליה ניצחה, ישראל 7, אלבניה 8. מטורף וחותם על תוצאות כאלו!

Mikey Weiss

New member
סורי כפרות, אבל רוב ההצבעות של אלבניה בטלווט הן חברות/מהגרים

כל ההצבעות הגבוהות שלה מגיעות באופן מובהק משכנות (כל מדינות הבלקן למיניהן) ורשימה של מדינות בהן ידוע שיש קהילה אלבנית גדולה והצבעות מהגרים גדולות.
&nbsp
מעבר לזה, שליש מהמדינות הצביעו לה מקום 20 ומטה, והשאר שמו אותה באיזור אמצע העשיריה השניה (שבחלק מהמקרים האלו גם מדובר במדינות שיש בהן קהילה אלבנית גדולה, אבל לא גדולה מספיק).
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר יפה, אבל היא שרה מעצבן גם בביצוע המוקלט...

לא אוהבת סגנון שירה חצי גונח חצי צורח, ויש לה קול צרוד שנשמע כאילו היא חצי נחנקת (בבלדה של הפולנייה זה עבד, כאן לא). אבל הבעיה הגדולה על הבמה הייתה שהיא צווחה וזייפה כאילו אין מחר... ובחצי הגמר החלקתי, זו הייתה הפעם הראשונה שהאזנתי לשיר והוא בכל זאת יפה, חשבתי לעצמי שתהיה לה הזדמנות לתקן בגמר... טעיתי. בגמר היא כבר קברה אותו לחלוטין.
&nbsp
זה שיר שהיה יכול לשבת יפה על מישהי כמו שירי מימון, לדעתי; היא פשוט לא הזמרת המתאימה. אפילו באולפן היא נשמעת כאילו הוא פשוט גדול עליה בכמה מידות והיא נורא רוצה אבל זה לא זה. צר לי.

Bubbelgum Bitch

New member
פחח שירי מימון בחיים לא היתה מסוגלת לשיר בסולם הזה.

את ממעיטה בערכה של האלבנית המוכשרת

trilliane

Well-known member
מנהל
אולי, אבל גם האלבנית לא באמת מסוגלת לשיר בו

ואני מדגישה *לשיר*. אני לא ממעיטה בערכה, למעשה נתתי לה הזדמנות שנייה להראות את כישרונה. היא הראתה כישרון מצער בהרס מוחלט של שיר יפה. מה אני יכולה לעשות?

למעלה