הרגע התבשרתי שסגרו את החברה

מצב
הנושא נעול.

בה אני עובדת מזה 3 שנים. לא. זה לא בא כרעם ביום בהיר. גם ככה החברה החזיקה מעמד הרבה יותר ממה שאפשר היה לצפות. כל יום שעוד היתה לי עבודה היתה בעיני כנס. אבל כשזה מגיע, זו מכה קשה. אני עדיין לא מעכלת את המכה, מה זה אומר מבחינת החיים, חשבון הבנק, הסיכוי למצוא עבודה אחרת..... הטיפולים.... קשה.

אולה *

New member
מבינה מאוד

בה אני עובדת מזה 3 שנים. לא. זה לא בא כרעם ביום בהיר. גם ככה החברה החזיקה מעמד הרבה יותר ממה שאפשר היה לצפות. כל יום שעוד היתה לי עבודה היתה בעיני כנס. אבל כשזה מגיע, זו מכה קשה. אני עדיין לא מעכלת את המכה, מה זה אומר מבחינת החיים, חשבון הבנק, הסיכוי למצוא עבודה אחרת..... הטיפולים.... קשה.
מבינה מאוד
אני עובדת בחברה גדולה, וצפוי אצלינו גל פיטורים נרחב. ואני יודעת שאהיה חלק מהגל - בדרך החוצה. וזה מ-א-ו-ד מלחיץ אותי. כי, כמו שאמרת, הסיכוי למצוא עבודה אחרת ...

לאולה ולרוצה עוד 1...

מבינה מאוד
אני עובדת בחברה גדולה, וצפוי אצלינו גל פיטורים נרחב. ואני יודעת שאהיה חלק מהגל - בדרך החוצה. וזה מ-א-ו-ד מלחיץ אותי. כי, כמו שאמרת, הסיכוי למצוא עבודה אחרת ...
לאולה ולרוצה עוד 1...
מבינה אתכם מאד!!! אני עברתי את כל תקופת הטיפולים בחברה שמדשדשת וכל הזמן מאיימת להסגר. בסופו של דבר התפרקה לסטארט-אפים ומצאתי את עצמי עובדת בסטארט אפ בתקופת הטיפולים דבר שממש ממש לא הסתדר. אח"כ הריתי
והמשכתי לעבוד באותו סטארט אפ ושם היו מספיק סבלניים לחכות עד הלידה כדי לפטר אותי
אבל קיבלתי פיצויים ומשכורת בתקופת ההודעה המוקדמת ועוד לפני שנגמר הכסף כבר מצאתי עבודה חדשה. אם אתן בהיי טק עם נסיון, אז תמצאו. לא להתייאש. ודבר שהוא לדעתי מאד חשוב: לא לספר על הטיפולים בעבודה החדשה. אני חושבת שזה מטביע חותמת שלילית ולא יעזור כלום. אני אומרת את זה מנסיון, אצלי רק חיכו שאכנס להריון+אלד כדי לפטר אותי. לדעתי אפשר להסתדר עם קצת ימי חופשה וימי מחלה שמוסבים לשפעת או כאבי בטן או השד יודע מה. לדעתי זה שווה את זה. ואח"כ לבשר לבוס שאת בהריון! רחל

ריניני

New member
welcome to the club ../images/Emo4.gif

welcome to the club

אוווווף! איזה מצב דפוק! לא פשוט בכלל לחפש עבודה ולהתחיל עבודה חדשה כשברקע טיפולים (לפני, בזמן, אחרי). אבל אני מוצאת בשבילך נקודות של אור: אחרי ההחזרה הבאה תוכלי לנוח בלי לדפוק חשבון. אולי זה דווקא טוב, לאפשר לעצמך קצת רגיעה, מקום לשקט, מעט פנאי. זה כפוי, אמנם, אבל אולי תוכלי להשתמש במה שיש ולנסות להתפנן קצת בתוך זה? הלוואי הלוואי. (אני מנסה לעשות את זה, לא ברור לי עדיין אם מצליחה) בכל מקרה - חיבוק גדול. ככה, שיהיה.

קייצית

New member
אני כל כך מצטערת, ומאוד מאוד מבינה|

המצב הזה היום הוא פשוט נורא, עוד ועוד אנשים מוכשרים מצטרפים... אנחנו כבר הרבה זמן בתוך זה (בעלי) ורק עכשיו הוא התחיל תקופת התמחות שמסיימת תקופת לימודים ארוכה בעקבות אבטלה. מי יודע אולי תמצאי משהו מהר - אני מאחלת לך זאת בכל ליבי. יש לי חברה שפיטרו אותה עכשיו והיא ממש מאושרת, מתחשק לה לקחת פסק זמן, אם זה מתאפשר אז זאת אופציה לא רעה בכלל. הרי כל הקטע באבטלה זה שאם היינו יודעים שזה יגמר תוך כך וכך זמן היינו הרבה יותר נהנים, ובסוף הוא אכן נגמר. חיבוק גדול, קייצית

חני ב

New member
רוצה עוד 1, ממש מצטערת

המצב הזה היום הוא פשוט נורא, עוד ועוד אנשים מוכשרים מצטרפים... אנחנו כבר הרבה זמן בתוך זה (בעלי) ורק עכשיו הוא התחיל תקופת התמחות שמסיימת תקופת לימודים ארוכה בעקבות אבטלה. מי יודע אולי תמצאי משהו מהר - אני מאחלת לך זאת בכל ליבי. יש לי חברה שפיטרו אותה עכשיו והיא ממש מאושרת, מתחשק לה לקחת פסק זמן, אם זה מתאפשר אז זאת אופציה לא רעה בכלל. הרי כל הקטע באבטלה זה שאם היינו יודעים שזה יגמר תוך כך וכך זמן היינו הרבה יותר נהנים, ובסוף הוא אכן נגמר. חיבוק גדול, קייצית
רוצה עוד 1, ממש מצטערת
זה החלום בלהות של בעלי.

רק לא לספר!

רק לא לספר!
מאחר ואני נכבתי קשות, כי הבוס המנובל שלי פיטר אותי יום אחרי השאיבה (ויומיים אחרי שספרתי לו שאני הולכת להפרייה - הראשונה), אני כבר לא דוגלת בתאוריה שלספר הכל זה הכי נכון. בכל מקרה- אני כבר מעל שנה בבית, לומדים לחיות עם זה (ועם המינוס התופח) וזאת אחרי שמקבלים החלטה שההריון (שיבוא עלינו לטובה) הוא הכי הכי הכי חשוב! זהו! הדג של נועה

מצטערת לשמוע, זה מאד קשה, אבל

מצטערת לשמוע, זה מאד קשה, אבל
יש אור בקצה המנהרה אז ככה: בשנים שאני עשיתי טיפולים עברתי לא מעט תהפוכות האחת - באמצע הטיפולים עברתי לעיר אחרת ורחוקה ולכן נאלצתי להפסיק את העובדה ולעבור למקום אחר הייתי אז בשלב אחר של טיפולים, עדיין לא טיפולי הפרייה אלא הזרקת זרע ישירות לרחם מכירים את זה? הנדנוד הנורא הזה? אחר כך התחלתי את הטיפולים שבוע אחרי שעשיתי טיפול מצאתי סוף סוף ובהחלט במפתיע - עבודה הספקתי לעבוד שבועיים כשקיבלתי את התשובה ועמה ביחד דימומים נכנסתי אל הבוס שלי שבינתיים הספיק להתרשם ממני מאד ואמרתי לו - מצטערת לומר לך אבל אני שנים בנסיונות להרות וכיוון שכבר לא האמנתי שאצליח המשכתי לחפש עבודה - ומצאתי אותה אצלך. אבל הצלחתי ונכנסתי להריון ולא רק שהצלחתי ואת התשובה קיבלתי אתמול אלא שגם אני חייבת להכנס לשמירת הריון לפחות לשבוע הוא אחל לי הצלחה ואמר שיחכה שבוע השבוע נמשך חודש וכל יום צלצלתי ואמרתי - חפשו מישהו אחר ואז חזרתי לעבודה אחרי חודש כמה שעות לאחר מכן - דימומים ושוב אישפוז ושוב טלפונים הם חיכו לי חודשיים!!! ובסוף הבינו שאהיה חייבת להמשיך את השמירה ומצאו מישהי אחרת את ההריון הזה איבדתי בחודש הששי והם, ששמרו איתי על קשר כל התקופה בכו יחד איתי כשאבד ההריון ההוא לעבודה הבאה הגעתי כמה חודשים לאחר מכן והמשכתי בטיפולים כל יום נסעתי מביתי מרחק שעה לצורך הטיפול, למזלי היו חגים ואפשר היה לקחת חופשים, את הספור ההוא של העובר המוקפא ספרתי בפעם הקודמת כשקיבלתי תשובה חיובית סיפרתי לבוס שלי שבינתיים הפך גם חבר של המשפחה אז אני יודעת שלא כולם כאלה אבל יש כמה כאלה אז מה שאני רוצה לומר זה כך: איננו יודעים מה ילד יום ואין טעם לשבת ולחכות יש לפעול ולחיות את תמשיכי לחפש ותראי מה יהיה אם תהיי מאושרת אולי תמצאי עבודה וגם תהרי אם תהיי אומללה יש להניח ששום דבר מבין השניים לא יקרה אני מאחלת לך את שניהם - הריון ועבודה אבל נכון הוא שאין טעם לספר מראש שאת בטיפולים קיראי גם את החוק לגבי הנושא כמה ימים מגיעים לך וכו´ אבל למען ההגינות, אם את הולכת לעבוד במקום מסויים כשאת בטיפולים תדאגי להיות הטובה מכולם כדי שהמעסיק יקבל את הערך של ההשקעה שלו בך וכך לא רק שלא יכעסו עליך אלא גם יחזיקו לך אצבעות בסופו של דבר את מוזמנת להשתמש במשפט ההוא שלי לבוס שלי דאז

gigk

New member
באמת קשה. מקווה שלמרות המצב הקשה

באמת קשה. מקווה שלמרות המצב הקשה
השינוי יהיה לטובה ויפתח לך הזדמנויות חדשות. רק בשביל האופטימיות - בזמן הטיפולים שלי לפני ארבע שנים עבדתי במקום מלחיץ ולא הכי נעים, מיד אחרי שעזבתי שם והתחלתי לעבוד במקום העבודה הנוכחי שלי- הריתי (כנראה שהשינוי הנפשי והרגשי שיחק לטובתי).

אמאלה2

New member
../images/Emo10.gif אוי מצטערת לשמוע

אוי מצטערת לשמוע
אני חושבת שיש הרבה אמת במשפט "כל סוף הוא התחלה של משהו אחר". מאחלת לך שזו תהיה התחלה של משהו הרבה יותר טוב. בינתיים קחי לך קצת אוויר וזמן לעצמך מה שיכול להפחית את הקושי של הטיפולים.
גדול גדול!

מצב
הנושא נעול.
למעלה