הרגשה מזופתת

בלאגנית

New member
הרגשה מזופתת

בדידות...חברתית.... רומנטית... אני יודעת שזה תלוי גם בי..יכלתי לצאת להכיר אבל בא סופשבוע..אני תמיד בבית...אדישות כזאת של לא לצאת לאף מקום ואנשים בעיקר בנים אומרים לי שאני רדומה , שמעתי גם את הכינוי "עב"מ על צורת ההתנהגות שלי יש לי עבודה היא ממלאת לי את הזמן שלי כשאני בעבודה אני שוכחת מהכל למרות שזו לא עבודה קלה בכלל (שירות לקוחות). אבל היא דינמית ושוכחים מהכל כשעובדים. אבל מה חוץ מזה?איפה החיים שלי אחרי העבודה? הלכה שמחת החיים באה אדישות אינסופית רוצה להכיר אבל גם רוצה להיות לבד (היה לי קשר לא כ"כ מוצלח) רוצה לצאת ולשמוח אבל תמיד יוצא שאני בבית יש אנשים שהברירת מחדל שלהם זה לצאת,אצלי ברירת המחדל זה להישאר בבית זה משגע את כל מי שסביבי... נמאס לי... זה כבר שנה ככה...

hilabarak

New member
ישנם מספר דרכים לגשת לבעייה

1. טיפול ארוך טווח עם פסיכולוג שיאפשר לך לגשת ולבודד את אותם חסמים רגשיים, שמונעים ממך את ה'אנרגייה החברתית'. 2. טיפול תרופתי שיטפל כרגע בבעיות החרדה ויאפשר לך לחיות היום ולא אולי בעוד 3 שנים. 3. שילוב של השניים, הולכים גם על טיפול תרופתי שייתן מענה להיום וגם על טיפול פסיכולוגי שייתן מענה לעתיד. היתרון בשילוב, הוא שהרבה יותר קל לאדם לעשות שינויים בעצמו כשהוא לא נמצא בחרדה מתמדת. כי אם האדם נמצא בחרדה מתמדמת (שהיא הבסיס לדיכאון הסמוי שלך) אז גם אם הוא והפסיכולוג הסכימו על דרך פעולה, האדם לא מצליח לממש אותה כי הוא בחרדה. ואם יטפל בחרדה בעזרת תרופות, יהיה פנוי לטיפול השורשי האמיתי.

יש עוד דרך לעבוד על זה..

נסי לשקול לעבוד על הנושאים הללו באימון אישי או בסדנה.. שוב יהיו כאלה שיגידו שזה מהר מידי.. ולא מביא לתוצאות.. אני מדבר רק ממה שאני חוויתי.. סדנאות ואימון אישי יכולים להביא לשינוי מדהים באיכות החיים ובגישה אליהם.. והשינוי הזה לא רק שמחזיק מעמד אלא הוא מתגבר ומתגבר עשי את מה שמתאים לך אור ואהבה

Darek engel

New member
בוקר טוב ונפלא

אני קודם כל מצטער שלא כתבתי לך לפני .אני רוצה להגיד לך שהנושא הזה של בדידות הוא לא קל ואני מאוד מבין אותך אני יכול להגיד שהייתי במקום הזה וזה היה מאוד קשה לצאת משם . אז באמת אם את רוצה לצאת מהמקום שאת בעצמך נכנסת אליו את צריכה לא לוותר לעצמך: תתחילי לעשות אני מציע לך לנסות לעשות חשבון נפש עם עצמך קצת ואז אפילו לנסות לעשות דברים כמו לצאת החוצה אפילו בכח יש הרבה דברים שאת יכולה לעשות כמו לטייל אני לא יכול להגיד לך להתנדב במקום כלשהו אבל אם תצליחי לעשות את זה את גדולה.שיהיה לך המון הצלחה ואם אפשרי אז הייתי מאוד רוצה לשמוע אם הצלחת כי אני מאמין בך.

למעלה