הריון ולידה נוסח שבדיה

../images/Emo24.gif המון המון מזל טוב ../images/Emo140.gif

מאז שקראתי את ההודעה הראשונה שלך, על ירידת המים, המתנתי בסבלנות רבה להודעה הנוכחית. אומנם נותק הקשר ביננו מפאת המון סיבות, אבל אני תמיד תמיד אזכור את התמיכה שלך בבית החולים כשהגעת אלי ברגעים הקשים שלי עם א. בבית החולים. מאחלת לכם המון המון בריאות ואושר עם איתן הקטן וכמובן עם בן זוגך. המון
ממני ומא. שלי. וספרי איך ארתור קיבל את איתן
מסקרן אותי. שלך. סאני.

את הכל אמרתי לך כבר בטלפון../images/Emo25.gif

אבל מאושרת להיות "תאומה שלך". זה כבוד גדול באמת. שנרווה נחת ובריאות מהגוזלים. אמן אמן ושוב אמן , אלוהים. ענת.

אני עוד בשוק משיחת הטלפון

הבחורה חוזרת מניתוח קיסרי, בקושי חמש דקות בבית, וכבר מרימה טלפון לאחל לי מזל טוב. אז כמו שאומרים בגן הילדים: הכל עובר אלייך ... המון מזל טוב, באמת, מגיעה לך עכשיו הנחת אחרי כל החרדות בהריון, אי הודאות והלידה הקשה. בשבדיה טוענים שילדים שנולדו ביום ראשון הם ילדים עם מזל, מי ייתן ויפתח ידע רק אושר בחייו

מזל טוב איתני

סיפור מופלא. כמו הלביאה בטבע כך גם את גמני ילדת כמעט בעצמך.ואיתן גם הוציא עצמו החוצה והכל כמו סדר הנשימה. מה שמעלה אצלי הרבה שאלות על שיקולי נוחיות של בתי חולים פה שלא מאפשרים ליולדת ללכת עם מה שקורה בחדר הלידה. עכשיו שכולכם בחוץ מזל טוב על תחילתה של דרך אחראית ומדהימה של גידול כולם על ידי כולם. בריאות בריאות וצחוק עד השמיים. מ ז ל ט ו ב גדול אמא גמני ואבא גם מזל טוב וברוך בואך איתן.

ברכות ../images/Emo65.gif ../images/Emo20.gif ../images/Emo39.gif

גמני היקרה, מזל טוב להולדת איתן. כ"כ שמחתי לקרוא את סיפור הלידה שלך. זו הלידה שכולן פה חולמות עליה ואני שמחה שנהנית ממנה. מחכה לראות תמונות ראשונות של יורש העצר. מיכל

nuv

New member
מזל טוב ../images/Emo77.gif

חמודה- התרגשתי מאד לקרא שילדת ולקרא את סיפור הלידה של איתן. כרגיל מצאתי את עצמי מהנהנת בראש ומסכימה עם כל מה שכתבת ומרגישה שותפה לכל התחושות שתארת. אשמח לאחל מזל טוב טלפונית אם תשלחי לי את המספר למייל. מאחלת שתדעו הרבה בריאות ואושר מאיתן שלכם נשיקות נוב

למעלה