הריון ולידה

onlyme10

New member
הריון ולידה

שלום רב, בת 37 מעוניינת להכנס להיריון בתהליך הזרעה. לצערי הנני סובלת מתופעה שנקראת וסטיבוליטיס (לא מסוגלת אפילו להשתמש בטמפונים). אשמח לדעת מהן האפשרויות שלי... האם ישנם רופאים שמבצעים הליך זה בטשטוש ואם כן איך אני מגיעה אליהם? היכן ניתן למצוא רופא פיריון שמתמחה בתופעה הנל? בנוסף, האם במהלך ההיריון יהיה עלי לבצע אולטרסאונד וגינלי? אודה לכל תגובה...

MommyToBe1

New member
לגבי השאלה השנייה

בהריון עד שבוע 14 בערך עושים אולטרסאונד וגינלי, כי קשה לראות בטני. וגם בסקירה המוקדמת בשבוע 16, חלק ממנה וגינלי. ככה היה אצלי בשני ההריונות..

lollipop06

New member
מכירה מקרוב..

גם אני סובלת מהתופעה הזאת כל חיי כמעט... ניסיתי כל מיני טיפולים ומה שהכי סייע היה פיזיותרפיה לרצפת האגן עם פיזיותרפיסטית מומחית בתחום (ופרטית כי דרך הקופה בזמנו שביררתי אמרו שאין תורים בכלל...) מה שכן צריך להתמיד בתרגילים ויש גם שימוש במשהו שנקרא ״מרחיבים״ אם תרצי אסביר לך בפרטי בכל אופן גם אני עברתי טיפולי פוריות והצלחתי למרות הוסטיבוליטיס. הגעתי לרמה שאני מסוגלת לעבור אולטראסאונד וגינאלי אבל ספקולום ו״שאר ירקות״ עדיין הכאיבו לי ולמרות זאת יש מצבים שאין ברירה... אני עבדתי על עצמי בעיקר פסיכולוגית ופיזית- למדתי טכניקות להרפות את השרירים באזור... זה לא פשוט אבל אפשרי ואני ההוכחה
אם תרצי לדבר בפרטי את מוזמנת בהצלחה!

למעלה