הריון ולידה

roni5566

New member
בוקר טוב,

אשמח לפירוש.

בשישי בלילה חלמתי שאני בהריון ואני הולכת עם בעלי ושני ילדיי בחוץ ונהנים ואני מאוד מרוצה ומחכה כבר ללידה.
לילה אח"כ, הלילה הזה, חלמתי שאני כבר אחרי הלידה, ילדתי תינוקת ואני בבית והרבה אנשים מגיעים אליי לברך אותי ולהגיד לי מזל טוב. לא ראיתי בחלום תינוקת.

במציאות יש לי ילדים גדולים ושום קשר להריון. גם אין שום דבר חדש, עובדת מהבית כרגיל.

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום על הריון ולידה

חבל שלא פרטת קצת יותר על האירועים שעוררו את החלום, כדי להקל על מלאכת הפרוש. לכן אסתפק במה שיש, בעתיד, תפרטי קצת יותר – ככל שתוכלי.

החלום בסך הכל הוא חלום טוב!

בחלק א – את בהריון, נהנית בחברת משפחתך ומחכה ללידה
בחלק ב – אחרי הלידה, באים לברך אותך

אפשרות א - החלום הזה הוא מילוי משאלה לימים טובים ולמימוש של רעיונות גדולים או פרוייקטים חשובים. אני מניחה שיש לך רעיונות כאלה (הריון) ואז תגשימי אותם ( לידה) ותזכי להכרה ציבורית ומזלך הטוב יתגשם באמת.
אפשרות ב - המצב שלך מאוד טוב בסך הכל, אבל חסר לך פרוייקט גדול, משהו שתוכלי להגשים בעצמך וישפר את חייך ותזכי להכרה ציבורית. לכן את כל כך שמחה ללכת ברחוב עם משפחתך בזמן ההריון (הפרוייקט המיוחל) וזוכה לברכות אחרי הלידה ( הפרוייקט יצא לאור)
בשני הפרושים הנ"ל, הבת שנולדה היא... את עצמך. באפשרות א את נולדת מחדש, באפשרות ב- את תיוולדי מחדש

אפשרות ג – את מרוצה בביתך והתקופה הזו של הסגר, דווקא משפיעה עלייך ועל משפחתך לטובה. יש תחושה של יחד, של הגשמה משותפת של ההורות שלך ושל בעלך ושביעות רצון כללית המשרה שביעות רצון גם על אנשים אחרים בסביבתך.

בחרי פרוש אחד או יותר מהשלושה או אף אחד. יתכנו כמה פרושים מתאימים לחלום אחד. אשמח לתגובתך!

roni5566

New member
תודה רבה לשתיכן קודם כל.
אלישבע, פירוש ג' מתאים מאוד. אני מרגישה שבתקופת הסגר התחברנו מחדש ואנחנו מבלים ביחד בהנאה רבה כל המשפחה.
עם זאת, בעלי ואני רוצים לעבור לדירה גדולה יותר ולאחרונה רק על זה אני חושבת ומקווה מאוד שאצליח לממש את השאיפה הזו של בית גדול ואז אוכל לתת חדר נפרד לכל ילד.

אלישבע777

Well-known member
תודה רבה! נראה שעם זאת יש פרוייקט לעתיד, אז יש גם הריון. שתהיה לידה מוצלחת כמו בחלום!

למעלה