הריונות, לידות ואורגזמות אבודות

אומללית

New member
הריונות, לידות ואורגזמות אבודות../images/Emo7.gif

הבעיה שלי התחילה בסוף הריוני הראשון, לפני כ3 שנים. האורגזמות (שעד אז היו מצוינות)- נחלשו באופן משמעותי, אך ייחסתי את זה למצב ההריון המתקדם. היום- כשנה לאחר ההריון והלידה מס´ 2, המצב אפילו החמיר: אני אמנם מגיעה לאורגזמה, אבל היא כל כך "עלובה" וחלשה, שלפעמים כמעט ואינה מורגשת. כל ההנאה הלכה לי!!! לא יודעת אם חשוב לציין שעברתי קרע ספונטני בלידה הראשונה והריפוי לא היה טוב. נוצרה צלקת גרנולרית בפתח הנרתיק שגרמה לכאבי תופת בזמן יחסי מין. שנה אח"כ עברתי ניתוח תיקון ששיפר את המצב ב70% (עדיין פתח הנרתיק מעט רגיש). עם זאת, אני לא רואה קשר, כי: 1. העניין התחיל לפני הלידה. 2. אותו הדבר גם באוננות ללא חדירה (גרוי דגדגן בלבד). לא נראה לי שזה קשור לזוגיות/מצב נפשי (אני גם לא רואה קשר לאימהות. מעולם לא חשתי קונפליקט בין אימהות למיניות!), כי כמו שאמרתי קודם- גם באוננות זה אותו הדבר. אני פוחדת שאולי נקרעו לי עצבים באיזור (עקב התרחבות הרחם בהריון ו/או הלידה) ושאני צריכה ללמוד "לחיות עם זה"... פשוט מודאגת שמדובר בנזק בלתי הפיך. גם לא שמעתי אף פעם על בעייה כזו... האם התופעה מוכרת ויש לה פיתרון בכלל? תודה, וברכות על הפורום החדש והחשוב.

אומללית

ראשית תודה על הברכות !!! יתכן שכל התהליך הקשה שעברת, הריון, קרע, צלקת גרנולית...etc פגעו בהנאה ממין בכלל וביכולת הגעה ועוצמת האורגזמה בפרט. יש מקום לפנות למרפאה לטיפול מיני כדי לשלול מרכיב אורגני ולעזור לך לחזור לחוות אורגזמות כבעבר...לא לוותר. עידן

למעלה