הרימאסטרים החדשים של CAMEL

• פותח הנושא zek
  • פורסם בתאריך

zek

New member
הרימאסטרים החדשים של CAMEL

היום הייתי בטאואר חיפה ושמעתי את הרימאסטרים החדשים של כאמל (אילו שהיו במלאי). אין ספק שמדובר בקנייה משתלמת ביותר ולו רק בשל המחיר (50 שקל) ואסופת הבונוסים המצורפת לכל אלבום. שלא לדבר על הבוקלט המפורט והשיפור בסאונד לכאורה. למה לכאורה? כי טרם הספיקותי להאזין להם בביתי ולהשוות למאסטר. אבל מהנסיון הטוב שיש לי עם הרימאסטרים של קראוון, אני בטוח שלייבל כמו "דקה" לא יוציא רימאסטר שלא באיכות הגבוהה ביותר. אז ככה, למי שאין כלל את אלבומי ההרכב האגדי הזה, כולם כמובן מומלצים בחום ובמיוחד אילו הכוללים את פיטר בארדנס זצ"ל. למי שיש את כל האלבומים אני מציע לבדוק בכל אלבום את הבונוסים ולשקול את הערך המוסף שלהם. אני לדוגמא רכשתי רק שני רימאסטרים ולהלן שיקולי הקנייה: CAMEL, אלבומם הראשון שהיה חסר שנים. האלבום כולל שני בונוסים: האחד NEVER LET GO הגדול בגרסה מקוצרת של 31/2 דקות והשני HOMAGE TO THE GOD OF LIGHT, קטע בהופעה בן 19 דקות משנת 1974. את הקטע הזה שמעתי בדרך הביתה והוא פשוט מעולה. מאחר ולא הכרתי את הקטע הזה, בדקתי ב"אול מיוזיק" ומצאתי שהוא לקוח מאלבום שהקליט פיטר בארדנס בשם VINTAGE 69 אשר יצא בשנת 1976. האלבום השני שרכשתי הוא MIRAGE הכולל 4 בונוסים, 3 מאותה הופעה שהזכרתי והרביעי LADY FANTASY ׁ(UNRELEASED). את האלבום LIVE RECORD מצאתי לא מתאים לרכישה כיוון שהוא כולל 2 בונוסים בהופעה בביצוע פחות טוב מהגרסה האולפנית. גם האלבום MOONMADNESS לא מצאתי כמתאים לי מאחר והוא כולל בונוסים שרובם גרסאות לקטעי האלבום... המוכר בחנות אמר לי שהאלבום THE SNOW GOOSE נמכר כ"דובדבן" ללא בונוסים. זאבי

L i z a r d

New member
יש ליאת הרימסטר החדש

ל the snow goose. אני יכול לומר שאיכות הסאונד מעולה, למרות שאין למה להשוות.

zek

New member
ולאחר שבדקתי...

מצאתי שהאלבומים הישנים שיש לי הם רימאסטר, רק ללא הבונוסים. ואגב, הסאונד המקורי עצמו יצא באיכות מעולה וממילא לא היה הרבה מקום לשיפור...

למעלה