הרכישה החדשה של טבע

מצב
הנושא נעול.

babakama

New member
אם אייל גורביץ התייחס לזה

פער דואלי שלילי
שוב טבע בפער שלילי מאמש, הגרף מראה על ירידה כמגמה, ואפילו אייל גורביץ' ניתח אותה כך, אולי כדאי לחשוב על מניות אחרות, כמו פריגו, שמתנהגת ממש יפה ומציגה עליות יפות.
אם אייל גורביץ התייחס לזה
אז זה באמת מחייב חשיבה מחדש. לפעמים אתה חושב דברים, בונה לך תזרימים, מחשב גנריות ואז בא גורביץ והופך את הכל באחת, כמו מין ניוטון כזה שמשנה לך את תפיסת העולם, כמו פאראדיי שמגלה את החוקיות של קיבול, כמו איינשטיין שמגלה את הקשר הפשוט בין אנרגיה למסה, כמו הייזנברג שבאמצעות עקרון אי הוודאות מצליח להסביר מדידות בלתי אפשריות, כמו מקסוול שמנסח את כל התורה האלקטרומגנטית בכמה משוואות פשוטות. אלה הם הגאונים הגדולים באמת, אין ספק שגורביץ שייך לקבוצה זו של אנשים שהעולם נראה אחר בלעדיהם. הגילוי של גורביץ שמניה שירדה כנראה תמשיך לרדת הוא בלי ספק אחד מהישגי האנושות.

aeonf

New member
אהבתי: "אפילו" אייל גורביץ'

פער דואלי שלילי
שוב טבע בפער שלילי מאמש, הגרף מראה על ירידה כמגמה, ואפילו אייל גורביץ' ניתח אותה כך, אולי כדאי לחשוב על מניות אחרות, כמו פריגו, שמתנהגת ממש יפה ומציגה עליות יפות.
אהבתי: "אפילו" אייל גורביץ'

alexver

New member
אני לא מחזיקכרגע במנייה אך עוקב מתמיד

שמעת פעם על מודיעין עיסקי?
יתכן וטבע רואה תרופות שהולכות להצליח, אחרי תקופה של ירידות במניה היא רוצה לקנות אותה בפרמיה שהיא זניחה לעומת התועלת ואולי זה חלק מהאסטרטגיה של טבע לשבירת תחרותיות, אם אתה לא בא מבפנים אז אתה מהמר, אני מאמר שתוך שנה היא תחזור בחזרה במיוחד לאור המצב הכללי בארץ שהוא בכי רע.. אבל אחלה סיכום עשית פה מכל התגובות, חייב לומר
אתן לך כמה דוגמאות: חברת פרוטליקס -פייזר חתמה על שיטופ הפצה עם החברה שהייתה בטוחה שלפרוטליקס 90% יהיה אישור על התרופה מFDA /אך אישור כפי שציפו עדיין לא ניתן גם טבע כמת הייתה בנעליו של פייזר(פשוט לא הצליחה)-לכן כשאין ישורים -אין תרופות מצד שני טבע הייתה צריכה לקנות חברות אולי קטנות יותר אך עם תרופות מאושרות כמו:חברת סביאנט(SVNT) ואחרים רבים שיש בשוק

זה לא נגמר ככה

אתן לך כמה דוגמאות: חברת פרוטליקס -פייזר חתמה על שיטופ הפצה עם החברה שהייתה בטוחה שלפרוטליקס 90% יהיה אישור על התרופה מFDA /אך אישור כפי שציפו עדיין לא ניתן גם טבע כמת הייתה בנעליו של פייזר(פשוט לא הצליחה)-לכן כשאין ישורים -אין תרופות מצד שני טבע הייתה צריכה לקנות חברות אולי קטנות יותר אך עם תרופות מאושרות כמו:חברת סביאנט(SVNT) ואחרים רבים שיש בשוק
זה לא נגמר ככה
יכולים לנסות שוב ושוב ולפתח תרופות אחרות גם.. ואפשר לפנות גם לשוקים אחרים כמו אירופה ואסיה.. אבל אתה לא יודע איך הFDA הזה עובד, לפי מה הם מקבלים החלטות, הבירוקרטיה שלהם והפוליטיקה. קשה לדעת.. אולי בגלל שהם קנו חברה מקומית יהיה קל יותר לקבל את האישורים האלה... אני לא מאמין לטיעונים המפגרים האלה של המשקיעים שאומרים שינאי רכש את החברה כדי להמשיך לכהן בתפקיד.. זה מטופש. חייבת להיות סיבה טובה

מצב
הנושא נעול.
למעלה