הרצאה בנושא הגישה הקוגניטיבת

gilidana

New member
הרצאה בנושא הגישה הקוגניטיבת

אני אמורה להעביר במסגרת לימודיי מצגת על הגישה ואיזו פעילות שתסייע להמחיש את הגישה. הייתי שמחה לקבל רעיונות

שריד

New member
פרטים

במידה ותספקי קצת פרטים על הלימודים שלך (מסגרת, קהל יעד וכו') נוכל לחשוב איתך ביחד על הרחבת רעיונות שתעלי. השאלה כפי שהעלת אותה אינה מספקת כדי לתת תגובה נאותה. את מבינה שגישה קוגניטיבית זה לא מספיק (קוג' התנהגותי, קוג' דינמי, שקומית, מטא קוגניציה ?) בברכה שריד

gilidana

New member
הרצאה בנושא הגישה הקוגנטיבית ההתנהגותית

אני אמורה להעביר הרצאה יחסית קצרה על עיקרי הגישה הקוגניטיבית ההתנהגותיתבפני קבוצת משתתפים במסגרת תכנית הנחיית קבוצות הורים ומשפחה - דגש על התנהגות הורים וילדים במסגרת ההרצאה עלי לבחור מושג בסיסי עיקרי או כמה ולנסות להעביר איזשהי הפעלה בכיתה (כ- 30 איש) אשמח לקבל רעיונות תודה דנה

gilidana

New member
הרצאה בנושא הגישה הקוגנטיבית ההתנהגותית

אני אמורה להעביר הרצאה יחסית קצרה על עיקרי הגישה הקוגניטיבית ההתנהגותיתבפני קבוצת משתתפים במסגרת תכנית הנחיית קבוצות הורים ומשפחה - דגש על התנהגות הורים וילדים במסגרת ההרצאה עלי לבחור מושג בסיסי עיקרי או כמה ולנסות להעביר איזשהי הפעלה בכיתה (כ- 30 איש) אשמח לקבל רעיונות תודה דנה

שריד

New member
מה שאני מציע

הכי קצר עבורך יהיה לקחת לידייך את הספר "בוחרים להרגיש טוב" של בארנס בעברית. יש בו גם הסברים וגם תרגילים. כדי להרחיב את הידע חיפוש פשוט בגוגל עבור המחרוזת יניב אינספור תוצאות - הסברים והפעלות. בהצלחה שריד

למעלה