הרשה לי לברך אותך ( בגוף ההודעה ) ו

Edo33

New member
הרשה לי לברך אותך ( בגוף ההודעה ) ו

שלום לך ! בתור מתכנת מתחיל ב HTML ו JAVASCRIP הרשה לי לברך אותך ולאחל לך בהצלחה !!! ועוד שאלה קטנה באתר שלכם למעלה יש שני שורות של כפתורים שברגע שהעכבר אליהם נפתח חלון כחול עם הסבר בעברית מה יש בתוך הלינק האם זה אפשרי לבקש את הקוד של הקטע הזה ? משום שאני מעוניין ללמוד איך לעשות זאת כדי שאוכל לשלב זאת אצלי תודה מראש , ושוב בהצלחה עידו. (תכנת מתחיל )

k4school

New member
ברוך הבא לאתר....

תחילה לאחר שנסיים את הברכות ההדדיות אעבור מייד לבקשה שלך.... בניית אתר רציני מיתבססת בין השאר על תיכנות בשפות שונות ובניית סקריפטים. לצערי עלי להודיע לך חד-משמעית שבהעתקת הקוד אינך לומד כמעת כלום (אתה אולי יכול ללמוד בע"פ פקודות אך לא יותר). באתר יש כתבה בנושא זה. אנא קרא את הכתבה והיתרשם (היא מעט ארוכה אך מבהירה כמה נקודות לפני שאתה ממשיך בלימוד העצמאי של החומר היא הדבר הכי טוב והכי נכון לקרוא). לאחר שתקרא את הכתבה אנא חזור לכאן ושלח את בקשתך שנית.... את הקוד המלא שלי לא אתן לך כמובן
, אך אולי אוכל לשלוח לך קוד מעט יותר פשוט לביצוע עבודה דומה. שים לב כי הקוד שברשותי מכיל הרבה ווריאציות ואפשרויות שכלל לא מנוצלות באתר ומשמש אותי באתרים מסחריים אחרים (זוהי מעין תבנית שעתה עלי רק לבצע ה שינויים קטנים ולקבל שינויים מרחיקי לכת). מקווה שתהנה מהכתבה ותלמד ממנה מילה או שתיים. אשמח לנסות לעזור לך למצוא את הפתרון אך שים לב כי איני בונה לאחרים את האתר (ו/או הקודים ומוכן רק לעזור
בכך) רונן אה.... נכון !!! אני מכריז בחוצות האתר כי זכית למספר זיהוי 00005 והינך נמנה עם וותיקי האתר (מצחיק... האתר כבר קיים כמה שנים ורק הפורום חדש... אבל התחלנו בחלוקת התעודות רק עתה...) אשמח לראות את שמך כאן כחול אשר על שפת הים.

למעלה