השאלה הקיומית

Y A E LY

New member
השאלה הקיומית

שאני מתפלאת איך היא עוד לא עלתה: *איזה סיגריות עדיפות "לייט" או רגיל?!?!?!?!?!? *האם שווה לשלם יותר על סיגריות תוצרת חוץ, או שעדיף לשלם פחות על סיגריות הרבה פחות טובות תוצרת ישראל?!?

הו יקירתי

זאת השאלה ! דמעות חונקות את גרוני הניחר (אחרי שצרחתי על הההוא מהודעת התחת הקפוא)! איזה שאלה פילוסופית עמוקה, איזו תובנה של מהות החיים העלובים, איזו התעלות נפש גרמת לי בשאלתך זו !!! בלי קשר, אני חושבת שזו שאלת סקר מצויינת, אך חוששתני שגם ככה, חלק מהגולשים הצעירים משוכנעים שזהו פורום לעידוד עישון סיגריות, ונהפוך הוא !!! אני היא הדוגמה המצוינת לכך שאסור לעולם להתחיל: כל חסכונותיי בעולם, בעלי-הסמרטוט- הדמיוני, ילדיי הוירטואלים (המדהימים בחכמתם וביופיים) - כולם נגוזים אל מול חיבת הניקוטין. ולשאלתך: אני סבורה שבריאות זו בריאות, ואסור להפלות סיגריה מרעותה. לכולן זכות שווה להזיק לבריאותינו, לכולן הזכות להרחיק מאיתנו את אוהבי נפשנו וסתם אנשים אנטיפאתיים בבית קפה שמסמנים לנו בגועל שזה איזר ללא עישון. שהרי לסיגריות יש נפש: יש להן ריח, יש להן טעם, יש להן יכולת נפלאה להקל ברגעים קשים, ומסופקני אם סיגריה מתוצרת חוץ או מתוצרת הארץ שונות ביכולתן להיות הכתף שעליה נישען בעת מצוקה ועצב. לכן סמני אותי כנייטרלית לגבי שאלתך הנ"ל.

אושר מ

New member
הא!

רואה יעל? הצלחת. הצלחת להעלות לפה שאלה בנושא חסר תוכן לחלוטין ולהופכו לבעל תוכן רציני ביותר! ברכותי!
. ועכשיו לשאלה. מעצם היותי בתחתית האבולוציה (או שמה במרומה?) מעצם היותי אבן ריחיים, אבן נגף ואבן שאין לה הופכין|סגדש| (מצטערת הפסיכומטרי אתם יודעים..) ושוב, שמה למרות כל זאת, אינני אבה לריח הסגריות המזעזע. לטעם המבחיל ולבזבוז הכסף המשווע! על כן, אני קובעת כי התשובה היא פשוטה. לא זה ולא זה! ומשום שאבנים שחקו מים, ואני בעקביות הרי, מסרבת לקבל סיגריה אחת לרפואה, אני מדגישה בזו כי אני אושר, אבק האדם המיותר ביותר פה, מתכננת לחיות עד גיל מופלג מלאת בריאות וכוח, וכי אתם באופן אבסורדי, תאצלו לסבול אותי. ושוב, לא זה ולא זה
אושר >שנמצאת עדיין רק באות א´ מכלל האותיות שעליה ללמוד מילים מהן לפסיכומטרי..<

אושר מ

New member
אהההההההה

ההודעה התפקששה לגמרי. אני מעתיקה אותה מחדש כמו שצריך. רגע. ההודעה: הא! רואה יעל? הצלחת. הצלחת להעלות לפה שאלה בנושא חסר תוכן לחלוטין ולהופכו לבעל תוכן רציני ביותר! ברכותי!
. ועכשיו לשאלה. מעצם היותי בתחתית האבולוציה (או שמה במרומה?) מעצם היותי אבן ריחיים, אבן נגף ואבן שאין לה הופכין (מצטערת הפסיכומטרי אתם יודעים..) ושוב, שמה למרות כל זאת, אינני אבה לריח הסגריות המזעזע, לטעם המבחיל ולבזבוז הכסף המשווע! על כן, אני קובעת כי התשובה היא פשוטה. לא זה ולא זה! ומשום שאבנים שחקו מים, ואני בעקביות הרי, מסרבת לקבל סיגריה אחת לרפואה, אני מדגישה בזו כי אני אושר, אבק האדם המיותר ביותר פה, מתכננת לחיות עד גיל מופלג מלאת בריאות וכוח, וכי אתם באופן אבסורדי, תאלצו לסבול אותי. ושוב, לא זה ולא זה
אושר >שנמצאת עדיין רק באות א´ מכלל האותיות שעליה ללמוד מילים מהן לפסיכומטרי..<

למעלה