השבוע היה לביבי יום הולדת 71. מה תאחלו לו?

shaycn23

Well-known member
ומה דעתכם, ערכו לו מסיבה עם מוזמנים ללא הנחיות מתחת לרדאר או לא?

dory30

Well-known member

השבוע היה לביבי יום הולדת 71. מה תאחלו לו?ומה דעתכם, ערכו לו מסיבה עם מוזמנים ללא הנחיות מתחת לרדאר או לא?​

עד 120 בכלא, אין לי מושג אם נערכה מסיבה ולמען האמת, ממש כבר לא אכפת לי. ממילא הוא עושה כל הזמן מה שבא לו.

דיברגנט חדש

Well-known member
הרבה בריאות , משפט הוגן . שימשיך בחייו היכן שבית המשפט יחליט , ושיצא מהפוליטיקה ומחיינו לתמיד .
מזל טוב והלוואי שניראה אותו עוד שנים רבות מנהיג אותנו ולהבדיל משמעון פרס ז"ל, הוא לא רוצה מסיבת יום הולדת גרנדיוזית כפי שעשו לשמעון במימוננו.

dory30

Well-known member
מזל טוב והלוואי שניראה אותו עוד שנים רבות מנהיג אותנו ולהבדיל משמעון פרס ז"ל, הוא לא רוצה מסיבת יום הולדת גרנדיוזית כפי שעשו לשמעון במימוננו.
שוב חזרת על המנגינה הישנה כמו תוכי? פרס עשה את זה באופן חד פעמי וביבי עושה מסיבות רב פעמיות. כל יום הוא אוכל, שותה ומי יודע מה עוד מהאוכל של כולנו. פרס להזכיר, לא נקשר להסכם אוסלו. זה אדם שהקים את הכור בדימונה, קשר קשרים עם צרפת ובכלל עתיר זכויות. אני מוכרח להודות, שלא תמיד ראיתי איתו עין בעין- לעיתים הוא נראה לי הזוי. אבל עדיין, היה פיגורה.

דיברגנט חדש

Well-known member
שוב חזרת על המנגינה הישנה כמו תוכי? פרס עשה את זה באופן חד פעמי וביבי עושה מסיבות רב פעמיות. כל יום הוא אוכל, שותה ומי יודע מה עוד מהאוכל של כולנו. פרס להזכיר, לא נקשר להסכם אוסלו. זה אדם שהקים את הכור בדימונה, קשר קשרים עם צרפת ובכלל עתיר זכויות. אני מוכרח להודות, שלא תמיד ראיתי איתו עין בעין- לעיתים הוא נראה לי הזוי. אבל עדיין, היה פיגורה.
לא טענתי שלא היה ואם תשים לב בתגובותיי, אני תמיד מוקיר את עשייתו וגם נפגשתי עימו מס' פעמים בחיי בגילאים שונים.
כל זאת, לא משנה את העובדה שמסיבת יום ההולדת שלו עלתה הרבה יותר מאשר מה שמייחסים לנתניהו.
גילוי נאות: אני לא מאלו שמלינים על מסיבת יום הולדתו, כי זה היה מפגן אהבה בו של אישים רמי מעלה מהעולם ועשה טוב למדינה, אך אני לא דוגמה כי אני לא מהחמוצים שקשה להם להסתכל על חצי הכוס המלאה ורק יודעים לייבב ולקנא.

dory30

Well-known member
הרבה בריאות , משפט הוגן . שימשיך בחייו היכן שבית המשפט יחליט , ושיצא מהפוליטיקה ומחיינו לתמיד .
ככל שזה תלוי בו "משורה ישחרר רק המוות". אבל מי יודע, אולי נופתע לטובה ויהיה נס חנוכה בקרוב.

אבח"י

Well-known member
חחח תכלס צודק אבל לפי שיטתך, לא תאחל יומולדת שמח לאף אדם שמוכר ציבורית חוץ מאלו שאתה מכיר אישית ושבירכו אותך?
בוודאי. מדוע שאברך אותם?
יום הולדת הוא מאורע אישי ולא ציבורי.

shaycn23

Well-known member
בוודאי. מדוע שאברך אותם?
יום הולדת הוא מאורע אישי ולא ציבורי.
חבל לי בשבילך. כשאני שומע על אישיות שאני מעריך שיש לה יומולדת, אז בעידן הרשתות החברתיות זה אפילו נגיש לברך. בגלל שלכל אחד יש יומולדת ובכל שנה אז זה המאורע הכי פחות מיוחד אישית, אבל בהחלט פופולרי.

למעלה