השבוע השמונה עשר

אבח"י

Well-known member
לקחתי לתשומת לבי הערותיכם

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 45.3 · צפיות: 6
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 74.3 · צפיות: 8
  • 4.jpg
    4.jpg
    KB 99.4 · צפיות: 9
  • 5.jpg
    5.jpg
    KB 94.2 · צפיות: 9
  • 6.jpg
    6.jpg
    KB 72.4 · צפיות: 10
  • 7.jpg
    7.jpg
    KB 90.9 · צפיות: 9
  • 8.jpg
    8.jpg
    KB 90 · צפיות: 9
  • 9.jpg
    9.jpg
    KB 32.2 · צפיות: 8
  • 10.jpg
    10.jpg
    KB 47.8 · צפיות: 8
  • 11.jpg
    11.jpg
    KB 28.4 · צפיות: 7

GoldenEyes

Well-known member
דווקא כשכלכך התאמצתי? [ אפילו ההוא המסתבן או המסתיר אשכיו? ] הם דומים למישהו שהבאתי תמונה ומצא חן בעיניך B-)
אז כדי לא להעליב ו\או לפגוע בך
בעיון חוזר ,
אקח אלי את 5 לביתי למקלחת חמה והחלפה לבגדים יבשים :)

GoldenEyes

Well-known member

אבח"י

Well-known member
חשבתי תביא כתובת :)
היה חייט אחד במצבה , סקסי , אבל יש לו טבעת נישואים , והוא די ערס בהתנהגות אז ירד לי ממנו
יש עוד אחד בקניון , אבל גם נשוי וגם חרדי , אבל יש לו גוף , לרייר עליו
במצבה זה בבת ים. בקניון - זה גם בבת ים? לנו ישנו אחד משגע לגמרי שלא ברור לי עד עכשיו אם הוא נשוי לגבר או לאשה. שון מאירי - כצנלסון בעירי.

GoldenEyes

Well-known member
במצבה זה בבת ים. בקניון - זה גם בבת ים? לנו ישנו אחד משגע לגמרי שלא ברור לי עד עכשיו אם הוא נשוי לגבר או לאשה. שון מאירי - כצנלסון בעירי.
בקניון בת ים , כן
כצנלסון עירך - אתה מתכוון כצנלסון בבת ים ?

Zadig

Well-known member
נבחר השבוע - 10. אין כמו כושי בתנוחת ריקוד. סטילס קינטי. בפארק שלנו יש מלא כושים עם שפה לא מובנת, מתאמנים בריצה. יש עוד רצים. אבל לכושים יש מבנה גוף מתאים יותר, וכח של חיים בלהקה. ויש כל מיני צורות לגוף הכושי, כולם אתלטיים שריריים. כולם רצים בקפיצות כאילו. נותן לי קצב במנוחה, צופה ממקומי ומתופף באצבע. זה מרהיב לחזות בהם. בהעדפה שלי זה לבהות בנקודה במרחב ולפתע נכנסת קבוצת רצים קופצים כושים. נראה שהבהרתי את רעיון - הכושים. אממה לא לכולם יש אסטתיקת פנים כשל כוכבי פורנו, רובם נראים....נו טוב, יעזור השם :sneaky:

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
נבחר השבוע - 10. אין כמו כושי בתנוחת ריקוד. סטילס קינטי. בפארק שלנו יש מלא כושים עם שפה לא מובנת, מתאמנים בריצה. יש עוד רצים. אבל לכושים יש מבנה גוף מתאים יותר, וכח של חיים בלהקה. ויש כל מיני צורות לגוף הכושי, כולם אתלטיים שריריים. כולם רצים בקפיצות כאילו. נותן לי קצב במנוחה, צופה ממקומי ומתופף באצבע. זה מרהיב לחזות בהם. בהעדפה שלי זה לבהות בנקודה במרחב ולפתע נכנסת קבוצת רצים קופצים כושים. נראה שהבהרתי את רעיון - הכושים. אממה לא לכולם יש אסטתיקת פנים כשל כוכבי פורנו, רובם נראים....נו טוב, יעזור השם :sneaky:
גם לא לכולם יש באמת צינור רציני בין הרגליים. עוד דעה קדומה תוצרת הפורנו. עם זאת, מבנה הגוף מייצר אשליה של "גודל".

אבח"י

Well-known member
קדימה
רק אל תשכח לפרסם את תוצאות המחקר :)
חשבת שלא נבדק נושא זה?

Zadig

Well-known member
חשבת שלא נבדק נושא זה?
המחקר שלי יהיה ייחודי :)

למעלה