השבוע ה- 31

אבח"י

Well-known member
קצת פיצויים, או שלא?!

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 62.1 · צפיות: 5
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 52 · צפיות: 5
  • 4.jpg
    4.jpg
    KB 90.4 · צפיות: 6
  • 5.jpg
    5.jpg
    KB 220.8 · צפיות: 6
  • 6.jpg
    6.jpg
    KB 123.2 · צפיות: 6
  • 7.jpg
    7.jpg
    KB 25.3 · צפיות: 7
  • 8.jpg
    8.jpg
    KB 85.1 · צפיות: 11
  • 9.jpg
    9.jpg
    KB 35.9 · צפיות: 12
  • 10.jpg
    10.jpg
    KB 38.8 · צפיות: 10
  • 11.jpg
    11.jpg
    KB 52.8 · צפיות: 5

GoldenEyes

Well-known member
קצת פיצויים, או שלא?!
אממ
הפעם אין משהו לקחת חוץ מ-9 , והרי אי אפשר לבוא בידיים ריקות :)
אז אפשר עם הערות לכל תמונה :)

תמונה 2 - חבילה נחמדה יש לך שם , אומר המאמן
תמונה 4 - נראה חדר הלבשה בסאונה שכוחת אל שהכל רקוב ומתפורר בה
תמונה 6 - תיזהר שלא תחליק
תמונה 8 - בימים כאלה כשקר והוא לובש מעיל , אז הלפטופ מחמם לו את הבטן
תמונה 10 - המצלמה מחכה , תתפשט כבר
תמונה 11 - צלם צלם , מי התחת הכי יפה בעיר

Zadig

Well-known member
כן כן רוצים פיצויים !
אני מנסה כבר שעות :) לפענח את 11. האם זה אותו אחד ? איך זה שהגובה משתנה ? אולי כשהוא עירום לגמרי הוא הכי גבוה אז יעני הגיע להתגלות ? ובסוף נתפסתי על האף שלהם, כן, האף הבהיר לי שזה לא אותו אחד, והשני מימין נראה לי בכלל עם עקמת בגב, שני משמאל נראה כנוע או ענו. אז בחרתי את השמאלי שמשאיר לי מקום להפשיט אותו ולדמיין מה שאני רוצה על מה מתחת

11.jpg

GoldenEyes

Well-known member
כן כן רוצים פיצויים !
אני מנסה כבר שעות :) לפענח את 11. האם זה אותו אחד ? איך זה שהגובה משתנה ? אולי כשהוא עירום לגמרי הוא הכי גבוה אז יעני הגיע להתגלות ? ובסוף נתפסתי על האף שלהם, כן, האף הבהיר לי שזה לא אותו אחד, והשני מימין נראה לי בכלל עם עקמת בגב, שני משמאל נראה כנוע או ענו. אז בחרתי את השמאלי שמשאיר לי מקום להפשיט אותו ולדמיין מה שאני רוצה על מה מתחת

צפה בקובץ המצורף 11841
חחח זאדיג
היית לוקח את ארבעתם ובוחן כל אחד מהם לעומק

אבח"י

Well-known member
איך אומרים ? "זה לא הגיל , זה התרגיל" :)
נפלתי בזעותיהם החסונות של כמה פיליפינים דרך איזה אתר/קבוצה בפייסבוק. ציינתי שם את היום הגשום ויום הולדתי וצירפתי איזו תמונה. למעלה משלוש מאות ברכות, אבל התחילו להפגיז את המסרניָּה, המסנג'ר שלי. בין הרבים, שניים מתעקשים. אחד נראה לי בן 40 בערך, שרק מצפה לברוח מהפיליפינים ולהגיע לישראל, אז הוא אוהב אותי נורא נורא, ובטח אלוהים ידאג שנחיה לנצח [ לא פחות ], ותוכל לעזור לי?! ה
השני בן 24, ילדון עם קול מצפצף - אמרתי לו שהוא בגיל של הנכד שלי [ אני 41 שנים גדול עליו ] אז הוא מצייץ לי עם קריצה עדינה ושרבוב שפתיים - גיל הוא רק מספר. אהה, גם הוא התאהב בי ואלוהים הבטיח לו.

אבח"י

Well-known member
כן כן רוצים פיצויים !

צפה בקובץ המצורף 11841
אני לתומי סברתי שזה הומאז' לתמונה הידועה הזו: https://www.makorrishon.co.il/nrg/images/archive/300x225/303/230.jpg 12.jpg

למעלה