השבח לאל

שמוצקין

New member
השבח לאל ../images/Emo13.gif

שסוף סוף הוקם פורום בתחום החשוב ורב הפוטנציאל הזה.
לאחרונה בדיוק חשבתי לחזור ולתרגל רגיעה עמוקה באמצעות ביופידבק. היות וטיפולים הם די יקרים ואני רוצה להשתמש בביופידבק לעיתים קרובות אני חושב בתווך הרחוק לקנות ציוד לשימוש עצמי. אני לא מסתדר טוב עם GSR . המשוב החביב עליי הוא של גלי מוח או של מתח שרירים . במשוב של פעימות לב עוד לא התנסיתי. יש למישהו המלצות לציוד?
תודה

תגובה

שמוצקין, הביופידבק צריך להיות כלי דרכו אתה לומד את רפלכס ברגיעה ושולט על המתח. המטרה איננה להיות תלוי מכשיר!!!!!!!!!!!!!!!! האימון אמור לכלול 5-6 מפגשים בהם אתה לומד את מגוון הטכניקות שמתאימות לך. ועוד 5-10 מפגשים בהם אתה מטמיע את מה שלמדת ויודע לחוש מתי אתה בהרפיה טובה ללא המכשיר. מה אתה מתכוון ב"אני לא מסתדר טוב עם GSR " אולי לא למדת לשלוט עליו? תרגול נכון כולל: הרפית שרירים, אימון נשימתי, שליטה על GSR שליטה על טמפרטורת אצבעות הידיים והרגליים וקצב הלב. משוב של גלי המוח יכול גם לבוא בפני עצמו תלוח מה רוצים להשיג דורון יואלי

שמוצקין

New member
ואולי בכל זאת תןכל לענות על השאלה

עצמה?
היו לי הסיבות שלי לשאול מה ששאלתי. אחרי הכל לא תמיד דברים עובדים כפי שהם אמורים לעבוד.

ציוד לנוירופידבק

תוכל לרכוש מחברת J&J המכשיר עולה 3000$ מחברת Thought Technology שם זה עולה $4000 (בנוסף לכך עלויות שילוח ומיסים)תמיד תצטרך משהוא נוסף כדי לחבר את האלקטרודות נכון והיטב ולהפעיל את התכנה בהתאם לשינויים הקורים אותך. דורון יואלי

למעלה