השביתה נכנסת ליומה ה-25

השביתה נכנסת ליומה ה-25

בכפור הירושלמי. והציבור אדיש. אין מספיק תקשורת עד שלא יקרה חס וחלילה משהוא דרמתי יתנו לשובתים לקפוא ?

פלסטיק

New member
אתי אני חושב שהציבור לא אדיש

אני אזרח מין השורה מתבייש שאלה פניה של מדינתי ונציגי הציבור שלי. אני יודע שאין בעיית כסף אלא בעיה של הפניתו למקומות מתאימים. אנשים מוגבלים פיסית אינם מקבלים עזרה בעוד בטלנים וסחטנים למיניהם מוצאים את הדרך, שלא לדבר על ביזבוז נוראי של כספים לצורך מנעמי שילטון. מול השלטונות את לבד במערכה כי אפילו עמיר פרץ שזועק "בשם הנכים" הולך לבחירות להסתדרות בקואליציה עם ש"ס. תנו לנו האזרחים המבויישים דרך לנסות לעזור לכם. תתחילו בדברים קטנים כי "אדם בתוך עצמו הוא גר" ונמשיך אם יהיה צורך בדברים גדולים יותר. אני חושב שקיימים מאות אלפים בארץ שמבויישים כמוני והיו מעוניינים לעשות משהו, אני מאמין שרק אם תתחיל "תנועה קדימה" זה כבר יסחוף המונים. אני מזדהה הזדהות מלאה איתכם ובכל ליבי מאחל לכם הצלחה

תומכת

New member
הציבור מאס בנכים

בתוכנית הכל דיבורים- היו כמה שעלו לשידור והביעו סלידה לנכים

פילונית

New member
בושה מה שקורה../images/Emo24.gif -ושיתקנו את הח

באותה הזדמנות של מחאה, כדאי להוסיף, שיתקנו את החוק לזכויות אנשים עם מגבלות. חוק שיזם ח"כ שאול יהלום והיה מצויין בצורתו הראשנית את קוצץ וסורס בגלל שיקולי הצבעה,קואליה ועוד. חוק שבזמנו נאמר: קודם כל שיעבור הבסיס ואח"כ נרחיב אז איפה זה? לו היה החוק - לא היו אנשים עם מוגבליות צריכים לשבת בשלג כדי שיתייחסו. ועל השביתה עצמה, והחתימה... כבר כתבתי

למעלה