השחיתות חוגגת לא רק באזרחות

liran610

New member
הבעיה שהעם הזה...

כולו מושחת ,רובו בכל אופן ונכון,אם אנחנו לא נעשה כלום ולא ננסה לשנות אז שום דבר לא יקרה אבל כל אלה שפועלים לשינוי כביכול - הם בעצמם מושחתים! אולי בהתחלה הם מראים את עצמם כגיבורים אבל אח"כ הם כמו כולם ראו דוגמאות כמו ויקי כנפו ואמיר פרץ

פאלם לכל מחסום!

כך פורסם בעיתון: הפאלם יעודכן כל ערב בנתונים החדשים של הפלסטינים הזכאים ושאינם זכאים לעבור במחסומים וכך יסייע לפעולה חלקה של המחסום. אז מה רע בפאלם בצבא??.

liran610

New member
השחיתות חוגגת לא רק באזרחות

אלא גם בצבא. אני מניחה שאתם יודעים את זה אבל אין לזה מספיק הודעות כאן. כחיילת שנמאס לה לראות את זה יום יום. אני לא מדברת רק על המשכורות של האנשי קבע האלה והנגדים בכלל. לא שממש מותר לי לרשום כאן פרטים אבל פשוט אני לא מסוגלת לראות על מה הכסף של ההורים שלי ושלכם מתבזבז כשיש כל כך הרבה אנשים שזה יכול עזור להם. כל כך הרבה תקציב הצבא הזה זורק על כל הטכנולוגיה הזו של מחשבים ובאמת באמת שלא צריך את זה . לכל פלוץ שם נותנים מחשב ולא סתם מחשב (לפטופים, מחשב קטן מימדים ,פאלם לכל פלאפל) בא לי להשתחרר רק כי נמאס לי לראות את זה . ושאני לא אדבר על זה שכל שני וחמישי יש להם דיונים (שזה בטח כמו בדיונים של הכנסת ) עם שתיה והכל. אהה ואגב שלא תחשבו שהקצינים באמת יודעים איך להשתמש בפאלם זה רק בשביל הפוזה צבא בלאי עוד 8 חודשים למנאייק

פורום נטוש

הפורום שהיה אמור להיות הכי פעיל בימינו אלה ננננננננננננטוש פורום זה היה חייב להיות פעיל עקב מה שקורה עם המדינה המושחתת הזו והוא נטוש לא יאמן מה קרה אין מי שיטפל כולם נהיו מושחתים

למעלה