השיר שלך ...

מאיה27

New member
השיר שלך ...

כותבת לך והרבה ולא מבינה למה אינך עונה לי לא מבינה למה אתה מתחמק ממני לא מבינה למה אתה נעלם לי זה השיר לך זה השיר למענך נכתב מהלב ומהנשמה נכתב מהרגש שבפנים עמוק נחבא נכתב רק עבורך ואתה... מתעלם מתבודד שותק לא עונה לי, למה? האם לא סולח לי? האם עוד כועס? האם עוד נוטר לי? כי אני לא מבינה ואם לא תסביר לעולם לא אבין לא שעכשיו אני מבינה אותך וכנראה שלעולם לא תגיב לי וכנראה שלעולם לא אבין אותך אבל רק מקווה שתדע ותבין שהשיר הזה הוא שלך... אוהבת מאיה

צפרדעית

New member
מאיה

דייי אחותי, דיי.... הוא לא עונה לך משני סיבות: או שהוא לא נכנס לפורום או שפשוט הוא החליט להתעלם... כבר אמרתי לך מליון פעם... עזבי! מי שלא רוצה אותך מפסיד.... אבל ראבק אחותי.... למה את נותנת לזה לפגוע בך???? תפסיקי לפנות אליו, תפסיקי לכתוב לו... היתי אומרת לך להפסיק לחשוב עליו אבל את זה אני יודעת שלא תצליחי לעשות...(וגם אין לי דרך לדעת אם זה ריאלי...) זוכרת, אמרת שאת זורמת? אז תזרמי.... ואם ישנם דברים לא סגורים, תסגרי אותם בשקט... לא פה (והרי הפומביות היא זאת שהפריעה מלחתחילה...) אם זה עדיין קשה... אז יאללה תרימי טלפון ותיסגרי עיניין אבל לא פה אחותי... לא פה. אוהבת אותך צפרדעית

מאיה27

New member
צודקת....אבל

כאן זו הדרך שלי לכתוב מה שבלב הוא הרי לא רוצה לדבר והאמת זו בעיה שלו אבל עדיין את מה שבלב נוח לי לרשום כאן לא חייבים להגיב לא חייבים להבין אותי אבל כאן אני מוציאה את אשר בליבי וזה נוח לי... אז באמת אפשר להבין או לנסות... אוהבת אותך, מאיה

grabbit

New member
לדעתי זו בעיה שלך

כי הוא לא מתיחס הוא ממשיך בחייו את לא את עדיין מחפשת אותו את כותבת לו את שרה אותו את חיה אותו ולמעשה את מפסידה אותך חבל מאיה אני יודע שזה קשה ונראה כמו חומה בצורה שלא ניתן לעבור אותה אבל אני מציע לך להתרחק להתרחק ממנו מכל הקשור אליו ולפתוח דף חדש לנסות לשבור את החומה וזה אפשרי זכותך להשאר מאוהבת זכותך גם להיות האשה האחרת אני לא בעד תחשבי על זה ארנבי

למעלה