השכלה

• פותח הנושא cut2
  • פורסם בתאריך

cut2

New member
השכלה

מישהו יודע מה היתה ההשכלה הפורמלית של חברי ג´נטל ג´איינט? די ברור לי שקרי מיניר הוא בעל תואר מוזיקלי, אבל מה עם השאר (ואם אפשר גם לדעת על פיליפ, שפרש לאחר THREE FRIENDS , האלבום השלישי, זה יהיה מצויין). שמעתי משהו על חינוך של השולמנים מהבית לקריאת תווים או משהו כזה, אבל אף אחד לא הרחיב לי אף פעם
תודה רבה!
NP: GG - ACQUIRING THE TASTE

L i z a r d

New member
אממ

בדיוק קראתי היום את הביוגרפיה שלהם
לשלושת האחים לבית שולמן לא הייתה השכלה מוזיקלית פורמלית אך הם ניגנו המון מגיל צעיר על כול מיני כלים, מה שדרש מהם לדעת תווים. לגיטריסיט גרין לא הייתה כל השכלה מוזיקלית והוא לא ידע לקרוא תווים. קרי מיניר כמובן היה משכיל ובעל תואר ראשון בקומפוזיציה. בהנחה שאני עומד לרכוש אלבום שלהם, ואני לא מוצא את free hand, האלבום המומלץ הוא אוקטופוס?

cut2

New member
../images/Emo51.gif ו...

תודה רבה!
בקשר לאיזה אלבום לרכוש: אני מכיר לעומק רק את החמישה הראשונים(ג´נטל ג´איינט, אקווירינג דה טייסט, שלושה חברים, אוקטופוס, בית זכוכית), ואם אתה בוחר משהו משם, הייתי הולך על ACQUIRING THE TASTE. אלבום עם כל כך הרבה גוונים, עושר צלילי, בוסריות ועוצמה... ומה שמבדיל אותו לדעתי מרוב אלבומי הג´איינט, היא העובדה שאפשר למצוא בו בוסריות (אלבום שני, אחרי הכל...) לצד גיבוש (ג´נטל ג´איינט, אחרי הכל
). למרות שכל בחירה אחרת, חוץ מג´איינט פור אה דיי וציביליאן תהיה מצויינת

איזה לקנות

אם אתה הולך לקנות בחנות בארץ, סביר להניח שהאלבום הכי מאוחר שלהם שתמצא יהיה Octopus, אלא אם תקפוץ לאוזן, שם אתה גם עלול למצוא את In A Glass House. אם עדיין לא רכשת את אוקטופוס - עשה זאת. זה אלבום מצויין. מגובש, מקורי, רענן, יפהפה ומרגש. הראשון עם ג´ון וות´רס, ואת ההשפעה שלו אפשר לשמוע כבר על ההתחלה עם הגרוב המדהים שלו ב-The Advent Of Panurge. הפוליפוניה הקולית ב-Knots לעתים קרובות מלהיבה אותי אפילו הרבה יותר מ-On Reflection. ובכלל, זה אלבום פשוט מבריק וכיפי, אני לא מוצא בו שניה אחת מתה. אפילו עשית לי חשק לשים אותו עכשיו

איזה יופי

אך, אוקטופוס...אחד הדברים המדהימים ששמעתי בכל ימי חיי הקצרים, עם כל קטע אני מגיע לשיאים חדשים ובThink Of Me With Kindness אני כבר ממש על הרצפה...

אכן שיר מדהים

רק חבל שקרי כמעט לא נשמע בהופעות. בתקליטים, לדעתי,רגעי השיא הם לפעמים דווקא שלו! (למשל - Why not - שתי השורות של קרי הן השיא של האלבום הראשון).

למעלה