השלום למגבות, ברזים , מגהצים וקולבים בדובאי? פרחיאדת מיטב בוחרי הליכוד בעיצומה....

אלפיני

Well-known member
"מצאנו במזוודה מגבות וקולבים": עדויות על גל גניבות מצד ישראלים בדובאי (ynet.co.il)

"מצאנו במזוודה מגבות וקולבים": עדויות על גל גניבות מצד ישראלים בדובאי​

"נגנבו אפילו מנורות", סיפר ל-ynet מנהל מלון באמירויות, ואיש עסקים ישראלי טוען: "מה שראינו בטורקיה מתחיל לחזור ובגדול". סרטון של מגיש מוכר מקטאר, שמתאר גל גניבות, צובר תאוצה​

אדם קוטב

פורסם: 29.12.20 , 16:14

איציק5111

Well-known member
"מצאנו במזוודה מגבות וקולבים": עדויות על גל גניבות מצד ישראלים בדובאי (ynet.co.il)

"מצאנו במזוודה מגבות וקולבים": עדויות על גל גניבות מצד ישראלים בדובאי​

"נגנבו אפילו מנורות", סיפר ל-ynet מנהל מלון באמירויות, ואיש עסקים ישראלי טוען: "מה שראינו בטורקיה מתחיל לחזור ובגדול". סרטון של מגיש מוכר מקטאר, שמתאר גל גניבות, צובר תאוצה​

אדם קוטב

פורסם: 29.12.20 , 16:14
זה לא רק הליכודניקים,אני בטוח שהם גם מצביעי ימינה סהר וליברמן

evglev1

Well-known member
מנהל
זה לא רק הליכודניקים,אני בטוח שהם גם מצביעי ימינה סהר וליברמן
בינינו כשאתה במלון בים המלח או באילת אתה לא "גונב" מגבות, סבונים, שמפו וכשאתה במלון של חצי פנסיון אתה לא מגניב לעצמך אוכל מארוחת הערב לארוחת צוהרים של מחר?

איציק5111

Well-known member
בינינו כשאתה במלון בים המלח או באילת אתה לא "גונב" מגבות, סבונים, שמפו וכשאתה במלון של חצי פנסיון אתה לא מגניב לעצמך אוכל מארוחת הערב לארוחת צוהרים של מחר?
בחיים לא גנבתי, לא חסר לי כלום. יש לי הרבה כסף.
להגניב ארוחת ערב לצהריים של מחר? לא מבין את ההיגיון

אלפיני

Well-known member
ממש לא. אגב, שמפו זה מוצר מתכלה והיחיד שמראש ניתן בשקית או בקבוקון עם לוגו של המלון במטרה כן לקחת על מנת לפרסם אותו. כנ"ל חפיסת גפרורים.

האספסוף השמאלני גזעני במיטבו.
רק בוחרי הליכוד נמצאו בקרב הגנבים.
תהיה גבר ותגיד את כל מה שאתה חושב: אלו בבונים מרוקאים שמצביעים ליכוד.
אין פלא ששוב ושוב הגזענים חוטפים על הראש בבחירות

אלפיני

Well-known member
האספסוף השמאלני גזעני במיטבו.
רק בוחרי הליכוד נמצאו בקרב הגנבים.
תהיה גבר ותגיד את כל מה שאתה חושב: אלו בבונים מרוקאים שמצביעים ליכוד.
אין פלא ששוב ושוב הגזענים חוטפים על הראש בבחירות
צ'מע.... יצורים בדמותך לא יצביעו לשמאל בשום מצב. אז אין לי מה להתאמץ .
בוחרי הליכוד גנבים בדיוק כמו נציגיהם בכנסת.

אגב, פראחים וערסים זה עניין מנטלי לא עדתי. לראייה, בן דודי ביביסט מצביע ליכוד. גם הוא פראח, אבל לא מרוקאי.

למעלה