השלמות פרקים!

B R A Y E R

New member
מנהל
השלמות פרקים!

כן, כן.. הגיע הזמן

B R A Y E R

New member
מנהל
20,000 דולר

טוב, היה פרק נחמד סה"כ
קצת חפרו על הפאנצ' עם האפקטים כל פעם שאומרים את הסכום.. אבל פסדר זה הצחיק
והפאנצ' בסוף עם ימית הרג אותי
ואורי! יא סלב!

B R A Y E R

New member
מנהל
תפקיד

מממ... פרק חלש
אחד החלשים של העונה הזו.. העלילה של השלישייה עם הבגדים הייתה מיותרת, העלילה של גרי הייתה מיותרת... רק העלילה של דנה וימית החזיקה את הפרק, וראינו את העלילה הזו כבר כמה וכמה פעמים בצורות שונות במהלך הסדרה
הדבר היחידי שהצחיק אותי - החיקוי של ימית ליעל בר זוהר
ענקקק

B R A Y E R

New member
מנהל
אה ועוד בדיחה ששיעשעה אותי חח

פרדי:מה שאומר, שאת לא תהיי גל גבות הבאה. דנה:אתה אולי מתכוון גל גדות.. פרדי:אני מתכוון לאסתי זקהיים. אדיוטי אבל שיעשע אותי

B R A Y E R

New member
מנהל
ז'רגון

עוד פרק מוצלח מבית היוצר של קובי פרג'!
היה פרק אדיר, לגמרי נהנתי! לדעתי נכנס בטופ5 :D

דבר מוזר קרה לי עם הפרק הזה

בזמן שראיתי אותו לא כל כך אהבתי אותו, ופתאום כשראיתי שאלעד וקובי כתבו אותו הסתכלתי עליו באור אחר. אני צריך לתת לו צפייה חוזרת.

B R A Y E R

New member
מנהל
היה לי ברור ששניהם כתבו את הפרק!

איפשהו במהלך הפרק זה כבר נהייה ממש ברור.. יש שם הרבה בדיחות-קובי
אגב, שמת לב שלאורך כל הפרק לא הייתה לקובי אף דמות?
הוא היה לאורך כל הפרק רק הוא עצמו!

B R A Y E R

New member
מנהל
ואני אקח הפסקה עכשיו../images/Emo6.gif

כי אני כבר מת מעייפות
ונשארו לי עוד 3 פרקים
נמשיך מחר!

B R A Y E R

New member
מנהל
שפיות רגעית

טוב, זה אחד הפרקים ההזויים ביותר שהיו
וזה היה כ"כ מצחיק
גרי הרג אותיייייי
איש תרבות רציני - רשמת בשרשור שזה פרק שלא השקיעו בו בתסריט - אה?! אם זה לא נקרא פרק מושקע, מה כן???? ולטעמי זה באמת מזכיר שילוב של "דפקט הפרפר" עם "חתונת הכסף" וזה היה שילוב מוצלח

הבעיה בתסריט

היא שהפרק נגמר בצורה הכי גרועה בעולם (נו בסדר, אז בסוף הכול קרה רע בדיוק כמו פעם), והמעבר החד הזה לכלים שמאפיין את עונות 6-7 נותן לכל העסק טעם רע.

וגם זה

שגרי מתחרפן כל כך מזה שהבר מצווה של השלישייה תהיה בהמבורגרי, זה פשוט מוגזם. אפילו לסדרה. אפילו לגרי.
חוץ מהבעיות האלה זה פרק מעולה!

B R A Y E R

New member
מנהל
לדעתי ההפך לגמרי../images/Emo6.gif

כמה שזה היה צפוי, ככה זה היה מצחיק
והקטע עם גרי גמרררררררררר אותי
אני חולה על הקטעים לאורך כל העונות שהוא מתחרפן ורץ בין הסטים....
(באדוני ראש העיר עם המסטיק הוא חנק אותי מרוב צחוק!!!!!!)

B R A Y E R

New member
מנהל
מאמץ אחרון

פרק לפני-אחרון מושלם
וואו אני ממש מבסוט!!!!! לא ציפיתי יותר מדי במיוחד כשראיתי תגובות לא ממש טובות של אנשים, ואישית אני גם מאוכזב מזה שזו העונה האחרונה וזה לא מרגיש לי כאילו עושים עם זה משהו מיוחד, אלא מעבירים את זה הלאה.. אבל מהפרק הזה מאוד נהנתי
וזה היה פרק מצויין בשביל פרק לפני אחרון.. גם מצחיק, גם מרגש, גם מסכם.. אהבתי שהחזירו אותנו אחורה לפרק 2 של עונה 6.. הצדיקו את הפרק הכי גרוע של העונה
ויובל סגל תותח זה ידוע
הסצנות שהרגו אותי מצחוק: השיחה של נתן וימית.... זו לא באשמתך, נתן....
והחיסול לחמניות לפי קצב מוזיקה קלאסית של גרי
במיוחד בתחילת הפרק זה הרג אותי חחחחחחחחחחח

B R A Y E R

New member
מנהל
אחרון ודי ../images/Emo10.gif

טוב, זה באמת היה אחד הפרקים המרגשים.. סיכם מאוד יפה את כל השירים מכל העונות... והיו גם קטעים נורא מצחיקים.. רובי: "מי כתב את הפרק הזה?!" אלי דראי: "אני.." רובי: "אתה?!?"
אבללללל עדיין נותרתי מאוכזב מעט
אני מרגיש כאילו הריצו את הסוף הזה, ויאללה סגרו את הבאסטה.. לא מרגיש סוף בומבסטי, לא מרגיש כאילו עשו לנו גראנד פינאלה........ זה מרגיש כאילו זה פרק סיום כמו שאר פרקי הסיום.. פרק הסיום של שמש למשל, היה וואחד פרק סיום!!!! וזה באמת היה מרגש והרגיש כמו סיום והרגיש מושקע ובומבסטי.. אז דבר ראשון שהיה חסר לי זה אלונה, ולדעתי בלי אלונה אי אפשר היה לסיים את זה באמת.. וכל הפרק ציפיתי וחיכיתי שהיא תגיע, וקיוויתי בלב ששמרו אותה כל עונות 6-7 רק בשביל הסצינה האחרונה של הסדרה.. איך אפשר לסיים ככה את הסדרה בלי הצלע הנשית של עונות 1-3?! מעניין אותי אם היא הוזמנה וסירבה להגיע, או שבכלל לא ניסו לפנות אליה..
והיה חסר לי נורא שהשיר סיום בוצע רק ע"י הלהקה+גרי.. לדעתי יכל להיות יותר מרגש אם היו מוסיפים אליו גם את מר לטין, גברת ברכה ורוני... או ללכת יותר רחוק, להוסיף אליו גם את בדש, צמחוני ושאר הדמויות הצצות מכל העונות..

במבט לאחור, פרק מאכזב

עם כל כמה שזה היה מרגש... זה פרק לסגור סדרה? זה נראה כאילו הם אמרו לקהל "טוב מה התלהבתם, אנחנו כולה הפיג'מות". אני עוד פנטזתי בתחילת העונה על צמד פרקי סיום היסטריים שאני אראה בסוף ב"תסריט": "קובי פרג', אילן רוזנפלד, עודד פז, ימית סול, יניב פולישוק, רובי דואניאס, אריק זילברמן וכו' וכו'". ממש חיפפו.

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo45.gif

זה מרגיש לי כאילו בפרק הסיום של עונה 4 הושקעה יותר מחשבה, כשצילמו שוט נפרד של כל שחקן אורח שהגיע... יכלו לעשות משהו נחמד בסגנון, במיוחד כשעונות 6-7 צולמו ביחד..

B R A Y E R

New member
מנהל
וסתם כמה מילים בנימה אישית ../images/Emo3.gif

זה מוזר לי בטירוף שזהו, זה נגמר..... את הסדרה התחלתי לראות מהיום שבו שודר לראשונה הפרק הראשון, אי שם ב2003... 2002? התחלתי לראות את הסדרה כשאני בן 10-11.... היום אני כבר חייל בן 19
וזו באמת סדרה שליוותה אותי הרבה מאוד זמן.. זה שירים שאני עד עכשיו יודע אותם בע"פ, זה בדיחות ומערכונים שמשתרשים לך ליום יום
(עד היום בבסיס יש חיילים שאני מריץ איתם בדיחות-פיג'מות
) כשהייתי קטן יותר הייתי הולך להצגה שלהם.. היו לי מרצ'נדייז שלהם.. חברים שלי היו קוראים לי עודד פז, אומרים לי עד היום שאני דומה לו
והפורום הזה... ליווה בשבילי את רוב התקופה הזו.... אני הייתי החלוץ של הפורום, והאחרון ששרד אותו מהיום שהוא נפתח
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1082&MessageId=36058005 אני זוכר את הבאסה שהעונה השלישית נגמרה.. ועדיין לא היה ברור אם יש עונה רביעית, אין עונה רביעית.. וטדי הפקות מצהירים - אין
והייתה באסה ענקית... ואז הגיע הברבור... ובישר לכולם את הבשורות המשמחות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1082&MessageId=66742714 אגב, ברבור.... אני חושב שזה הזמן לחשוף את עצמך
ומאז נוצרה כאן קהילה של ממש לפיג'מות... שהיו לה תקופות יותר טובות, ותקופות פחות טובות.. ובסופו של דבר לדעתי הפורום הזה עשה לפיג'מות את הסדרה
(אפילו הוזכר כמה וכמה פעמים
) בקיצור זה מרגש מאוד מבחינתי שזה נגמר, מרגיש לי כאילו עוד פרק בחיים שלי הסתיים..
ואני מאוד מקווה להמשיך לראות כל אחד ואחד מהמוכשרים האלו ממשיכים להצליח לבד או ביחד.. ולהמשיך לראות עוד הפקות של רובי התותח
ומה שבטוח........ כל העונות ישארו על הויאודי לעוד הרבה הרבה זמן! ואיזו מין פגישה עם חברים זו בלי לשים איזה פרק טוב של הפיג'מות בויאודי?
אז זה עדיין לא נגמר

למעלה