השלמות שביתה

Atenolol

New member
השלמות שביתה

בעקבות השביתה, מפוצצים אותנו בשעורי השלמה. מה דעתכם? האם הייתם מעדיפים שיורידו חומר או שישלימו ככל היותר? אם אפשר היה, האם הייתם לוקחים ציון "עובר"?

BlackUnicorn

New member
לא יודעת מה איתכם, אותנו לא ממש מפוצצים

בשיעורי השלמה. לא בינתיים בכל אופן... אולי לקראת המבחנים. ההוראה אצלנו היא שכל ש"ס יבוצע לפחות 10 פעמים. יש לנו שיעורי השלמה בינתיים רק לימי ראשון, שלישי ורביעי (שאישית אני לומדת רק קורס אחד בימים האלה ביום שלישי, אז אצלי זה לא מורגש). מאריכים את השיעורים ב- 5-10 דק'... ולא כל המרצים באמת מאריכים (ואלו שכן גם ככה רגילים לגנוב דקות מההפסקה). ואם זה לא ברור (מהחתימה לפחות) אז מדובר כמובן על את"א.

Atenolol

New member
ובכן...

דיני עבודה עם דר' ט.פ.: הרצאת השלמה ביום ששי + שתי הרצאות השלמה בימי רביעי משבע לתשע ורבע בערב. יום רביעי גם ככה סיוטי - מתשע בבוקר כמעט רצוף

sacrament

New member
אני מניחה שזה תלוי בקורס

יש קורסים שעם כל הכבוד שיש לי אליהם, אם אני אלמד בהם טיפה יותר או טיפה פחות לא ממש יפריע לי כי אני לא אזדקק למידע שיש בהם יותר מדי. אבל למשל קורס בדיני קניין- אם יורידו נושא כל כך מהותי בסילבוס כמו שיעבודים או תקנת השוק, זה דבר שעלול להזיק לי, כי יש קורסים שמתבססים עליו או כי אני אצטרך יום אחד לעבוד בתחום ולא יהיה לי מושג מי נגד מי. לגבי ציון עובר...יש מקצועות שעכשיו אני הולכת וחותמת על עובר (-: אבל בעיקרון, אני מעדיפה שלא. נתאמץ קצת, לא נורא...

למעלה