השמאלנים הצבועים הטיפו לנו אחרי רצח רבין שראש ממשלה מחליפים בקלפי

1ספי11

Well-known member
אהה לא, דווקא לא, צר לי לאכזבך :).
מצד שני זה השמאל (באותה הכללה מטופשת שאתה נוהג בה) שמסתובב בימים אלה עם גליוטינות ועמודי תליה מול בית ראש הממשלה.
את המצעד עם ארון מתים ועמוד תליה פתח נתניהו.
די עלוב מצדך להתלונן על הכללות.

Harrington

Well-known member
מנהל
את המצעד עם ארון מתים ועמוד תליה פתח נתניהו.
שנזכיר את העובדות כמו למשל מה היה כתוב על ארון הקבורה הנ"ל, או שנמשיך לשחק את משחק הנדמה לי מתוך אמונה מטופשת שבאמת כולם מטומטמים עם זכרון קצר?
די עלוב מצדך להתלונן על הכללות.
הממ... לא לגמרי הבנתי את המשפט הזה. ראשית כי בשום מקום לא התלוננתי על הכללות, רק ציינתי שאני מכליל (כלומר עושה מעשה פסול). שנית כי מה לעשות, להאשים את כל הימין ברצח רבין, זאת הכללה לא רק מטופשת שהורגת כל דיון ענייני, אלא פשוט חסרת כל ביסוס בעולם האמיתי. הדבר נכון גם אם השמאל יכתוב כך עוד מאות אלפי פעמים.

1ספי11

Well-known member
שנזכיר את העובדות כמו למשל מה היה כתוב על ארון הקבורה הנ"ל, או שנמשיך לשחק את משחק הנדמה לי מתוך אמונה מטופשת שבאמת כולם מטומטמים עם זכרון קצר?
ומה היה רשום על עמוד התליה?
הממ... לא לגמרי הבנתי את המשפט הזה. ראשית כי בשום מקום לא התלוננתי על הכללות, רק ציינתי שאני מכליל (כלומר עושה מעשה פסול). שנית כי מה לעשות, להאשים את כל הימין ברצח רבין, זאת הכללה לא רק מטופשת שהורגת כל דיון ענייני, אלא פשוט חסרת כל ביסוס בעולם האמיתי. הדבר נכון גם אם השמאל יכתוב כך עוד מאות אלפי פעמים.

למעלה