השמינייה - עד עכשיו.

../images/Emo174.gif../images/Emo54.gifשלי../images/Emo47.gif../images/Emo26.gif

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5- 4
הדמות האהובה עליכם היא? מיקה
,רוני.
מה לדעתכם צפוי בהמשך? וכל דבר על השמיניה, הפרקים עד עכשיו ודעתכם עליהם - לכאן. הולך להיות טוב..

לדעתי

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5: 5 הדמות האהובה עליכם היא?כולם לכל אחד יש תאיחודיות שלו מה לדעתכם צפוי בהמשך? לא יודעת אבל מצפה לזה!!!

E d e n7

New member
אני עונה

מאחד עד חמש :4
בנים:אדם-כמובן
בנות:איה אין לי שמץ מה יהיה בהמשך אבל גם אבנר גם רוברטו וגם אבא של ניני ואיה יש סמל של y על היד והם מקושרים לאיזה ארגון משותף או משו(?)

Tropical Sunset

New member
התשובות שלי

מהבנים- אבי מהבנות- איה אני חושבת שבהמשך צפוי מתח ועוד כל מיני סיבוכים רומנטים

EliranMaor

New member
אני../images/Emo9.gif

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5 10
הדמות האהובה עליכם היא?המממ...נטשה כי היא חמודה...או מיקה בגלל המרדנות
מה לדעתכם צפוי בהמשך?יהרגו את גרגמל!!!!!!!!!! [מי שלא זוכר מי זה גרגמל שילך להודעה שלי משרשור פרק 4]

עונה../images/Emo9.gif

איך הסדרה לפי דעתכם עד עכשיו? 4
הדמות האהובה עליי היא רוני ואיה ולא יודע מה יהיה בהמשך...

dj cool

New member
אני

לפי דעתי הסדרה עד עכשיו היא 5 הדמות האהובה עלי היא אסיה(מדשהו כזה
) ואין לי מושג מה צפוי בהמשך;[

De-Panther

New member
2 והבת של השדרן היא|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הכי פסדר בינתיים ונראה לי שהשדרן בטלויזיה יהיה נכה או משהו... זה פשוט צפוי שיקרה לו משהו בגלל הנפילה

Morysan

New member
...

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5 : 5 הדמות האהובה עליכם היא? איה, ניני, מה לדעתכם צפוי בהמשך? בטח עוד מתחים דרמות וצחוקים כאלה... ^^

Double U

New member
עכשיו תורי!!!!!!111

4 וחצי
הדמות האהובה עליי היא אסיה
(רק הבישולים שלה לא משהו
)
לדעתי בהמשך יתגלה שלאסיה קוראים אירופה ושלמיקה קוראים צביקה
עד עכשיו הפרקים בסדר גמור, מצפה להתפתחויות

CHERRY GR

New member
השמינייה-עד עכשיו. אני!

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? 4 הדמות האהובה עליכם היא? רוני מה לדעתכם צפוי בהמשך? אין לי מושג, ואני מחכה לראות מה קורה. לפי דעתי הפרקים קצרים מאוד, אבל הסדרה, התוכן והשחקנים- אין מה לדבר! סדרה טובה, לא כמו ראש גדול. בלעכס.

Obi Dan Kenobi

New member
אני ../images/Emo13.gif

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5 - 4.5
הדמות האהובה עליכם היא? - בינתיים אין אחת. יש דמות אחת שאני לא אוהב..
מה לדעתכם צפוי בהמשך? - אין לי מושג.. נקווה לטוב

../images/Emo41.gifעונה

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? 5
הדמות האהובה עליכם היא? אדם ומיקה
מה לדעתכם צפוי בהמשך? אמממ... לא יודעת

עונהההההההה

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5 5 הדמות האהובה עליכם היא? אדםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מה לדעתכם צפוי בהמשך?לא יודעת, אבל יהיה הרבה מתחחחחחחחחחחחח

BeTuSh225

New member
לדעתי

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5---->5 וחצי..ממש אהבתי.. הדמות האהובה עליכם היא?---->מיקה&אבי מה לדעתכם צפוי בהמשך?---->אממ מעדיפה לחכות ולא לנחש...למרות שהזוגות כבר ברורים..

angelbuffy

New member
אממ עונה

איך הסדרה לדעתכם עד עכשיו? דרגו מ-1 עד 5אמממ 3 וחצי בינתיים לדעתי זה עוד יגיע ל-5 הדמות האהובה עליכם היא?נטשה ומיקה הכוסיות אבל אני יותר אוהב את מיקה כי היא חוצפנית כזאת מה לדעתכם צפוי בהמשך?אנבר ימות....סתם מאיפה לי

למעלה