השקעה בארהב

המלצה

"דוד" אשמח אם לא תשים לי מילים בפה ותגיד על מי אני אמליץ ועל מי לא כי אין לזה קשר למציאות.
אינני נוהג לעבוד עם ישראלים, אני מעדיף לעבוד עם אמריקאים שחיים שם, גרים שם ונולדו שם, לכן אין לי עניין להמליץ על אותו אדם שציינת את שמו.

לשאלתך, הייתי מציע לך לפתוח אתר זילואו וגוגל ולהתחיל לחפש מתווכים (באזורים שהזכרתי) שמוצאים עסקאות בשוק החופשי (MLS), לאחר מכן תבחן את הנכסים אותם אתה מקבל מהם ותתחיל לנתח השכונות - מי האנשים שגרים, מה השכר, מה אחוז הבתים הריקים וכו'.

תראה אם המחירים עושים לך שכל (בזילואו יש עסקאות שנעשות באזור ואת המחירים)

Yisrael Harris

New member
זו המלצה מאוד מסוכנת

קנייה ע"פ ספר טלפונים (144 או זייליו לצורך הנושא) מאוד מסוכנת, קניה בשלט רחוק כפי שאתה מנחה, בה המשקיע ללא כל הכרות והבנה בשוק המדובר הוא זה שיעשה לבדו ויתנהל מול ספקים שונים כדוגמאת סוכן קבלן מנהל נכסים עו"ד וכדו' מבטיחה כשלון מוחלט, בצורה זו אין שום סיכוי שהמשקיע יקבל החלטות נכונות כאשר ניסיונו לא מספק .
זייליו ואתרים אחרים הם כלי חשוב בהליך כביקרות ומעקב לעבודתו של איש המקצוע אבל בשום אופן אינם מהווים תחליף לאיש מקצוע מנוסה.

כאמריקאי הגר בארה"ב (דור רביעי בקליבלנד ) אני דווקא כן שמח לעבוד עם ישראלים, אני מעריך מאוד את היצרתיות והתעוזה שהם מביאים, אני כן יכול לקבל את חוסר ההגיון שבלקבל שירות עבור נכסים בארה"ב מישראלי שאיננו מתגורר בשוק בו הוא עוסק ועל העדפה הברורה לעבודה מול איש מקצוע מקומי

ADI19844

New member
השקעה בארהב

רציתי לדעת קצת יותר על השקעה באיזור של קליבלנד,אני מחפשת נכס בעלות של 85,000 דולר (בלי עלויות המסביב).
אשמח לדעת כמה חברת ניהול גובה,כמה מיסים יש לשלם,ובכלל אם מישהו פה יכול להמליץ על סוכן שעבד מולו וגם על חברת ניהול.
חשבתי על השכונות היותר סבירות בקליבלנד,מחפשת השקעה סולידית,יותר אכפת לי מתזרים מזומנים חודשי ופחות מעסקת אקזיט.

תודה לעונים

arieciub

New member
לא ראיתי שהמליץ לקנות בשלט רחוק

רק להתחיל לגשש ולראות מה מציעים.
כמובן שעם התקדמות המהלכים יצטרך לקפוץ לשם לראות מספר נכסים רלוונטים.

השקעה

כאחד שיש לו נכסים בקליבלנד אני יכול לספר לך רבות על השכונות, למען האמת אתמול בערב חזרתי משם...:)
לגבי שאלותיך זה נורא משתנה בין נכס לנכס אבל ארנונה נעה בין 400-5000 דולר בשנה תלוי באזור, ככל שיהיה טוב יותר כך יעלו המחירים בהתאם.
בתקציב של 85 אלף דולר אפשר לרכוש 2 בתים בשכונות לא רעות בכלל - יוקליד, מייפל הייטס, גרפילד הייטס וכו'.
באזורים הללו אם תרכשי נכון (ולא במחיר מופקע) תוכלי ליהנות גם מתשואה של 10 אחוז צפונה וגם מאקזיט במכירה

ADI19844

New member
תודה על התגובה

אתחיל להסתכל באתרים זילו וטרוליה.
אסתכל על השכונות שרשמת.
נשמע לי מוזר שבמחיר 85 ניתן לקנות 2 דירות ובאיזורים טובים,אבל אחפש.
אתה מכיר אולי חברת ניהול טובה שם?או גם סוכן טוב שניתן דרכו לבצע עסקאות?
כל פיסת מידע תעזור

למעלה