השרשה

קרמבוש2

New member
השרשה האם ידוע לכן על דרכים לעודד את השרשה?
מאכלים שרצוי או אסור לאכול וכדומה ? ����

tul25

New member
פעם קראתי
שאחרי החזרה מומלץ לאכול אננס... ������

זהר85

New member
גם אני קראתי את זה אכלתי טבעת אננס אחת כל יום עם הליבה.
העובר השתרש... לא יודעת אם קשור...

חן108

New member
מומלץ במיוחד למי שיש רירית נמוכה לאכול 5 סלק ביום ופעם בשבוע לאכול אננס אמיתי (לא מקופסה). זה מעלה את הרירית.

מיטל 1991

New member
יש את עשרת הדיברות
של בר חווה אם אני לא טועה.. מה מותר ואסור אחרי החזרה.. ניסיתי בשילוב עם דיקור וזה עבד .. אולי זה היה רק במקרה אבל אין מה להפסיד ��

מיטל 1991

New member
מצרפת, אני עשיתי בנוסף דיקור ורפלקסולוגיה בסבב שהצליח
http://www.fertility.org.il/ViewArticle.asp?CatID=4&arID=347
&nbsp
1. כדאי מאוד להגיע עם שלפוחית שתן מלאה בזמן ביצוע ההזרעה / החזרת עוברים כאשר מיד לאחר מכן ניתן לגשת ולהתפנות
&nbsp
2. אין צורך לנוח או לשכב אחרי ההחזרה/הזרעה ומנוחה לא משפרת כלל את הסיכוי להרות
&nbsp
3. פעילות גופנית מומלצת בחום ,למעט שחיה בבריכה (מחשש לזיהום) ומשחקי כדור (מחשש לחבלה בטנית), במהלך טיפולי הפוריות כולל לאחר החזרת עוברים
&nbsp
4. אין לעשן ! ואיסור זה חל על שני בני הזוג ! במהלך טיפולי הפוריות ואין להסתפק במשפט כשאכנס להריון אפסיק לעשן מכיוון שלוקח לגוף למעלה מ 6 שבועות לתקן את נזקי העישון
&nbsp
5. יש לנסות ולהימנע משתיה של יותר מ 3 כוסות קפה ליום ומשקאות שמכילים קופאין כמו קולה לדוגמא במהלך טיפולי הפוריות.כמו כן כדאי להמעיט בצריכת אלכוהול במהלך הטיפולים ואין לצרוך אלכוהול כלל בעת הכניסה להריון.
&nbsp
6. רצוי ביותר (וזה נכון לשני בני הזוג) להקפיד על דיאטה ים תיכונית: ירקות, פירות, שמן זית, גבינות ודגים ולהפחית בבשר, אורז, פסטה ותפוחי אדמה
&nbsp
7. כדאי לנסות ולהמעיט בשימוש במוצרי קוסמטיקה (קרמים, בשמים וכו´) במשך השבוע לאחר ההזרעה / קיום יחסים סביב הביוץ/ החזרת העוברים.
&nbsp
8. חובה ! לראות קומדיה ביום 5 לגיל ההפריה (5 ימים מהשאיבה/הזרעה/קיום יחסים סביב הביוץ)
&nbsp
9. יש לקיים יחסים (זו הנחית רופא!) לפני ביצוע ההזרעה / שאיבת ביציות/ החזרת עוברים כולל החזרת עוברים מוקפאים, גם כשמדובר בטיפול הורמונלי ואין תהליך ביוצי, ואין יותר מידי!!
&nbsp
לאחר החזרת העוברים כדאי להימנע מקיום יחסים עד יום 8 לחיי העובר ולאחר מכן אין שום מניעה.
&nbsp
10. נא להתמיד בלקיחת התוספים:ח.פולית, פרנטל(או מולטיויטמין אחר המותר לנשים הרות) ,פרוביוטיק, אומגה 3 (גם לגברים שבחבורה)ותוספים אחרים במידה וביקשנו זאת.
&nbsp

למעלה