השרשור הארוך מכולם.

דני ביקש חריזה...אז הוא יקבל

אני כל כך חמוד....כמו התחת של מחמוד.. :) הממ.....עוד אחד :) השרשור הכי ארוך בעולם, הוא של כוווווווווווולם מורני מנהלת הפורום, צריכה ללכת לעבוד בפורום (יש כזה פאב לא?)

ובכלל.....

שני ושאוורמה אמרו שהם בקטע של שרשורים.....אז איפה הם נעלמו? שרשרו פעם אחת ונעלמו...?! חוצפה

שווארמה

New member
הולדן

לי יש פה 19.2 אינ`ץ זה מסך של סיליקון גרפיקס והוא כזה נמוך ורחב מאוד כמו 21 אינ`ץ כך שאצלי עכשיו זה בחצי מסך בדיוק

גם לי יש פה במעבדה......

גם אצלי זה בחצי מסך אבל מה שהוא עושה, זה כאשר מראים את ההודעות, אז הוא מקפל אותם פנימה.. אני מניח שלאלו עם ה- 14 אינטש הרגיל, המנסים לבוא ולקרוא את ההודעות, אז ההודעות הופכות להיות ברוב 4 ס``מ במבנה הבא: שלום לכולם. אני נור א אוהב א תכם. או משהו כזה

סיפור קטן

מכיר את ה- M16 הארוך? אני שכחתי את החלקים שבו, אבל יש את הקפיץ הארוך הזה בכת.....שיש שם איזה דבר הדומה למבחנה, נכון? המפקד שלי היה סקרן לדעת מה זה (כאשר הוא היה חייל)....הוא ועוד אחד שברו את הדבר הזה..... ההערכה הרובצת היתה שיש שם חלקי חילוף לרובה (עוד פין שבת....ועוד פין טלוויזיה וכו`)......אבל לא היה שם את זה. העלו אותם למשפט, והם יצאו זכאים.....ולו בגלל העובדה, שגם את המג``ד הדבר הזה סקרן ולכן הבין את אותם החיילים.... מה הקשר? זה בערך מה שאנחנו עושים פה...אנחנו לא עושים דבר חוקי יתר על המידה. וגם מנהלת הפורום יודעת את זה....אבל בינינו, גם מנהלת הפורום רוצה לדעת מה קורה בסוף.... קפיש ?

שרשרו תחתיי.....

יש לי פה שרשור ארוך יותר.....:) למה סתם להתחיל לפצל כוחות......זמן, אנרגיה, ואת הסבל של מורני ?

אני מקווה שכולכם הבנתם את מוסרההשכל

מהסיפור שסיפרתי..... ולא רק שמורני סקרנית לדעת מה קורה בסוף, אלא כל שאר מנהלי הפורומים למיניהם. חברים, אנחנו קרובים ל``לעשות היסטוריה``

נכון...

אז מה יקרה בסוף? האם כל הפורומים של תפוז יקרסו כתוצאה מכך? אולי תבוא משטרה לבית של מורני....ותגיד לה שהפורום שלה מוצף ?

למה ההודעות האחרות מתכווצות?

כל הודעה נראית כאילו היא כתובה ברוחב של 3 ס``מ, שנכנסות 3 מלים לשורה. לדעתי יש בזה קצת חוצפה......וההודעות הופכות להיות ארוכות ביותר לרוחב. בסוף הודעות ייראו ככה של ום לכ ולם אני אוה ב א תכם נור א

אההה........

דווקא עדיף למשטרה להגיע לשם, מאשר להגיע לשכונת התקווה.....או לשוק מחנה יהודה..... אתה לא חושב?

למעלה