השרשור הטכני

PIonit

New member
שאלה על הערות שוליים בוורד

האם ניתן להוסיף כמה סוגי הערות במסמך אחד- נניח חלק עם מספור וחלק עם מספור לטיני? (כי פשוט יש לי כמה סוגים של הערות וחשבתי לבדל ביניהן
) תודה

Anabol

New member
טנגו

אני מניח שחלק כבר מכירים את זה, ואולי החבר'ה היותר טכניים יוכלו לעזור לי. טנגו זו תוכנה שמאפשרת להתחבר דרך השרת של האונ', אם זה בשביל WIFI יותר מהיר (חיבור לhuji-staff-stu) או כל מיני הרשאות שיש רק לאונ'. בכל מקרה, זה עובד לי מהמחשב של הבית, אבל לא מהלפטופ. הוא מראה לי תקלה של "routing table configuration failed", מישהו נתקל בזה? למי אני פונה בעזרה עם זה? לתמיכה בחווה? תודה.

שם משתמש בחווה

היי, אז עשיתי כבר שם משתמש ברשת של האוניברסיטה כשאני נמצאת בלפטופ שלי אני יכולה להתחבר ל HUJI STAFF STUDENT בלי שום בעיה אבל בתוך המחשבים של הספריה או במחשבים של החוה המרכזית שם המשתמש שלי לא קיים איך זה הגיוני? ואיך אפשר לפטור את זה?

עידוdee

New member
ככה

נכנסים לאתר הפקולטה. במקרה שלך law.huji.ac.il תלמידים >>> הגשת עבודות מקוונות ומכאן את תסתדרי :)

PIonit

New member
נצלו"ש עצמי- ענייני מערכת.. המזכירות הודיעה

שרק עד יום ראשון בבוקר ניתן לעשות שינויים, עצמאית, במערכת. רק כדי להיות בטוחה- זה בעצם לא שולל כל אפשרות לשינוי אלא רק שמיום ראשון כל שינוי יתבצע רק דרכם, נכון?

למעלה