השרשור למפגש

אמנון אלבז

New member
מנהל
שירן

קודם כל החלמה מהירה [היא חולה המסכנה] דבר שני כמובן שתחנונים לגבי יום המפגש יעזרו כי הרוב יקבע לפי הנוחיות, יש לקחת בחשבון שזה יום ארוך ולא מפגש קצרצר להדגמה ספציפית,נוסף לכך נסיעה הלוך ושוב כשעדיין לא ידוע היכן זה יהיה. אז אם יוחלט על יום שישי תהיה מגבלת זמן לרב האנשים שעדיין יש להם כבוד לערב זה ולהתכנסות המשפחתית. בקשר למליפיורי ולציפוי לא אתנגד להדגים כיצד אני עושה זאת.

shiranr1

New member
מה אתה רומז לי בעצם?

שירדנו מהסיכוי ליום שישי...? שוב לא אוכל לבוא??? בבקשה אמנון... תבדקו בכל זאת את האופציה הזו... אני לא יודעת להיכן מתוכנן המפגש הזה, אבל אפשר מסביבות עשר בבוקר ועד משהו כמו 13:00, 14:00 שזה דיי ארוך לא? (זה לאנשי האוטובוסים. אבל אם החברים מתכוונים לבוא ברכבים פרטיים אז הבעייה קטנה עוד יותר... מה אתה אומר?... יודע מה, אם יום חול, אז בבקשה בבקשה בבקשה(!!!) תתנו לי מספיק זמן לנסות להתחנן ליום חופש... (בקושי את ימי המחלה אישרו לי, וזו לא בדיחה...
) ותודה על איחולי ההחלמה. בקרית טבעון הקטנה כבר מרגישים יותר טוב!

אמנון אלבז

New member
מנהל
מי פה רומז פה?

אמרתי שההחלטה תיפול על פי הרוב, אמרתי יום שישי הוא יום קצר, אמרתי שביום שישי אני פנוי ואת יכולה לתאם גיחה עם הצפרדע. אין שום רמזים.. אחרי שעובדים בעולם הזוהר מגלים שהאמת עדיפה על רמזים

shiranr1

New member
האם היה פה רמז לשנות

את החתימה שלי עצמי?... היות שאני כבר לא עובדת בעולם הזוהר, קבל:

forestdevil

New member
אוהו....

אף אחד לא רמז, והחתימה הזו.... נו טוב, אמנון כבר יגיב
מה עם ימי שבת? יש מישהו שלא יתאים לו?

אמנון אלבז

New member
מנהל
תודה אלב|ז

חנפנית , יום שישילא בא בחשבון, רעיון השם הוא של רובין. אני חשבתי על שם אחר

אמנון אלבז

New member
מנהל
כן יסמין

המפגש הוא בעדיפות ראשונה, אני שמח לראות שגם את תדגימי מכישוריך. נראה לי שיש לנו דיי נושאים ליום אחד, עכשיו נמתין להצעות של מקום המפגש.

למעלה