השר אמסלם, למה אתה מדבר ככה? יאיר לפיד יצא ענק......

Harrington

Well-known member
מנהל

השר אמסלם, למה אתה מדבר ככה? יאיר לפיד יצא ענק......​

אשרינו שזכינו סוף סוף להגיע ליום בו גם יאיר לפיד יודע שאין לו משהו ענייני עליו הוא יכול לתקוף את הממשלה, והוא נזקק לקיים נאום ארוך רק על שפתו של אדם אחר.

dory30

Well-known member

השר אמסלם, למה אתה מדבר ככה? יאיר לפיד יצא ענק......​

אם יכולתי, הייתי נותן לו 700 לייקים על האמירה הנכונה והצודקת. אבל, וזה האבל הגדול:
ראשית, אמסלם אינו הצעקן היחיד. האם מארק ורגב מייצגות משהו יותר טוב מהניאדרטל הזה, שהספורט היחיד שהוא מכיר זה משחקי שש בש?
שנית, יש גם חברים לא נכבדים, כמו איילת שקד. היא תרבותית, מצוחצחת וניסתה לבצע הפיכה בבג"ץ ברכות בהיותה שרת המשפטים. זה יותר טוב?

אלפיני

Well-known member
אם יכולתי, הייתי נותן לו 700 לייקים על האמירה הנכונה והצודקת. אבל, וזה האבל הגדול:
ראשית, אמסלם אינו הצעקן היחיד. האם מארק ורגב מייצגות משהו יותר טוב מהניאדרטל הזה, שהספורט היחיד שהוא מכיר זה משחקי שש בש?
שנית, יש גם חברים לא נכבדים, כמו איילת שקד. היא תרבותית, מצוחצחת וניסתה לבצע הפיכה בבג"ץ ברכות בהיותה שרת המשפטים. זה יותר טוב?
אין שום דבר רע בשש בש. גם אני אוהב ומצטיין במשחק. לדעתי זה איננו רק משחק מזל אלא מצריך ראיה מרחבית מסוימת וגם מחדד הבנה של הסתברויות.

האם סמוטריץ' ושקד טובים יותר? בחלק ממעשיהם וודאי שלא. אבל השניים הללו פועלים בעיקר מתוך אידאולוגיה ואפשרי לנהל מולם דיון, בעוד "האידאולוגיה" היחידה של האמסלמים היא בדיוק כמו מהגרועים שבראיסים הלבנטינים סביבנו : כסף, כח , כבוד.

dory30

Well-known member
אין שום דבר רע בשש בש. גם אני אוהב ומצטיין במשחק. לדעתי זה איננו רק משחק מזל אלא מצריך ראיה מרחבית מסוימת וגם מחדד הבנה של הסתברויות.
מעולם לא הסתדרתי עם המשחק. תמיד היו צריכים להסביר לי שוב את החוקים ואין לי קשיי תפיסה. שיחקתי שחמט במרכז ביכורי העתים בת"א במשך 3 שנים ופרשתי זמן קצר לפני שהתחלתי ללמוד לבר מצווה. המשחק היחיד מבין משחקי הלוח שנתפסתי אליו היה דמקה- וגם אותו לא שיחקתי מסוף התיכון.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אנאלפבת שירד מההרים. למה אפשר לצפות ממנו?
אנאלפבית , אתה בטוח ?

למיטב ידיעתי הוא בוגר אוניברסיטת בר אילן - הוא כלכלן. יש לו בגרות מלאה והוא סיים 12 שנות לימוד בבית ספר.

יאיר לפיד אקדמאי ?
יש לו תעודת בגרות ?
הוא סיים 12 שנות לימוד ?

אולי תתעמק קצת כפרה ותעדכן אותי.

dory30

Well-known member
אנאלפבת שירד מההרים. למה אפשר לצפות ממנו?
הגזמת, יש לו תואר בכלכלה ומנהל עסקים. אולי הוא משכיל, אבל אידיוט. יש כאלה, מכל קצוות הקשת הפוליטית.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אדם שמתבטא ככה אינו מותר מאנאלפבית והשכלתו היא לו בעורכיו. הוא אינו אלא נושא הבושה למרציו - אלה שניסו ללא כל הצלחה להרביץ תורה באפס המאופס הזה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אדם שמתבטא ככה אינו מותר מאנאלפבית והשכלתו היא לו בעורכיו. הוא אינו אלא נושא הבושה למרציו - אלה שניסו ללא כל הצלחה להרביץ תורה באפס המאופס הזה.
אז עכשיו הוא "אינו מותר מאנאלפבית" - הבנתי חחחח

אני חושב שכדאי שנשמע מה אמר אמסלם , כך נוכל לשפוט את ביקורתו של אדון לפיד.

יש אולי קישור כלשהו ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
במיוחד בשבילך - נאום השטינקר של אמסלם.
נאום פשוט וקולע חחחח

אלפיני

Well-known member
במיוחד בשבילך - נאום השטינקר של אמסלם.
נאום פשוט וקולע חחחח

עוד הוכחה עד כמה לפיד צדק שם למעלה לגבי השפתו של אמסלם הערס עם התואר "בקלקלה שאינו מלשין בהתאם לקודים המקובלים בקרב ערכים של עבריינים.

ולעניינינו. יאיר לפיד מעולם לא הסתיר את עברו הצבאי, בניגוד למה שפרי ניסה לעשות למרות שירותו בשב"כ.

למעלה