השתחרר לו הגרוטו שוב

dory30

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל

השתחרר לו הגרוטו שוב​

יש גבול כמה אפשר להישאר מנומסים מול פוליטיקאים צמאי רייטינג. כשמיקי לוי מתחיל לצווח כמו תרנגול שחוט ראש, בסוגיה שפרופ' גרוטו בדיוק התייחס אליה בהרחבה ואף מנסה לעשות זאת שוב כדי לענות בצורה מסודרת, אך חה"כ לוי מחליט שיותר כיף לצווח כל עוד יש מצלמות, קשה לבוא בטענות לפרופ' גרוטו שנמאס לו מתישהו.

dory30

Well-known member
יש גבול כמה אפשר להישאר מנומסים מול פוליטיקאים צמאי רייטינג. כשמיקי לוי מתחיל לצווח כמו תרנגול שחוט ראש, בסוגיה שפרופ' גרוטו בדיוק התייחס אליה בהרחבה ואף מנסה לעשות זאת שוב כדי לענות בצורה מסודרת, אך חה"כ לוי מחליט שיותר כיף לצווח כל עוד יש מצלמות, קשה לבוא בטענות לפרופ' גרוטו שנמאס לו מתישהו.
לא אמרתי שמיקי לוי צדיק, בדיוק ההיפך אחרי מקרה הסוכה. כתומך יש עתיד, אני מתבייש שהוא עדיין במפלגה ולא בחל"ת. בלי קשר, גרוטו חייב לגלות שליטה עצמית ולא להיגרר למשחקי ארגז החול של הפוליטיקאים. אם נמאס לו, שלא ישתתף בדיונים.

shaycn23

Well-known member
לא אמרתי שמיקי לוי צדיק, בדיוק ההיפך אחרי מקרה הסוכה. כתומך יש עתיד, אני מתבייש שהוא עדיין במפלגה ולא בחל"ת. בלי קשר, גרוטו חייב לגלות שליטה עצמית ולא להיגרר למשחקי ארגז החול של הפוליטיקאים. אם נמאס לו, שלא ישתתף בדיונים.
לא צריך להיות קיצוני בביקורת, מיקי לוי הוא ח"כ טוב שעושה את עבודת האופוזיציה כראוי. לא יודע איפה היינו היום אם לא היו אנשים כמוהו שצועקים ולא נותנים ל"עניינים" לעבור בקלות כזו בדיוני הכנסת.

אבח"י

Well-known member
הרג אותי הגרוטו. יש לו ביצים, חבל"ז. בדר"כ הוא אדם נעים וחייכני.
מיקי לוי הוא צפרדע מאוסה שראוי לכל גינוי שאפשר - מהשמאל ומהימין גם יחד.

תמר שרוני

Active member
מיקי לוי ח"כ מצויין , [קצת חם מזג] , פרופ גרוטו עושה עבודתו כמיטב יכולתו . קצת איפוק מצד שניהם לא היתה מזיקה לאיש .

אבח"י

Well-known member
מיקי לוי ח"כ מצויין , [קצת חם מזג] , פרופ גרוטו עושה עבודתו כמיטב יכולתו . קצת איפוק מצד שניהם לא היתה מזיקה לאיש .
מיקי לוי כמי שהפר במו ידיו ורגליו וסוכתו את הוראות משרד הבריאות, אל לו לשבת כאחרון המתחסדים והצדקנים. שילך לצווח בוועדות הרווחה, שם הוא חסר מאוד.

shaycn23

Well-known member
מיקי לוי כמי שהפר במו ידיו ורגליו וסוכתו את הוראות משרד הבריאות, אל לו לשבת כאחרון המתחסדים והצדקנים. שילך לצווח בוועדות הרווחה, שם הוא חסר מאוד.
יש מישהו שלא הפר הנחיות? גרוטו בעצמו נתן אישור לא חוקי לטדי שגיא להכנס לארץ בסגר הראשון. לך תדע עוד כמה אישים קיבלו ממנו אישור כזה מתחת לרדאר מבלי שזה הגיע לתקשורת.

למעלה