השתלטות מרחוק ממתינה ו-packet loss

farcry

New member
שני מחשבים בבית, אחד משמש כ-HTPC והשני למשחקים.
במחשב המשחקים, במשחקי רשת אני מקבל הודעה של packet loss, האם ייתכן שזה בגלל שתוכנת טורנט פתוחה באופן קבוע ב-HTPC ?

במידה וכן, אשמח להמלצה על תוכנת השתלטות מרחוק שממתינה ברקע כדי שאוכל לסגור את הטורנט מרחוק. עדיפות לתוכנה חינמית כמובן.
מכיר RDP אבל למיטב ידיעתי הוא מחייב סיסמה בכל כניסה למחשב שעליו משתלטים ואני לא מעוניין בכך.

HelpSupport

Active member
שני מחשבים בבית, אחד משמש כ-HTPC והשני למשחקים.
במחשב המשחקים, במשחקי רשת אני מקבל הודעה של packet loss, האם ייתכן שזה בגלל שתוכנת טורנט פתוחה באופן קבוע ב-HTPC ?

במידה וכן, אשמח להמלצה על תוכנת השתלטות מרחוק שממתינה ברקע כדי שאוכל לסגור את הטורנט מרחוק. עדיפות לתוכנה חינמית כמובן.
מכיר RDP אבל למיטב ידיעתי הוא מחייב סיסמה בכל כניסה למחשב שעליו משתלטים ואני לא מעוניין בכך.
אם ב-HTPC המערכת היא PRO ניתן להשתלט עם RDP ללא סיסמה, אבל צריך להגדיר - ראה בסרטון ->

גילוי נאות - טרם ניסיתי.

עדכון - ניסיתי - עובד

נערך לאחרונה ב:

farcry

New member
גם אני חייב לעדכן :)
ניסיתי, עובד, תודה רבה

עכשיו נראה אם יש לכך השפעה על איבוד הפקטים.

rafid1

Active member
מנהל
הבעיה ברוב החבילות (הלא אופטיות) - רוחב פס נמוך לUPLOAD.
במקרה כזה, אתה צריך להגביל את מהירות ההעלאה בתוכנת הטורנט שלך.

נערך לאחרונה ב:

farcry

New member
יכול להיות שהגבלת ההעלאה בתוכנה תעשה את זה אבל אני לא רוצה לשחק עם ההגדרות, אני פשוט מפסיק את התוכנה לחלוטין וזה פותר את הבעיה.

rafid1

Active member
מנהל
יכול להיות שהגבלת ההעלאה בתוכנה תעשה את זה אבל אני לא רוצה לשחק עם ההגדרות, אני פשוט מפסיק את התוכנה לחלוטין וזה פותר את הבעיה.
בדיוק בשביל זה קיימות הגדרות - לשחק/לכוונן אותן, ולייתר את הצורך בהתעסקות/הפסקה ידנית ... אגב, באיזו תוכנה מדובר?

farcry

New member
יוטורנט.
לשחק עם הגדרות זה לא בשבילי, לא כי אני לא יודע אלא כי אני לא רוצה להתעסק בזה.
אני מעדיף שהתוכנה לא תהיה מוגבלת בהעלאה למשך רוב היממה אז אני אכבה ואדליק אותה בעת הצורך.

HelpSupport

Active member
יוטורנט.
לשחק עם הגדרות זה לא בשבילי, לא כי אני לא יודע אלא כי אני לא רוצה להתעסק בזה.
אני מעדיף שהתוכנה לא תהיה מוגבלת בהעלאה למשך רוב היממה אז אני אכבה ואדליק אותה בעת הצורך.
ממליץ להשתמש ב- qBittorrent במקום השימוש ב- µTorrent.

rafid1

Active member
מנהל
אין שום הבדל, אותו יצרן, אותה שיטת קינפוג (מומלצת!) בשתיהן.

farcry

New member
אני משתמש בגרסה עתיקה, חסמתי את אפשרות העדכון, התוכנה עושה בדיוק את מה שאני צריך, מורידה ומעלה. ביום שאצטרך משהו נוסף והתוכנה לא תתמוך אשדרג. מה שעובד (מצוין) לא נוגעים.

למעלה