השתן עלה לי לראש . . .

השונמית

New member
השתן עלה לי לראש . . .

ביקרוב עלינו הודעה מס` 50 שלי (ממש בכתיבת שורות אלו), אני מוצאת לנכון להרהיב עוז ולומר: אכן, הגיעה השעה להחליף את מנהל הפורום שלנו ! ! ! לא זו בלבד שהוא אינו מתפקד, אף שמו אינו מובן לנו כלל ועיקר. ``שלמי``??? איזה מן שם זה ? האם הכוונה היא ל``שלומי``? או אולי הכוונה היא לומר לנו ``של-מי הפורום הזה בכלל?`` מכל מקום אני חושבת שודאי יהיה מוסכם על כולם כי אין מתאימה לתפקיד יותר ממני. לכן, כשליחתכם, אני מבטיחה לכם מעורבות עד מעורבות יתר בפורום. אני אדאג שמהבחינה הטכנית לא יהיו עוד שגיאות בשליחת ההודעות, וכולן יגיעו ליעדן במועד ובזמן הקצר ביותר. אני אפעל לשיפור חזות פני הפורום כך שנהיה גאים בהכנסנו אליו, וכל הבאים לשערינו ישכילו להבין לאיזה פורום רם ונכבד הם הגיעו. אני ארשה לעצמי, בתוקף תפקידי כשליחתכם כמובן, להעיף מהפורום הודעות מגונות ופרוורטיות ( חוץ מאלו המעניינות, כמובן...) ואף יורחקו לאלתר כותבים, או דמתקראים `כותבים`, המעצבנים אותנו (אותי) ישירות לפורומים רלוונטיים, הכל בהתאם לרמתו של הכותב,לעיתים זה יהיה לפורום למאותגרים שכלית, ולעיתים, אם הוא באמת עיצבן אותי, אני ארחיק אותו לצ`אט באתר של דיסלקטים. אני חושבת שיש כמה כותבים שישכילו לעשות אם יחדלו לכתוב כבר עכשיו. . . בתודה מראש על אמונכם בי (כי רב הוא), שלכם, למענכם, השונמית

גיטרה

New member
את מתכוונת להשלטת דיקטטורה ע``פ דעותייך?

חבר`ה משתתפי הפורום! האם אתם בעד ניהלוה של השונמית את הפורום? כל מי שאינו לפי רוחה יורחק ויועף מהפורום....... שמעתם? ובכן להצבעה! מי בעד, שירים את היד! מי נגד שירים את היד! אשמח לשמוע את תגובותיכם הכנות, ואנא בכנות אמיתית ללא מורא! ולך שונמית: א. כתבתי יותר למטה הודעה מפוצלת לשניים ובה תשובה מדוע לא משתתפים בפורום זה, ודעתנית מסכימה אתי, את לא רואה מקום לענות לטענותי? ב. אנא ממך אל בחופזה ואל בזחיחות הדעת, ענווה אף לא מזיקה, ונדמה לי שהיא רק מועילה! הרגזתי אותך? אולי, אך לא לכך כוונתי, ממש לא, אלא שתלמדי גם לכבד אחרים. זהו להפעם. ערב טוב

גיטרה

New member
מצטער באמת מצטער על הדברים

הזחוחים והנלהמים (שלי!!!) שכתבתי לעיל. אבקש את סליחתך שונמית, אם פגעתי בך. הדברים השתרבבו לי ללא הרבה תשומת לב. אני נוטה להיסחף בקלות לתגובות חריפות פזיזות ולא מתונות, ואני צריך קודם כל ללמוד להיות בעצמי מתון בתגובותי. שוב אני מבקש את סליחתך שונמית ואני חוזר בי הן מהסגנון של הודעתי דלעיל, והן מהתוכן שלה, ואם יש כאן מנהל לפורום אבקשו למחוק את הודעתי דלעיל. אולי לא אשתתף בפורום זה, לפחות לתקופה הקרובה, כדי לעשות חשבון נפש לצורת כתיבתי ותגובותי.

השונמית

New member
התנצלותך מתקבלת...

אך אני מקווה שלא תחזור עליהם יותר. אכן שמתי לב כי תגובותיך אינן כתובות בשימת לב מרובה ואכן הנך נוטה להיסחף לתגובות חריפות, פזיזות ולא מתונות. אשר לבקשתך (שלא נענתה) ממנהל הפורום שיסיר את תגובתך הראשונה - הא לך הוכחה למה אני המחליפה הראויה לשמש כמנהלת הפורום, הרי כל תגובה שלך הייתי מורידה מיד עוד בשלב קריאת הכותרת... אני חושבת שהחלטתך האמיצה לגזור על עצמך הרחקה מפורום מכובד זה ראויה לשבח, ואני אכן מקווה שתעשה חשבון נפש לצורת כתיבתך ותגובותיך בשנה שנתיים הקרובות. כל טוב לך וה` יהיה בעזרך! חזק ואמץ! יישר כוחך! ועל שכמותך נאמר: ``גיבורי חיל עושי דברו``! נ.ב. אם יש משהו שאני שונאת באנשים זה חוסר חוש הומור, וד``ל.

למעלה