התגלות!

pinkpanter

New member
התגלות!

יש לנו מזל גדול, גדול מאוד. יש מי שמגן עלינו. לא, אני לא מתכוון לחיילים לובשי המדים הירוקים (או החאקי) אשר משרתים בד"כ שלוש שנים את המדינה. אני מתכוון לחרדים השומרים עלינו מכל רע. הם מתפללים יום יום, וממש חזק כדי להגן עלינו ולכן שום דבר רע לא קורה בארץ. איזה מזל. הרשו לי לשלוח מכאן הודעת תנחומים למשפחות ההרוגים בפיגועים בצריפין ובירושלים. ושוב, תודה לאלה שמגנים עלינו בעזרת השמיים. אוראל.

Avi1986

New member
סליחה?! שום דבר לא קורה בארץ?!

אני מזועזע
!!! החרדים שומרים עלינו ושום דבר רע לא קורה בארץ? כמעט כל יום מתרחש פיגוע בארץ ושום דבר רע לא קורה בארץ?! סלח לי, מר אוראל, אבל אתה חי בעולם אטום וסגור משלך - אם כל חרדי שמתפלל היום היה מתגייס לצבא אז הפיגועים האלה לא היו קורים - היה לנו צבא מספיק חזק כדי למנוע את הפיגועים ואולי אפילו לגמור עם העיניין הישראלי-פלסטיני בדרך טובה או רעה. חוץ מזה, זמן השירות שכל חייל מבזבז בצבא היה קטן משלושה שנים ללפחות שנתיים וחצי (וזה זמן מבוזבז בגלל שבמקום שחייל ישרת עוד שנה את המדינה הוא יכול להשקיע בעצמו, ללמוד או להנות כמו שאזרחים במדינות העולם האחרות עושים). עם כל חרדי לא היה אוכל, מתפלל ומתקיים על חשבון המצב הכלכלי לא היה כל-כך קשה, והיה אפשר להשקיע יותר בבטחון או בנושאים אחרים. ואני יכול להביא לך עוד מיליון דוגמאות למה היה קורה אם אותם חרדים לא היו מתפללים וחיים על חשבוני אלא היו מתגייסים לצבא ועובדים כמו כל אדם אזרח טוב במדינה.

Avi1986

New member
אוראל...

אינני מכיר אותך. ואיני יכול לדעת אם אתה מדבר ברצינות או כותב בצורה צינית מאחר ואינני מכיר אותך. תאמין לי, בפורום דתיים-חילוניים בפורום נענע (ששם הייתי משתמש קבוע) לא פעם ולא פעמיים היו כתובות דעות כמו ההודעה הצינית שלך... כך שאני מצטער על התקיפה ואני שמח שזו הייתה הודעה צינית.

pinkpanter

New member
מצטער, פשוט לא קראתי את כל ההודעה..

כי אם הייתי קורא את כל ההודעה שלך, הייתי מתחיל אותה כך: א. אתה חוצפן. ב. הרמה שלך די נמוכה. ג. התפיסה שלך עוד יותר נמוכה. ד. יש לך שגיאות כתיב שלא מביישות את אח שלי, והוא בכיתה א. אבי יקירי, מאחר ואני מאמין שמי שמכיר אותי מנוער שינוי, וזה הותיקים בעיקר, די צחקו אחרי שהם ראו את התגובה שלך להודעה שלי, אני מאמין שאתה ממש חייב להגיד שטעית ושפשוט לא הבנת כי זה פגע בך אישית וברגשות שלך ופעלת מתוך דחף בלתי נשלט. ועוד משהו, וזאת עצה קטנה לעתיד, כשאתה כותב בפורום פוליטי ותוקף אנשים, אל תתקוף אותם אישית כי זה גורם להם מאוד להתעצבן ופשוט חבל כי אתה אוטם אותם. ופעם הבאה שתכתוב לי שאני "חי בעולם אטום וסגור משלי" אז אני אכנס בך חזק שלא תדע מאיפה שזה בא לך (וגם זה בציניות ידידי...) ומשהו אחרון, נדמה לי, גם אם החרדים היו משרתים בצבא אז עדיין זמן השירות היה שלוש שנות חובה. ועם כל הכבוד, אני לא חושב שלשרת את המדינה שלי זה "בזבוז זמן" ולמען האמת אני מעדיף לשרת את המדינה שלי מאשר להשקיע בעצמי, או ללמוד, או להנות, כי זה נותן לי תחושה מאוד טובה אחרת לא הייתי חותם קבע ויוצא לקצונה (עוד שלושה שבועות אני כבר סגן משנה, אגב). אם אצלך זה אחרת, חבל. יש לך סדרי עדיפויות שונים משלי ומאלה שהמדינה באמת חשובה להם. תסתכל על עצמך, ואל תראה אותנו . אוראל.

Avi1986

New member
ומה שאתה עושה בעצם זה...

שלום אוראל. ראשית, אני מודה - לא הבנתי שעמדתך היא צינית. אינני מכיר אותך ואיני יכול לדעת אם עמדתך היא צינית או רצינית. חוץ מזה, אתה אומר לא לתקוף בפורום פוליטי באופן אישי - וזה מה שאתה עושה... כן, אני יודע שקל להטיף מוסר... אני כמעט בטוח שזמן השירות היה קטן עם כל החרדים היו מתגייסים. אינני אומר שלשרת את המדינה זה "בזבוז זמן", אלא הגנה על המדינה מפיגועים ומלחמות במשך שלוש שנים הוא דבר שלא חייב להיות באופן קבע וצריך לשאוף ולפעול לכך שזה לא יהיה באופן קבע. בטווח הארוך אני לא רוצה לראות שכל אזרח במדינה יתגייס לצבא כדי למנוע פיגועים בארץ - אני רוצה שאזרחי המדינה יחיו בשלום ויהיה שקט בטחוני בארץ. אני מאוד מקווה שזו גם השאיפה שלך, ושהשאיפה שלך היא לא להמשיך ולמנוע פיגועים לנצח (כאשר יום אחד מצליחים למנוע פיגוע ויום אחר הוא מתרחש). ואגב, אני מסתכל על עצמי ומרגיש שלם עם עצמי ודעותי. ואם אתה ממליץ שלא לתקוף באופן אישי, אז לפחות תעמוד בהמלצותייך.

ילדים, ילדים!!

שאני אביא צינור מים להפריד? באמת! לפחות תתוכחו על דברים ברומו של עולם!

סלוניק

New member
רמת הדיון בפורום

אני לא מתכוון להתחיל לתת הרצאות על תקנות תפוז (
), אני הולך לומר לכם ככה: הודעות שתוכנם פוגע, מעליב, מקלל, מתלהם, יעברו בדיקה מחדש שלי ושל עמוס. אם נחליט שמדובר בהודעה שיש למחוק אותה, היא תימחק. והיה ואותו כותב ממשיך לכתוב הודעות בסגנון, הוא ייחסם. בינתיים את ההודעות האחרונות לא נמחק, אבל בפעמים הבאות שנראה הודעות לא הולמות, נדון בהן ונחליט על עתידן. אז רצוי מאוד שתעשו חשבון לפני כל הודעה שאתם כותבים. יום טוב לכם.

סלוניק

New member
הרב אסיה! מזל שאתה פה!../images/Emo2.gif

יש לי מקרה חמור של מחסור בקמעות!

למעלה