התגעגעתי - אז באתי

Night Light

New member
נשמע מוכר השם הזה

פיקטיבית זה לא ההיא מהמיתולוגיה של הפורום?

קרוסלע

New member
לא יודעת...אבל אני זוכרת שפעם

ראיתי רגליים..ואמרו לי שזאת היא חחחחח (יש מלא ותיקים שלא הכרתי
)

שיר טל

New member
ולב ליבו של הגעגוע הוא הנושא עצמו..

שנים מספר חלפו.... ודברים השתנו אך זכרונות נועם נותרו טומנים בחובם קסם מתפוגג חלקם מדממים קלות חלקם מנצנצים באור יקרות אך תמיד יישאר טעמו של הרגע רגע של שמחה טרופה רגע של סוד מתוק הטומן בחובו מכלול של רגשות ושק של זכרונות כי מפיסות רגעים אלה עשויים חיינו והם אלה שמרפדים את זכרוננו. הצצתי ונזכרתי ...........

הללויה!!! ימי הצ'ט העליזים

ואולה בנות, חייבים מפגש צ'ט דחוף !!!! שירטל עם הקומבניזון תותי פרוטי עם הפן והגלגל החיצוני ואני,אני באה בלי כלום

שיר טל

New member
דווקא קומבניזון....???

יש לי מדים תיקניים של הפורום. חחחח כיף לכתוב פה מדי כמה שנים

נעמי 1

New member
וואווווווווווווווווווווווו

איזה אורחת (נו, אל תשאלי איזה? חחחחחחחחח) אורחת, אורחת. אבל אין כאן סוכה.

לא מוצאת את המילים

כשאני נורא מתרגשת, או נורא כועסת או כל אנדרלמוסיה ריגשית אחרת, אני תמיד חווה את התחושה המעצבנת, כי אין מספיק מילים בעולם. פשוט כאילו טרם נבראו. וכי יש המון דברים, ורגעים, ואנשים, שלמענם לא נבראו מילים. ואלו שישנן כל כך דלות, ולעיתים קרובות כל כך לא מה שהן צריכות להיות... כל כך בלתי מתאימות... ובעיקר בלתי הולמות ומשקפות... כל כך על יד, וכמעט, ופחות... אי שם במוחי סובבות להן מילים שותקות, אילמות, מבקשות לספר את האמיתות הגדולות... אני מתגעגעת אליך

שיר טל

New member
אי שם במחשכי הלב

יש פינות חשוכות, חשוכות פחות ,מוארות, ומוארות יותר... ואצלי בלב יש המון פינות ...ולכל אחד יש הפינה שלו, השמורה, שגם אם היתלו בנו החיים, תעתעו, והדרך הובילה אותנו לאן שהובילה, לעיתים באשמתנו, לעיתים מבלי יכולת שליטה ואף אנו לא תמיד הבנו על מה ולמה מדוע ואיך, ופתאום....ככה ...מצאנו עצמנו במציאות קיימת, ובגבולות שלא כל כך ידענו איך לשבור. יש לך אצלי פינה בלב, ובה עדיין...... האור טרם כבה. גם אני מתגעגעת אליך.

../images/Emo7.gif

די נו, אפשר לחשוב שאתן אחיות אובדות מהשואה שאיתרו אחת את השניה באתר יד ושם חחח אהלן שי"ט ...גם אני געגעתי אבל אין לי שיר כרגע חחח

קנאית איך עשית קאמבק יום אחרי?

סתםםם
אחת הסיבות לקאמבק היתה כדי למצוא את אחותי האובדת שיר טל . (וכי נמאס לי מתחנוני המנהל חח).

שיר טל

New member
עליתי מהאוב....

גם אני מופתעת איך ניסיתי להדחיק את הגעגועים הנוסטלגים לאותה התקופה בה נהנינו לפזז במסיבות בלי חשבון ולרקום מזימות חמודות כאלה...חחח ברוכה השבה אחותי המאתגרת מנטלית, פיקי.
וחיבוק גם לצנון...חחח

למעלה