התוכנית המלאה של "שירים שהתחפשו"

• פותח הנושא OOOO0
  • פורסם בתאריך

OOOO0

New member
התוכנית המלאה של "שירים שהתחפשו"

שבמסגרתה שליין ביצע את "בן ושמו רות":http://www.icast.co.il/default.aspx?p=Podcast&id=364713 הראיון עם שליין מדקה 17:00 בערך. אחר כך משמיעים את השיר ואחרי השיר ממשיכים לשוחח איתו קצת. תהנו!

OOOO0

New member
אמנם לא הכל הוכחל אצלי, אבל אם תלחצי על

הקישור שלי כן תגיעי. עוד לא עליתי על החוקיות פה, לפעמים אני רק שמה את הקישור וזה מוכחל ולפעמים לא......

OOOO0

New member
אה, וואלה!

silvia17

New member
ובקשר לסמד"ר

אני לא מצליחה להיזכר...

פרויקט מיכא"ל שווה מאוד אני ממליצה ברמות זה פותח אופקים

תקראי על זה קצת ... זה יעשה לך חשק לעוד

http://www.michael.org.il/index.html

black scar1

New member
התחלתי אתמול לשמוע ואני ממשיכה עכשיו

את כל התכנית. שמעתי את כל הביצועים כבר קודם ביוטיוב, אבל הראיונות מעניינים אותי, הגעתי לקרן מור עכשיו , כלומר סיימתי את הקטע ליאור.

מלך כרגיל. אהבתי את הראיון שלו... לדעתי מה שהוא עשה הכי שווה, כי סתם לבוא ולשיר שיר ועוד ידוע זה סתם מעפן, אבל גם לקחת שיר לא כזה מוכר ושנון וציני ועוד לתרגם אותו (אגב, עשה עבודה מדהימה בתרגום. שמעתי את השיר המקורי וגם השוותי בין המילים, זה שיר מאוד קשה לתרגום, והיה מאוד יפה לראות איך הוא עברת כל מיני שורות- לא רק בקטע התרגומי- אלא בקטע שיתאים לתרבות הישראלית. נגיד, בשיר המקורי הוא פוגש את האבא במסבאה, ובתרגום- בתחנת דלק). אז ממש מגניב, אני אומרת - אם כבר להתארח באיזה תכנית נושא כזאת- אז באמת לעשות משהו מקורי כמו זה, ולא סתם לבוא ולשיר שיר.
(וחוץ מזה- שיפסיק לרדת על עצמו, הוא שר סבבה לגמרי
).

היה מעניין גם הקטע שמי שכתב את השיר זה זה שכתב את העץ הנדיב. לא ידעתי. זה בין סיפורים הילדים האהובים עלי ever, וזה מוזר שמי שכתב אותו כתב שיר כזה משעשע. נראה כמו סגנון כ"כ שונה...

OOOO0

New member
לגמרי....

גם אני השוויתי בין הגרסה באנגלית לגרסה בעברית, באמת עבודה מדהימה! הוא הכי השקיע מכולם, כנראה כי כלכך פחד מהשירה עצמה....
אבל הוא באמת שר סבבה לגמרי, הוא חייב להאמין בעצמו יותר.

black scar1

New member
אכן... וגם סיימתי את כל התכנית

אחלה תכנית, אחלה אורחים... ראיונות מצחיקים לאללה, אורנה, קרן מור, עידן אלתרמן!! היה כייף

למעלה