התחלתי לראות, עכשיו, את משחק השקרים / The Lying Game

סטילהוק1

Well-known member
ממש לא, סיימתי לראות עכשיו את העונה השנייה.
לדאבוני, ביטלו את העונה השלישית.
אתה צודק, התכוונתי באמצע העונה השנייה לא הראשונה. אם תבדוק תגלה שבעונה הראשונה היו 20 פרקים ואילו בשנייה היו רק 10 פרקים כי היא בוטלה בדיוק באמצע ולא הסתיימה בגלל הרייטינג הנמוך שקיבלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה צודק, התכוונתי באמצע העונה השנייה לא הראשונה. אם תבדוק תגלה שבעונה הראשונה היו 20 פרקים ואילו בשנייה היו רק 10 פרקים כי היא בוטלה בדיוק באמצע ולא הסתיימה בגלל הרייטינג הנמוך שקיבלה.
כפי שכתבתי, סיימתי את העונה השנייה ואכן היו בה רק 10 פרקים, אך בהחלט רואים שזה פרק סיכום עונה.
היה אמור להיות עונה שלישית, אך נטפליקס ביטלו אותה באמצע הצילומים, לא ברור לי למה, כי היא מאוד נהניתי מ-2 העונות שראיתי.

גםצופה

Member
מנהל
כפי שכתבתי, סיימתי את העונה השנייה ואכן היו בה רק 10 פרקים, אך בהחלט רואים שזה פרק סיכום עונה.
היה אמור להיות עונה שלישית, אך נטפליקס ביטלו אותה באמצע הצילומים, לא ברור לי למה, כי היא מאוד נהניתי מ-2 העונות שראיתי.
יכול להיות שלא סיימו את העונה בגלל הקורונה.

אגב, לעתים אני מעדיפה סדרה עם עונה אחת-2 מאשר סדרה שמתמרחת... באיזה שלב ההתמרחות מציקה לי...

דיברגנט חדש

Well-known member
איפה הסדרה משודרת ? כמה עונות/פרקים ?
משחק השקרים יש 2 עונות, כאשר עונה ראשונה יש 20 פרקים ובעונה השנייה יש 10 פרקים.

אהבתי מאוד את הסידרה ולכן מצאתי סידרה בשם המתחזה (Ringer) שהתוכן שלה מזכיר את משחק השקרים וגם אותה סיימתי לראות את העונה, היו בה 22 פרקים, מאוד נהניתי, בפרק הסיום השאירו פתח לעוד עונה, אך לדאבוני, כנראה, שלא תהיה, כי הסידרה מ-2012, כך שאני, בספק, אם תהיה עוד וענה.

אגב, מאחר והבנתי שאני אוהב סדרות מהסוג הזה של תאומות מתחזות, מצאתי עוד סידרה כזאת, אך הפעם על תאומות משובטות שלא יודעות אחת על השניה.
סיימתי, עכשיו, לראות את הפרק הראשון בו גיבורת הסידרה מגלה בפיתאומיות שיש אחת שדומה לה שבדיוק, כרגע, מתאבדת לידה והיא מחליטה לקחת את זהותה.
קוראים לסידרה יתומות האופל או בשמה המוכר באנגלית אורפן בלאק (באנגלית: Orphan Black),, ראית?

דיברגנט חדש

Well-known member
יש עכשיו בנטפליקס סדרה ששמה הדהודים, סדרה בת 7 פרקים על תאומות שמחליפות זהויות ביניהן, נדמה לך שמדובר באחת ואתה מבין שכבר הייתה החלפה, בקיצור לא משעמם שם :)
בפרק האחרון אחת האחיות קופצת למפל, כולם, כמובן, חושבים שהיא מתה, אך היא בורחת לקנזס ואחותה לאוסטרליה ולקנזס בעקבותיה שזה דיי ברור שזה הכנה לעונה שנייה :)

נערך לאחרונה ב:
למעלה